Zašto su neki muškarci frustrirani...?

pa i vi hoćete to isto...
voc d problm?

netacno
najlepsa mi je kad ujutru ustane bez sminke, bez sredjene frizure
razgoropadjena gologuzija :lol:

elem, nama muskarcima nije bas stalo da svaki dan setamo extra skockanu cicu
iz koje tuce fancy fazon itd. cak i ako ona prdne u nasem prisustvu nama (normalnima)
je to znak da se oslobodila, da joj nase drustvo prija i da se ona prepustila tome (vezi, braku, sta god) i da tu nema ustezanja, tajni itd
i ako nam dozvoli da je vidimo bez up-grade kao sto su sminka, dekoltei i sl
to znaci da je spremna na nesto ozbiljno

ne kazu dzabe "dok ne pojedes s nekim dzak soli neces znati kakav je" ;)
 

computer-cat-3.jpg
 
Možda zato što devojke jure lovatore, a oni bez para, pa ih nijedna neće? :lol:

sta bre niko nece nekog bez para...ja nikad dinara nema u dzepu,pa se uvek snadjem...koliko se u dzepu zadesi,toliko imam i to se potrosi...mos ga jeebati...nisata nikada kuci nisam vratio...a opet se snadjem i za ribe...jako sam direktan...jeb' ga ja para nemam,mozemo sazdzgati pivo ispred radnje...ako ona kaze da oce...meni banja...nas'o neku koja nije iskompleksirana...ako rece da me ona vodi na pice,to isto ok...jeebi ga,kada imam delim sakom i kapom...jeebe mi se za pare...svaki tren mi dolaze,a i svaki tren odlaze...jeebes pare...vazna je spika,da si komunikativan,da se u svakoj situaciji ili nekada u nedaci,snadjes i da budes kao sto si uvek...nema foliranja...ovo-ono...imam ja kinte,al moram nesto kuci,tetki lek da odnesem i slicno...kazes nemam,ili imam,vodim te na cirku,klopu...nema tu femkanja,riba odma provali,a i ti provalis ribu...piccke su samo isfrustrirane onim sto imaju,odnosno nemaju...
 
Možda zato što devojke jure lovatore, a oni bez para, pa ih nijedna neće? :lol:

e to :D na forumu samo muška sirotinja i dame koje zaslužuju isključivo rokfelere :D

ma za to ima leka, samo dođu na forum i već im je 22cm

opet u metu :D na ljisu jadnici s malim pišama i dame kojima treba nešto više od onoga što neštedimice i svakodnevno dobijaju u rl :D
 
Muškarci misle da su nezamenljivi dok se ne uvere u suprotno, kad ne uspeju da se pomire s činjenicom da su "potrošna roba" počinju njihove muke.


e moj dačo ... ma ja ti u stvari zavidim, jer si se ti večeras očigledno divno proveo s nekom macom, pa misliš da su one fantastične, a mi stoka :D
pa na ovakvu kitu od teme klimaš glavom postavljačici, koja forumaše smatra frustriranim, a forumašice koje postavljaju ovakve teme - superiornim :D
da te razuveravam sad - ne pada mi na pamet :D
 
e moj dačo ... ma ja ti u stvari zavidim, jer si se ti večeras očigledno divno proveo s nekom macom, pa misliš da su one fantastične, a mi stoka :D
pa na ovakvu kitu od teme klimaš glavom postavljačici, koja forumaše smatra frustriranim, a forumašice koje postavljaju ovakve teme - superiornim :D
da te razuveravam sad - ne pada mi na pamet :D

Daleko bilo, nije to upereno protiv muškaraca, niti je to neka nesuvisla podrška ženama. Rekao bi da sam potrefio suštinu, ako neko misli da sam pogrešio, tim bolje.
 
Ne znam šta da kažem, sada nisam okružen takvim osobama, ali početkom '90-ih je bio haos. Pamtim i dane kada nisam imao ni za te dve ebene kafe da skupim novac. Coca Cola je bila pojam, pio se onaj Step sok koji razbija želudac. Mnoge su me tada pedalirale jer nisam mogao da držim taj "tempo". I... sve tako dok nije naišla jedna, kojoj je i šetnja po parku sa kokicama bila dovoljna i strpljivo me sačekala da se podignem u životu :)
 
Ne znam šta da kažem, sada nisam okružen takvim osobama, ali početkom '90-ih je bio haos. Pamtim i dane kada nisam imao ni za te dve ebene kafe da skupim novac. Coca Cola je bila pojam, pio se onaj Step sok koji razbija želudac. Mnoge su me tada pedalirale jer nisam mogao da držim taj "tempo". I... sve tako dok nije naišla jedna, kojoj je i šetnja po parku sa kokicama bila dovoljna i strpljivo me sačekala da se podignem u životu :)

ha ha ha
step
uvek sam voleo zeleni, od kivija
bas je imao jebbacku boju
 

Back
Top