Zasto zene napusavaju onoga ko pokaze interesovanje za njih...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Aleksej_BASO:
Hahaha potseti me na tu pricu! :)

Znas kako.. Svi matorci se hvale kako sada bolje tandare nego ikad. ;) A i (neke) zene kazu kako stariji tipovi bolji.... (jadnice) Pa reko da se ja malo reklamiram kako i ja tandarim "kao mator" ;)
dragi moj matorci se hvale da sad bolje tresu jer , opet da budu mladi ne mogu,pa veliicaju sadasnjost ne bi me cudilo i da kazu da ssu potentniji sad u 40im ili kojim vec nego u 20im, kompleksi dragi moj !!!

a te sto kazu da su stariji bolji.. ko zna s kakvim neiskusnim mladicima imaju posla ili pak mladice ne mogu da imaju pa su im fosili zakon

prema tome manje kukaj nad sudbinom, vise radi na njoj


cmox
 
mstara:
dragi moj matorci se hvale da sad bolje tresu jer , opet da budu mladi ne mogu,pa veliicaju sadasnjost ne bi me cudilo i da kazu da ssu potentniji sad u 40im ili kojim vec nego u 20im, kompleksi dragi moj !!!

a te sto kazu da su stariji bolji.. ko zna s kakvim neiskusnim mladicima imaju posla ili pak mladice ne mogu da imaju pa su im fosili zakon

prema tome manje kukaj nad sudbinom, vise radi na njoj


cmox


Hehe i ja to kontam......
:)

cmox i za tebe!!!
 
Banshee:
ovu temu ko da je aca licno postavljao :)

aleksej,razocaravas me,ja mislila ti glavni yebac na forumu al kad ono medjutim :)


Ne veruj u sve sto pise(m) ;) (Mis'm pai jesam al ne na forumu...)

Ma kakvi bre... Vidis da me nece ni jedna... :lol:

Ja ih non stop zovem kod mene u goste a sve se femkaju.... Dobro neke sam zvao ISKLJUCIVO na kafu ali su mislisle da, boze moj, hocu da ih tandarim.... I tako..... :roll:
 
:twisted: :twisted:

Da imam pravo na jos jednu zelju
na onu koju zovu poslednju
po prvi put ja znao bih sta zelim
ja zeleo bih, zeleo bih nju

Da imam pravo na jos jedan poziv
na ispovest pred Bogom poslednju
ja znam i koga bih da zovem
ja pozvao bih, pozvao bih nju

Da joj kazem bila si mi sve
nisam znao tada, sada znam
kad prava ljubav jednom zakasni
druge nece doci nikada

Ref.
Dao bih joj srce svoje
neka ima srca dva
samo kada njoj je dobro
onda dobro sam i ja

Al' joj ne bih dao oci
isti tad bi bili mi
videla ni ona ne bi
kada ljubav zakasni

Da imam pravo na jos dan zivota
za jedan dan da skrojim sudbinu
ja znam sa sobom koga bih da vodim
ja poveo bih, poveo bih nju

Da imam pravo na jos jednu suzu
u nju da stavim ranu poslednju
ja znam za kime bih da zalim
u zadnju suzu stavio bih nju

Da joj kazem bila si mi sve
nisam znao tada, sada znam
kad prava ljubav jednom zakasni
druge nece doci nikada


Evo i od mene malo za kraj danasnjeg dugog i dinamicnog dana malo poezije..... :lol:


Da predupredim zlurade komentare... Umece je u narodnjackoj pesmi naci nesto lepo.


Laku noc svima.........
 
To je glupost. Ako muskarac zna da dozira kolicinu paznje moze da ima svaku devojku. To sad mogu da potpisem. E sad treba imati malo stila i pameti za to...

Mozete vi da se batrgate sa ovakvim stavovima, i lupate glavom o zid, dok drugi umesto vas yebu...sto nema nikakve veze sa kesom ili zayebavanjem riba...

Ps. ne kazu bezveze ne treba verovati pesnicima i politicarima...rece mi skoro to neko...i bio je u pravu...
 
Butterflies And Hurricane:
To je glupost. Ako muskarac zna da dozira kolicinu paznje moze da ima svaku devojku. To sad mogu da potpisem. E sad treba imati malo stila i pameti za to...

Mozete vi da se batrgate sa ovakvim stavovima, i lupate glavom o zid, dok drugi umesto vas yebu...sto nema nikakve veze sa kesom ili zayebavanjem riba...

Ps. ne kazu bezveze ne treba verovati pesnicima i politicarima...rece mi skoro to neko...i bio je u pravu...
Otkud sada ti, Dobrila, taman kada me je zahvatila bezumna nada da si se odala knjizi i naukama ?!? :shock:
 
Aleksej_BASO:
A tandare se sve sa likom koji ih odyebe!

Evo da neko ne kaze da ja gledam sponzoruse i tako to, da ne idemo dalje od foruma...

Mene sve iznapusavaju a neki su tandarili i po 2-3 a mozda i vise!

e jedan se sinocj izdrao na mene.... :shock:
kao.. odqd znam, povredjena sujeta il shta..? mis bio je bash pijan.. al ebote.... koji je pa to trip.....
 

Back
Top