Zašto su neki protiv lustracije?

kimbo:
Opet ovaj dobrostojeci on je dokaz kako je covek posta od majmuna ajde prestani sa majmunisanjem i napisi nesto konstruktivno stvarno je krajnje vreme a ako zelis aplauz za to sto znas ko je presednik srs i da se preziva seselj i da je u hagu onda stavrno ti jos nisi prosao evoluciju
Čovek nije postao od majmuna (ne znaš ti ni gde si šupalj) ! Ali kad pročitam šta pišu radikali ,počinjem da verujem u to ! Aplauz mi ne treba , nisam pevač , a dokaza ko Vam je predsednik stranke ima na pretek (potrudite se malo !) !
 
Jer SRS nije jedan covek - SRS je ideja. Ideju ne mozes ubiti ili uhapsiti.



U Srbiji imas preko 1.5 miliona radikala - kad tome dodas i nase porodice brojka se povecava na skoro 3 . Jos niko nije napravio dovoljno veliki zatvor da bi ovoliki broj ljudi smestio na jedno mesto , ili ih lustrirao 8-)
Nešto vam se smanjio broj

Ili nije?

Objasni Deder

@Тихи
 
Stvarno tu ima nekih nepobožnih momenata
seselj se mozda vrati a mozda i ne.
al ono sto je sigurno jeste da se zoran djindjic nikada nece vratiti :lol:
a bogami ni nenad bogdanovic :mrgreen:
sto kaze nele karajlic u zenica blouseu
"raduje me jedna istina, iz zenice vraticu se ja, ali hakija, nikad nece sa bara, sa bara se niko ne vraca" :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
''Predsednik parlamenta Oliver Dulić pokrenuo je inicijativu da se ponovo izabere devet članova Komisije za lustraciju koja od 2003. godine nije održala nijednu sednicu jer su njeni prethodni članovi podneli kolektivnu ostavku. Razlog njihovog povlačenja bio je u tome što od Vlade Srbije nisu dobili podršku ni u pogledu sredstava, ni prostorija iz kojih bi obavljali svoju delatnost. Pored toga bilo je predviđeno da u sastavu komisije bude i jedan predstavnik opozicije, ali su to bojkotom odbili predstavnici SRS, SPS i Stranke srpskog jedinstva.''

Ceo tekst imate ovde: http://www.blic.co.yu/politika.php?id=4945

Ne mogu a da ne primetim kako pristalice nacionalističkih stranaka drugima stalno prebacuju navodnu nekadašnju pripadnost komunistima, pa me interesuje zašto onda nekima smeta da se to sve lepo ispita? Šta mislite?
Ja reko vratio se nesha a ono tema od pre Hrista :D
 
Ауууу, па ко подиже ову тему, ...на њој су скоро сви бановани. ШТЕТА, били су то добри Крстини чланови!
Видим сада да је чак и аутор теме, nesha t. банован:(.

А била су то баш лепа "форумска" времена:tick:. Јес` да сам тада и ја једном била банована, не знам да ли лично од аутора ове теме, али није ни битно, нисам се љутила, а он је био увек коректан према мени (иако ме је то бановање погодило, осећала сам се некако грозно,:pljus: једва сам преживела то ватрено крштење, а сада ми, кад се сетих тог тренутка, некако све то смешно :zcepanje:)

* Није лоша ова тема....хајд` кад сам ту, да и о њој нешто кажем.
Лично ништа немам против лустрације. Једино се питам, ко је тај који био то могао ваљано спровести? Требали би у сам процес лустрације да буду укључени само они који се никада нису бавили политиком и који никада нису излазили на изборе. Верујем да има и таквих.
 
Ауууу, па ко подиже ову тему, ...на њој су скоро сви бановани. ШТЕТА, били су то добри Крстини чланови!
Видим сада да је чак и аутор теме, nesha t. банован:(.

А била су то баш лепа "форумска" времена:tick:. Јес` да сам тада и ја једном била банована, не знам да ли лично од аутора ове теме, али није ни битно, нисам се љутила, а он је био увек коректан према мени (иако ме је то бановање погодило, осећала сам се некако грозно,:pljus: једва сам преживела то ватрено крштење, а сада ми, кад се сетих тог тренутка, некако све то смешно :zcepanje:)

* Није лоша ова тема....хајд` кад сам ту, да и о њој нешто кажем.
Лично ништа немам против лустрације. Једино се питам, ко је тај који био то могао ваљано спровести? Требали би у сам процес лустрације да буду укључени само они који се никада нису бавили политиком и који никада нису излазили на изборе. Верујем да има и таквих.
Ništa samo pokazujemo da je Golijska Jajara bio za Šešelja i Vučića.
 
И зашто је она лоша, а ова "демократска" добра? :lol:
Sledbenici neke totalitarne pogresne ideologije mogu biti iskreni u svojim zabludama i pokvareni u svojim zabludama
E, na Golom Otoku su ovi pokvareni zaludjenici lustrirali one iskrene zaludjenike.
I uveli obrazac pokvarenluka/
To je najveci primer negativne selekcije u komunistickoj Jugoslaviji.

p.s. da me ne shvatis pogresno, uopste ne simpatisem te iskrene Golootocane, nego samo kazem.
 

Back
Top