zasto muskarci

greenmoon:
AllPacino:
muskarci zapale cigaru posle sexa zbog toga sto ne mogu da puse i buse,...a ako izracunas koliko je vremena proslo od zadnje cigare...verovatno,sa sve tamo vamo najmanje sat vremena...onda ti je jasno da je to za aktivnog pusaca mnogo vremena bez cigare...
a ako malo posmatras pusace videces da i posle kopanja krompira isto zapale cigaru...i cim izadju iz autobusa ako su duze bili unutra...i posle bilo kog posla gde su obe ruke zauzete...i eto tako ti je to kod nas pusaca...a?
a da ti se nisi preracunao,mislim sumiras vreme za petoricu,jer vamo tamo sa sve ostaloje 15 minutai nemoj lagati
lazem bre ko onaj grof minhauzen....kad sam radio u budvi bile su neke makedonke....i sat vremena im je bilo malo...strasno,a?....
kad sam bio srednjoskolac vodili su me po javnim kucama....svaki "termin" je bio po sat vremena...sto ne znaci da svih sat vremena efektivno iskoristis....
sta ja trtljam koji kur.. bre....greenblablablablablablablablabla....
zasto strani avioni nadlecu nasu teritoriju??????
 
[
ma puse svi,samo neki obicne cigarete,a neki ekoloske[/quote] :D Slazem se,ali posle sexa nije ti vise do tih EKOLOSKIH! :D :wink:[/quote]

ma meni uvek posle jedne ekoloske,jos jedna nije na odmet,jer posle to dolazi sex,opet
 
lazem bre ko onaj grof minhauzen....kad sam radio u budvi bile su neke makedonke....i sat vremena im je bilo malo...strasno,a?....
kad sam bio srednjoskolac vodili su me po javnim kucama....svaki "termin" je bio po sat vremena...sto ne znaci da svih sat vremena efektivno iskoristis....
sta ja trtljam koji kur.. bre....greenblablablablablablablablabla....
zasto strani avioni nadlecu nasu teritoriju??????[/quote]
koji k..trtljas,to ti sam znas.valjda najblizi t. e .svoj
 
a shta bi trebalo da urade nepushaci npr:da se okrenu na drugu stranu i zaspe ili mozda da se obuku i zauvek nestanu iz zenskih zivota
pa shta cu drugo,jadan(na),da zapalim,joint,
a shta da radim kada mi je cigareta tada slatka inspiracija,razni oblici koje tada dim formira razbuktaju mi mastu i uspale jos vise uzavrelu krv i onda se kao vuk,gladan,strovaljujem na nju,jedinu,toplu,vlaznu :roll:
 
budca:
a shta bi trebalo da urade nepushaci npr:da se okrenu na drugu stranu i zaspe ili mozda da se obuku i zauvek nestanu iz zenskih zivota
pa shta cu drugo,jadan(na),da zapalim,joint,
a shta da radim kada mi je cigareta tada slatka inspiracija,razni oblici koje tada dim formira razbuktaju mi mastu i uspale jos vise uzavrelu krv i onda se kao vuk,gladan,strovaljujem na nju,jedinu,toplu,vlaznu :roll:

pa kad vec pitas sta da radis,a za proda produzis da je mazis i milujes....
 
Jednom jedna moja ortakinja izvali legendarnu recenicu: Jedina stvar lepsa od seksa je cigareta posle istog!

Ne znam zasto, ali ta cigareta je nesto nezaobilazno. I verujem da ce se i devojke sloziti s' tim. Pa ne rade to samo muskarci - evo ja sa svakom sa kojom sam bio (sem jedne koja nije pusila... mislim cigarete :lol:) sam delio to malo zadovoljstvo - cigaretu posle seksa... Ni jedna nije imala nista protiv toga...

Znate... kao sto je hleb ukusan samo u mrvicama na stolu, tako i cigareta svoju pravu draz ima posle seksa...
 
muskarci zapale cigaru posle sexa zbog toga sto ne mogu da puse i buse,...a ako izracunas koliko je vremena proslo od zadnje cigare...verovatno,sa sve tamo vamo najmanje sat vremena...onda ti je jasno da je to za aktivnog pusaca mnogo vremena bez cigare...
a ako malo posmatras pusace videces da i posle kopanja krompira isto zapale cigaru...i cim izadju iz autobusa ako su duze bili unutra...i posle bilo kog posla gde su obe ruke zauzete...i eto tako ti je to kod nas pusaca...a?

ahahahahahaah
 

Back
Top