Zašto ste se udale

muvalo:
Stvar je u tome da kad god sam se zaljubila u nekog, mogla sam da vidim kraj nase veze. Osecala sam da postoji osobina, neki nedostatak, zbog kog cemo se razici (citaj: cu ga ostaviti) pre ili kasnije. A udala sam se za tipa na kog nemam zamreke i kada pogledam u buducnost vidim mirno more i kako zajedno plovimo u sunset :lol:
AAA.....svetlo na kraju tunela....:lol:

kompatibilni skroz? Pa to zvuci kao...bajka :P
 
cosmogirl:
Nisam se jos udala, ali mislim da kada dodje do toga, da ce to biti zbog neizmerne ljubavi koju osecam prema njemu.
Moja profesorka srpskog nam je jednom rekla "u univerzumu lebdi puno prepolovljenih jabuka, kada nadjete polovinu, vasu polovinu, onda ce te osetiti istinsku srecu".
Ubedjena sam da sam pronasla moju polovinu!

Ali ta sreca nije dugog vijeka, ona jenjava, i znaj, nemoj da se cudis, to je prirodno, ljubav je prolazna...
 
Mackic:
Ja ne mislim da je brak jedini "normalan" nacin zivota (to sam napisala na prethodnoj strani), ali ne mislim da ga se treba plasiti i mistifikovati. Svako treba da zivi kako hoce i da radi sta hoce dokle god to ne ugrozava druge. Meni se brak kao takav ne dopada, ne zato sto mislim da ce da me sputava nego zato sto je to nepotrebno u savremenom zivotu. Ako volim nekoga onda cu verovatno hteti i da zivim sa njim, a jedan papir mi ne znaci nista.

Normalno, napokon neko savremen.
 
Goddess of the far east:
Ovo je konkretan dokaz i primer da brak ne mora da bude stereotip već je onakav kakvog ga mi kreiramo i naravno pre toga je stvar(pametnog)izbora.Kada bi ljudi to shvatili manje bi se plašili istog...Ipak teško je pronaći nekog čiji je stepen zrelosti približan našem.Mačkić potpuno te razumem,ali videćeš jednog dana...

Jel mozemo i mi saznati sta ce to biti jednog dana.
 
Imala sam taj stav, brak - mrtvo slovo na papiru...blablabla...a sada bih volela da ispostujem tradiciju...Svako ima pravo da odluci!! I da promeni misljenje!!!
Mislim da vas 2 devojke zivite van zemlje Srbije....tako zrelo samosvesno zensko razmisljanje nije ovde cesta pojava!!
 
cosmogirl:
Ti mora da si iz CG cim tako mislis :)

Tako vam misli cjeli svijet, ali vama sada razum ne dozvoljava da to kapirate, u svakom slucaju ovo ce vam dosta puta pasti na pamet, bez obzira odakle to doslo, to ne znaci da imate zaostalo misljenje, i nas mnogo drugih tragamo za takvim razumom, ali ga jos nismo nasli, dok ga ne nadjemo razmisljacemo normalno kao sav normalni svijet, a vi ste sada u tom transu koji ce vas proci i zato uzivajte dok je god tako, jer to ne moze biti do-vijeka.
 
Pa generalno ne znam kako cu razmisljati i kako se ponasati kad na "mene dodje red", ali mislim da je bitno razmisljati logicno dok sam jos zdrave pameti, mozda se jednog dana setim sta sam pricala kao mlada, pa ne napravim gresku.
 
Mackic:
Pa generalno ne znam kako cu razmisljati i kako se ponasati kad na "mene dodje red", ali mislim da je bitno razmisljati logicno dok sam jos zdrave pameti, mozda se jednog dana setim sta sam pricala kao mlada, pa ne napravim gresku.

ko ce tebe ozeniti kad kazesh da su muskarci glupi??:) e nesh se ni udati...zapamti kad ti ja kazem... :)
 

Back
Top