Zasto su debeli veseliji?

gledam fotke pre i posle riba koje su bile debele pa su onda drasticno smrsale i uvidja se jedan detalj.

dok su bile debele imale su osmeh od uha do uha
kad su smrsale sve neke namcor mrzovoljne face..

zasto je to tako?

wjvk9kqTURBXy8zOTk4OWRmN2ZhNTQxNjkwNDM3ZWJjYzlmOTRmOGM3Ny5qcGVnkpUDAAzNArbNAYaTBc0HgM0EON4AAqEwBaExAA




k_Rk9kqTURBXy8zMmE1ZWFiMWU5MjQyYzAxNTY1YzE5NjRmOTIyNzUzZS5qcGVnkpUCzQMgAMLDlQIAzQJYwsPeAAGhMAU




sarlot.jpg
Zato si ti vazda veseo, lepršav i nasmijan :)
 
Ovo mi je tek prejaka fora, znači manekenke moraju da se trude i da baš vode računa da bi bile manekenke i da bi bile uspešne i za to uzimaju neke novce.

Posredstvom idiotluka 21. veka koji gura na silu "PRIHVATITE SVE I SVE MORA BITI OK", dobijemo čak i devojke koje bukvalno samo na foru toga dobijaju neke enormne novce.

Ma nemoj ?

Postoje muškarci koje vole nešto drugačije od klasike

🤷🏻‍♀️

Ti uzivaj u tome sto se tebi svidja, niko ti ne brani da volis to sto tebi odgovara
 
Ma nemoj ?

Postoje muškarci koje vole nešto drugačije od klasike

🤷🏻‍♀️

Ti uzivaj u tome sto se tebi svidja, niko ti ne brani da volis to sto tebi odgovara

Nije ma nemoj, nego izjednači to sa time da u fudbalske klubove npr guraju debelog igrača, samo zato što mora da se pokaže kako je i to ok?! I još ga platiš debelo za to? Suština manekenstva su bile izvajane devojke, a sad guraju takav narativ da bukvalno dođeš kakav god i još te plate za to? Suludo.
 
Nije ma nemoj, nego izjednači to sa time da u fudbalske klubove npr guraju debelog igrača, samo zato što mora da se pokaže kako je i to ok?! I još ga platiš debelo za to? Suština manekenstva su bile izvajane devojke, a sad guraju takav narativ da bukvalno dođeš kakav god i još te plate za to? Suludo.


Ako te to toliko nervira pokreni peticiju da se takve stvari više nedešavaju
 
Ti pokreni peticiju

To je jedini način da svoju pamet možeš da ulozis u nešto korisno‼️

Vidi, razumem ja razlog što se zdušno zalažeš za ovo i to je ok. Uopšte nisam poželeo da uvredim bilo koga i da pričam kako je ovo drugo loše, samo želim da kažem kako je nepravedno bukvalno prema pravim modelima da dođe plus size model i dobije isto para kao i one, apsolutno jer se ne odriče doslovno ničega.
 
nisu debeli veseliji, nego konstantno moraju da izigravaju dvorske lude da bi umilostivili ljude da im se ne podsmevaju, prozivaju i maltretiraju. to je taj trope debelog drugara/debele drugarice sa smislom za humor


osoba koja zna da neće biti maltretirana zbog izgleda ne mora da ima lažni osmeh, pa može da bude i natmurena ako tako želi, ako joj je takav dan, može da ispoštuje svoja osećanja.
a debela osoba kad je natmurena, odmah joj viču: šta je debela, opao ti nivo pretopa u krvi?


poznato je u svetu modnog marketinga da kad neki brend želi da se dopadne rulji, on se šlihta potrošačima kroz osmeh, tj brendovi ulične i brze mode na svojim reklamnim posterima imaju nasmejana i vesela lica. oni kažu: molim te kupi me

dok brendovi visoke mode za svoje modele imaju nadrkane vanzemaljce nedostižnog izgleda. oni poručuju: boli me uvo da ti se dopadnem, ja ionako nisam za tebe


to vam je sva filozofija. vitka i lepa osoba nije nasmejana jer ne mora da vam se šlihta. nego vi njoj


image-asset.png

Balenciaga-Fall-2022-Ad-Campaign-The-Impression-003-Header.jpg
 
Да водим
nisu debeli veseliji, nego konstantno moraju da izigravaju dvorske lude da bi umilostivili ljude da im se ne podsmevaju, prozivaju i maltretiraju. to je taj trope debelog drugara/debele drugarice sa smislom za humor


osoba koja zna da neće biti maltretirana zbog izgleda ne mora da ima lažni osmeh, pa može da bude i natmurena ako tako želi, ako joj je takav dan, može da ispoštuje svoja osećanja.
a debela osoba kad je natmurena, odmah joj viču: šta je debela, opao ti nivo pretopa u krvi?


poznato je u svetu modnog marketinga da kad neki brend želi da se dopadne rulji, on se šlihta potrošačima kroz osmeh, tj brendovi ulične i brze mode na svojim reklamnim posterima imaju nasmejana i vesela lica. oni kažu: molim te kupi me

dok brendovi visoke mode za svoje modele imaju nadrkane vanzemaljce nedostižnog izgleda. oni poručuju: boli me uvo da ti se dopadnem, ja ionako nisam za tebe


to vam je sva filozofija. vitka i lepa osoba nije nasmejana jer ne mora da vam se šlihta. nego vi njoj


Pogledajte prilog 1489460

Pogledajte prilog 1489461
Да видимо твој изгледа.
 
nisu debeli veseliji, nego konstantno moraju da izigravaju dvorske lude da bi umilostivili ljude da im se ne podsmevaju, prozivaju i maltretiraju. to je taj trope debelog drugara/debele drugarice sa smislom za humor


osoba koja zna da neće biti maltretirana zbog izgleda ne mora da ima lažni osmeh, pa može da bude i natmurena ako tako želi, ako joj je takav dan, može da ispoštuje svoja osećanja.
a debela osoba kad je natmurena, odmah joj viču: šta je debela, opao ti nivo pretopa u krvi?


poznato je u svetu modnog marketinga da kad neki brend želi da se dopadne rulji, on se šlihta potrošačima kroz osmeh, tj brendovi ulične i brze mode na svojim reklamnim posterima imaju nasmejana i vesela lica. oni kažu: molim te kupi me

dok brendovi visoke mode za svoje modele imaju nadrkane vanzemaljce nedostižnog izgleda. oni poručuju: boli me uvo da ti se dopadnem, ja ionako nisam za tebe


to vam je sva filozofija. vitka i lepa osoba nije nasmejana jer ne mora da vam se šlihta. nego vi njoj


Pogledajte prilog 1489460

Pogledajte prilog 1489461
Vrlo pogrešan zaključak. Sa nekim kompleksima očito i predrasudama.

Karakter čovjeka se mjeri, njegova čestitost. Kod dobrog čovjeka ljudi su veseli. Sa rđom i nikogovićem nikom do ničega nije ma kako izgledao.


Ti ovim stavom sve o sebi kažeš.
 
Vrlo pogrešan zaključak. Sa nekim kompleksima očito i predrasudama.

Karakter čovjeka se mjeri, njegova čestitost. Kod dobrog čovjeka ljudi su veseli. Sa rđom i nikogovićem nikom do ničega nije ma kako izgledao.


Ti ovim stavom sve o sebi kažeš.


to nije moj stav, to je jednostavno tako.

moj lični stav je stav empatije prema ljudima sa viškom kg, i smatranja da nikome ne duguju osmeh, humor, izigravanje dvorske lude da bi kompenzovali debljinu. stav da imaju pravo na nadrkanost i negativne emocije ako se tako osećaju


to što si ti nesposoban da razdvojiš lični stav od konstatovanja da društvo nije baš naklonjeno gojaznima, to je druga stvar
 

Back
Top