zašto većina tipova ima burence od stomaka?

Pivo i dobra klopa... premalo kretanja. Ima neka teorija da kad su ljudi nastajali onda su morali da trce i da love svoj plen za klopu... a sad otvore frizider. :)

Ima sad tu filozofija ispod brega dobri kukuruzi rastu... ali sve te teoreme meni lice na: svaki cigo svoga konja hvali.

I ja imam 5 kg viska i pivski stomacic i vise bi voleo da ga nemam. Mada nije ruzan... i ribice vole da ga maze... kao i sve ostalo. ;)
 
Pivo i dobra klopa... premalo kretanja. Ima neka teorija da kad su ljudi nastajali onda su morali da trce i da love svoj plen za klopu... a sad otvore frizider. :)

Ima sad tu filozofija ispod brega dobri kukuruzi rastu... ali sve te teoreme meni lice na: svaki cigo svoga konja hvali.

I ja imam 5 kg viska i pivski stomacic i vise bi voleo da ga nemam. Mada nije ruzan... i ribice vole da ga maze... kao i sve ostalo. ;)

To je naucno dokazano. Tada su prezivljavali oni koji su mogli da se ugoje, biti debeo je tada bila vrlina...
 
kad mu visi stomak, pa onako podrhtava, a joooooooooj, seksa brate!!! ko da te jebbe kit ili tuljan, onako gmize jer ne moze drugacije...mis`im, sta da ti pricam, da znam da pravim salcice pa ajde, a ovako, neka fala, dalje od astala:P

ps. oprostite svi debeli, ne zelim da budem gruba (mada znam da jesam), ali eto....
 
valjda, oni koji su mogli da trce....mislim, iz konteksta...khm....

:hahaha: valdaj oni koji su bili u kondiciji da navataju sto vise lovine pa jos i da posle toga opsluze sve gladne zene oko vatrice....:ok:....nije tu bilo stomaka....sve sami biceps-trceps-kvadriceps.....;)

Drugo je biti malo debeo, a drugo je biti prase sa buretom oko stomaka. :P
Svi su oni bili misicavi, i mrsavi i debeli, ali ovi "elegantno popunjeni" su bili "na ceni", bas je nedavno bila emisija na "National Geographic" o tome...
Inace zato mi instiktivno vise volimo masnu i nezdravu hranu od zdrave nekaloricne hrane, tada nije bilo lako doci do kalorija...
ps: I da, misici im nisu bili jako vidljivi, nisu isti misici od rada i misici iz teretane...
 
Poslednja izmena:

Back
Top