Zasto je Vojislav Seselj u Hagu????

marlon:
A Strelica nije u pravu za pretnje... ekipa koja ga cuva u BG... ne bi voleo da im se zamerim. Ekipa je iz bivse Bosne i ne smeju nigde da odu... a ako se Voji nesto desi, neko se napravi pametan i tako to... jadan mu zivot posle toga. To ja onako da znaju ljudi i ova deca sto lupetaju ovde.


Sad ga cuva ekipa iz Roterdama.....sve ljuti momci....nemoj da neko nesto zucne,
 
Zašto je gospodin Šešelj otišao u Hag, ja ne znam. Valjda su mislili da je imao veze sa vojnim jedinicama u Bosni.

A što se tiče toga što je otišao sav nasmejan, to je još veća misterija za mene. Po mom mišljenju on je mislio da time što ide u zatvor, u koji ga stavlja međunarodni sud, a da se on smeje patriotski čin. I da ako se bude smejao da će ispasti heroj. Po mom mišljenju on je samo naterao nas da nam bude žalosno da gospodina uopšte i pominjemo, jer ko se smeje kada ide u mesto u kome je izolovan od sveta?
 
Војислав Шешељ је отишао у Хаг ЗАТО ШТО ОДЛИЧНО ИГРА ШАХ ! Дакле, он је повукао потез са намером да победи... да ли ће му то поћи за руком... видећемо... бојим се да они људождери тамо не играју шах него ЈЕДИ-ЈЕДИ !
 
eremita:
Војислав Шешељ је отишао у Хаг ЗАТО ШТО ОДЛИЧНО ИГРА ШАХ ! Дакле, он је повукао потез са намером да победи... да ли ће му то поћи за руком... видећемо... бојим се да они људождери тамо не играју шах него ЈЕДИ-ЈЕДИ !

mogu da ga iz'edu, al' od onolikog coveka hteli-ne hteli morace da krenu odande gde je najtanji :D
 
With that yellow stick.... :D... ovako... puste oni Chubicu, on se svecano obaveze da ce se vrne posle cetiri dana... ode batko, prodju cetiri dana, ceka ga ekipa u Hagu, spremili blindirani dzip, njega nema... salju dopis... Putin i drustvo negde vrse smotru trupa na severu... prodje nedelju dana, javljaju da mu je pozlilo, kardiovaskularni problemi....ovi ga cekaju :D, posle nedelju dana kazu stanje je kriticno, pozivaju njegovu porodicu....oni moroni se zabrinuli, pogasili dzipove da ne trose corbu badava.... posle jedno tri nedelje ne vise da se ovi ne bi setili da mu salju kardiologe, kazu ... sa zaloscu vas obavestravamo da je zatvorenik broj.... preminuo zbog vase lose zdravstvene nege...sve svetske agencije dobijaju spremne materijale o divljackom tretmanu u zatvoru.... dzipovi se krisom vracaju sa aerodroma... vise niko ne prica o Chubici vec samo o zatvoru..... a negde u Sochiju Marko vozi tatka i mamu i sestru mu njegovu da vide vikendicu.... a svima izmenjen identitet liche na Martin Luthera i familiju mu njegovu.... moze? :D
 

Back
Top