Zasto su S.Milosevicha Otrovali?

marlon:
Zara čisto da vidiš sa kim pričamo.... po njemu je Vlad Drakul, balkanski kasapin :D:D:D
Sto se tice Vlada, mogu da ti preporucim da uzmes knjigu u shake. (mada po tebi verovatno je i on neki pravoslavni heroj kao Mladic, iako je nabijao i Turke i Rumune na kolac u impresivnim brojkama)

A od sada ides na ignore, jer ni tebe ne shvatam ozbiljno, ne vidim zasto bi gubio vreme na ovakvu komunikaciju. ;)
 
Zarathustra:
@Maurice

Чекај ? Шта ? Ајде реци ми ти заиста верујеш да је то све самоубилачки план Милошевића и да ама баш ни најмању одговорност не сноси Трибунал ???

Ма ,Ћобица био прави планер...Кад он нешто испланира, не мож' да омане. :wink:
 
marlon:
Ma billy je bio lik, izazov... hteo i šorku da organizuje :D Al' što jes' moram da priznam da je imao ona fina razmišljanja kad je bio cirkus u Gazi...

Ја кад играм, играм за наше...Не могу туђи дрес да носим. Кад видим аватар са америчком заставом, јасно ми је шта ће бити...
 
Arhangel NS:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Увек сам се чудио таквим ликовима, кад загусти они о'ма' закукају "ставићу те на игнор, хахаха, баш сам фаца"...

'ебо те који дебили..К'о Били. :lol:
"Debili" ?

Hm, "zagusti". Od koga, ti mentalna gusenicom sa kikirikijem zaglavljenim u nosu, i balom koja ti kaplje po tastaturi koju ti je kupila mama?

Tesko da moze da mi zagusti od tebe. Probaj malo kasnije, mozda i smislis nesto pametno, za sad se nisi pokazao :lol: :lol: :lol:
 
No dobro, jel ima neko ko nije zavrsio na ignore listi kao ovaj:
ignore.jpg


A misljenja je da je Sloba "otrovan", i moze na civilizovan i argumentovan nacin da polemise - a kako je to "otrovan", i kakva je to zavera u pitanju?
 
st.maurice:
"Debili" ?

Hm, "zagusti". Od koga, ti mentalna gusenicom sa kikirikijem zaglavljenim u nosu, i balom koja ti kaplje po tastaturi koju ti je kupila mama?

Tesko da moze da mi zagusti od tebe. Probaj malo kasnije, mozda i smislis nesto pametno, za sad se nisi pokazao :lol: :lol: :lol:

36_12_6.gif


Pa, ti si i duhovit...

Дечко, када неко серуцка о игнор листи као ти, ништа друго ми не пада на памет него да је као клинка која, када се наљути, покупи своје луткице и запали кући уз "нећу више да се играм с вама"...
 
Arhangel NS:
36_12_6.gif


Pa, ti si i duhovit...

Дечко, када неко серуцка о игнор листи као ти, ништа друго ми не пада на памет него да је као клинка која, када се наљути, покупи своје луткице и запали кући уз "нећу више да се играм с вама"...
Jos kada bi objasnio poentu uvredljive komunikacije sa nekim? ;)

Mozda onda i promenim misljenje o tome da nema potrebe slusati trolere, ili nekoga sa kim razmenis tri posta, a on jadnik ne moze da smisli vise od tri sloga sa kojima te non stop smara (koja usto zna samo da ponavlja) ;)

Uostalom, koliko vidim nece mi nesto nedostajati ekipa od nekih 5 takvih likova ovde na politici, tako da se zapravo postavlja pitanje ko tapka u mraku, njih 5, ili svi ostali forumasi koji su eto nekim cudom zavredili da - ne budu na ignore.
Ne bi bio toliko pretenciozan pa da tvrdim kako je njih 5=podforum politika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Btw hvala na komplimentu, da sam duhovit. Thanks :)
 
st.maurice:
Jos kada bi objasnio poentu uvredljive komunikacije sa nekim? ;)

Mozda onda i promenim misljenje o tome da nema potrebe slusati trolere, ili nekoga sa kim razmenis tri posta, a on jadnik ne moze da smisli vise od tri sloga sa kojima te non stop smara (koja usto zna samo da ponavlja) ;)

Uostalom, koliko vidim nece mi nesto nedostajati ekipa od nekih 5 takvih likova ovde na politici, tako da se zapravo postavlja pitanje ko tapka u mraku, njih 5, ili svi ostali forumasi koji su eto nekim cudom zavredili da - ne budu na ignore.
Ne bi bio toliko pretenciozan pa da tvrdim kako je njih 5=podforum politika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Btw hvala na komplimentu, da sam duhovit. Thanks :)

Kako me citiraš ako sam na "ignore" ??? :roll:

Nego, 'el se ubio il' ga ubiše, a?
 
Arhangel NS:
Kako me citiraš ako sam na "ignore" ??? :roll:

Nego, 'el se ubio il' ga ubiše, a?
A pa ja to pogledam jos jedanput, pa ako je simplifikovani oblik komunikacije, onda ignore ostaje za stalno.

Evo recimo:
" Nego, 'el se ubio il' ga ubiše, a?"
Predstavlja skolski primer dvo-slognog grgoljenja (pojedinacna rec nema vise od dva sloga, pojedina slova se gube), koji se moze videti samo kod vojnika koji su mrtvi pijani pusteni u grad, i valjaju se sutradan iz kreveta ujutro u 5:15 / ili na podforumu politika na krstarici. :lol: :lol: :lol:

Prvo moram priznati da sam radio, drugo nemam nameru da radim stoga ignore ostaje.

Barbike sakrite od mama da ih nenadju ujutru. 8)
Kako je samo vama lepo kada na kraju pricate sami vas cirka 5 izmedju sebe, hehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ovo kao ona tema o homosima... ja postavim istraživanje iz SAD sa imenima ljudi i titulama koji su radili i koji pokazuju sve negativnosti toga a homo ekipa.... pljuc, pljuc,pljuc.... a ja lepo aj dajte kontra argumente... a oni pljuc, pljuc, pljuc .....a ja pa to nisu kontra argumenti.... a oni :D:D:D
 
Господине Ст. Морис ако имате неке информације које људи не знају, дајте нам. Ја овде у Лондону сваког дана прелиставам светску штампу и верујте ниједне новине не пишу то о чему ви говорите, осим данашње климаво сложене приче из Трибунала о некаквом алкохолу и не знам већ о чему.
 

Back
Top