Zasto su debeli veseliji?

gledam fotke pre i posle riba koje su bile debele pa su onda drasticno smrsale i uvidja se jedan detalj.

dok su bile debele imale su osmeh od uha do uha
kad su smrsale sve neke namcor mrzovoljne face..

zasto je to tako?

wjvk9kqTURBXy8zOTk4OWRmN2ZhNTQxNjkwNDM3ZWJjYzlmOTRmOGM3Ny5qcGVnkpUDAAzNArbNAYaTBc0HgM0EON4AAqEwBaExAA




k_Rk9kqTURBXy8zMmE1ZWFiMWU5MjQyYzAxNTY1YzE5NjRmOTIyNzUzZS5qcGVnkpUCzQMgAMLDlQIAzQJYwsPeAAGhMAU




sarlot.jpg
1706483207541.png
 
Izvajane devojke?

Pre bih reko anoreksične pojave...

Evo, čak i Irina užasno izgleda, anoreksičnaaaaa, pi.

Ne lupaj.

IrinaIG-a938d48474134780b16d752ffe074b7d.jpg


ovo je loše?

Jbg nije ova za svakog muškarca. Suvonjavog kržljavog il manjeg od 185

Ovo je za muškarčinu

Loše je, jer ne znam da li bih je pre unajmio da mi utovari drva ili šta sa njom.

A pride nisam ni kržljavi muškarac, nisam ni manji od 185, šta ćemo sad? Taj narativ da neko ko ne smatra punije privlačnim je automatski neki kržljavi i pikljavi od 150cm visine je smešan iskreno.

nisu debeli veseliji, nego konstantno moraju da izigravaju dvorske lude da bi umilostivili ljude da im se ne podsmevaju, prozivaju i maltretiraju. to je taj trope debelog drugara/debele drugarice sa smislom za humor


osoba koja zna da neće biti maltretirana zbog izgleda ne mora da ima lažni osmeh, pa može da bude i natmurena ako tako želi, ako joj je takav dan, može da ispoštuje svoja osećanja.
a debela osoba kad je natmurena, odmah joj viču: šta je debela, opao ti nivo pretopa u krvi?


poznato je u svetu modnog marketinga da kad neki brend želi da se dopadne rulji, on se šlihta potrošačima kroz osmeh, tj brendovi ulične i brze mode na svojim reklamnim posterima imaju nasmejana i vesela lica. oni kažu: molim te kupi me

dok brendovi visoke mode za svoje modele imaju nadrkane vanzemaljce nedostižnog izgleda. oni poručuju: boli me uvo da ti se dopadnem, ja ionako nisam za tebe


to vam je sva filozofija. vitka i lepa osoba nije nasmejana jer ne mora da vam se šlihta. nego vi njoj

Ovo sam i ja pokušavao objasniti na temi ranije... Kao što imaš i one nažalost manje lepe i gojazne, oni su uvek kao neki humoristi, uvek su sa svima kao super... Bezbroj gojaznih i manje lepih devojaka sam sretao koje su kao "ortaci" sa nekim muškarcima i onda se praktično i pretvore u tog ortaka.

Dok će se Irini Shayk javiti i želeti je i da se ne nasmeje narednih 20 godina niti jednom.
 

Back
Top