ZAŠTO SU SPEEDO GAĆE NEPOŽELJNE?

U Nemačkoj sam prošle godine kada sam bio u poseti bratu otišao na bazen i bio zamoljen da se udaljim sa istog jer sam bio u speedo kupaćim gaćicama! Bio sam više nego iznenađen a brat mi je rekao da su speedo kupaće na muškarcima nepoželjne jer "prikazuju previše" pa smetaju ženama na bazenu i da je bio ubeđen da to više niko ne nosi!!! Dakle, dede od sto godina u šortsevima mogu na bazen ali zdravi i pravi mladići u speedo gaćama ne mogu! Koji je to fazon i diskrimancija? Imam 23 godine i na plaži ili bazenu sam uvek u speedo, odnsono slip gaćama i nikad mi niko nije rekao da mu to smeta!
Kakvo je vaše mišljenje o "nepoželjnim" speedo gaćama?

Moj decko nosi slip kupace gace crne i mnogo mu lepo stoje. Prosle godine u Italiji bio je najsladji na celoj plazi. On je veoma zgodan za svoje godine, bas je frajer, a i ranije, na slikama koada je isao sa bivsom zenom i decom, bas je bio super.
 
Kažu da jesam a i trenirao sam ranije rukomet tako da...
U svakom slučaju speedo gaće mi savršeno stoje, jedino mi je malo teže da smestim "alat" u njih ali šta mogu kad me priroda obdarila!
;))

Aha. Tacno sam to znala da je ono sto te zulja. Pa, eto, vidis, i moj decko je veoma dobro obdaren. O tome mnogo vise vode racuna drugi, nego ja. Oduvak sam se gadila sportista, posebno propalih, jer dok treniraju pljusakaju se po guzi, a kada prestanu da treniraju sepure se, ne bi li im se neko divio, a najvise vole kada im se dive upravo pripadnici njihovog pola. Egzibicionizam tog tipa sam odmah naslutila kod tebe.
I jos nesto. Moj decko je obdareniji od tebe, a i stariji. ;)
 
Aha. Tacno sam to znala da je ono sto te zulja. Pa, eto, vidis, i moj decko je veoma dobro obdaren. O tome mnogo vise vode racuna drugi, nego ja. Oduvak sam se gadila sportista, posebno propalih, jer dok treniraju pljusakaju se po guzi, a kada prestanu da treniraju sepure se, ne bi li im se neko divio, a najvise vole kada im se dive upravo pripadnici njihovog pola. Egzibicionizam tog tipa sam odmah naslutila kod tebe.
I jos nesto. Moj decko je obdareniji od tebe, a i stariji. ;)
:mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Juče sam na Adi video mnogo više ljudi u speedo nego ranije a sve je više mladih koji nose slip gaćice i odbacuju šortsve. Nade za nestanak džiberske mode sa naših plaža još uvek ima a u avgustu idem u Grčku pa ću videti kaka je tamo situacija po ovom modnom pitanju!
;)

retko se nose uglavnom stariji neiskompleksitani i s ukusom..a klinci neke sarene dzakove nose pa onda zavrcu do yaya da pocrne..debilizam
 
Juče sam na Adi video mnogo više ljudi u speedo nego ranije a sve je više mladih koji nose slip gaćice i odbacuju šortsve. Nade za nestanak džiberske mode sa naših plaža još uvek ima a u avgustu idem u Grčku pa ću videti kaka je tamo situacija po ovom modnom pitanju!
;)

retko se nose uglavnom stariji neiskompleksirani i s ukusom..a klinci neke sarene dzakove nose pa onda zavrcu do yaya da pocrne..debilizam
 
nikada mi neće biti jasno zbog čega se neki ljudi zgražavaju nudizma i nudističkih plaža jer i kada su na "običnim" plažama u bikinijima odnosno speedo gaćama i tada su 90% goli! Šta im onda znači tih deset posto što su pokriveni?
Nekoliko puta sam bio na Adi Bojani i super se proveo a jednom sam čak bio i na nudističkoj na Adi ali tada tamo bili samo matorci pa ot tada više ne zalazim tamo!
;)
 

Back
Top