Зашто је Србија прсла...

@ postavljač teme

Objašnjenje na tvoja pitanja prevazilazi tvoje mentalne (ne)sposobnosti.......................

Btw ako želiš da pljuneš po vlasti jednostavno je pljuni a nemoj otvarati temu i pisati nebuloze samo kako bi pokazao ostalima da si opozicija.......................ili da bi svršio....................
 
@a bre Milun
ma nije to nista. kod nas su presednici dolazlili direktno iz proizvodnju. masinbravar na primer bio presednik pa ondak seoski ucitelji bio inostrani ministar a zamalo i da nam taksista postane presednik.
sa ovi novi barem imamo fakultetski obrazovani politicari pa nas nije sram pred oni americki statisti sto su presednici.
"Наши" политичари представљају помоћно особље, које је задужено да спроведе пљачку и ликвидацију Србије.

Ако би на чело Србије и у министарствима били американци, немци, французи, хрвати, муслимани, словенци... онда би се народ побунио, јер би схватио да су они ту да униште Србију. Овако, уништањање и пљачка Србије се покрива "транзиционим периодом" који ће трајати све док не развуку све оно што у земљи вреди.
Када то одраде, онда ће се "експерти" вратити у своје земље - Америку, Француску, Немачку, Кајманска острва... да крцкају паре, остављајући опљачкане србе да једни другима ваде очи и оптужују се за пропаст.

Зато су на челна места постављени нестручни људи, јер је њихова улога да само примају наређења и извршавају их. Уколико би били стручни за местa на којима се налазе, онда би у потпуности схватили да воде земљу у суноврат, па би постојала могућност да им проради савест.
Међутим ако покупиш - рецимо, лика који је читав живот провео блејећи у Страхињића Бана и поставиш га - рецимо за председника, онда ту нема никакве бојазни.
 
@a bre Milun
"Наши" политичари представљају помоћно особље, које је задужено да спроведе пљачку и ликвидацију Србије.

Ако би на чело Србије и у министарствима били американци, немци, французи, хрвати, муслимани, словенци... онда би се народ побунио, јер би схватио да су они ту да униште Србију. Овако, уништањање и пљачка Србије се покрива "транзиционим периодом" који ће трајати све док не развуку све оно што у земљи вреди.
Када то одраде, онда ће се "експерти" вратити у своје земље - Америку, Француску, Немачку, Кајманска острва... да крцкају паре, остављајући опљачкане србе да једни другима ваде очи и оптужују се за пропаст.

Зато су на челна места постављени нестручни људи, јер је њихова улога да само примају наређења и извршавају их. Уколико би били стручни за местa на којима се налазе, онда би у потпуности схватили да воде земљу у суноврат, па би постојала могућност да им проради савест.
Међутим ако покупиш - рецимо, лика који је читав живот провео блејећи у Страхињића Бана и поставиш га - рецимо за председника, онда ту нема никакве бојазни.

e pa bas su se tu za.yebali. svi znamo da skoro cela politicka elita u beograd nisu srbi i vec sada optuzujemo te uljeze iz crne gore bosne hrvatske i kosova za rasprodaju srbije.
nije gedza toliko naivan kolko glupi amerikanci i svabe misle. doduse to i oni znaju i zato nas drze na oku da nas opet bombarduju ako nedaj boze ja izadjem pred skupstinu i vladu srbije i dreknem stranci mars napolje iz srpsku politiku
 
e pa bas su se tu za.yebali. svi znamo da skoro cela politicka elita u beograd nisu srbi i vec sada optuzujemo te uljeze iz crne gore bosne hrvatske i kosova za rasprodaju srbije.
nije gedza toliko naivan kolko glupi amerikanci i svabe misle. doduse to i oni znaju i zato nas drze na oku da nas opet bombarduju ako nedaj boze ja izadjem pred skupstinu i vladu srbije i dreknem stranci mars napolje iz srpsku politiku

Ono što ti zapravo želiš da kažeš da ljudi odnosno Srbi iz Bosne Crne Gore i Kosova kontrolišu Srpsku politiku i Srpsku vladu pa daj reci više čitav dan stenješ tu nit te ko zna niti pozna. Stani iza svojih stavova gedžo ako si to uopšte
 
Najbolje da ti odeš kod njih ,pa da im kažeš koji si talenat da ti nađu neko radno mjesto i da zamjene nekog od tih nesposobnjakovića sa tobom:mrgreen: i da nam nađeš odakle su došli da vam lebac uzimaju hmhmhm:hahaha::hahaha::hahaha:

Et босанац или црногорац (не знам шта си) мени говори шта ја да радим у мојој земљи брука...
 
@ postavljač teme

Objašnjenje na tvoja pitanja prevazilazi tvoje mentalne (ne)sposobnosti.......................

Btw ako želiš da pljuneš po vlasti jednostavno je pljuni a nemoj otvarati temu i pisati nebuloze samo kako bi pokazao ostalima da si opozicija.......................ili da bi svršio....................

А ко си ти да цениш моје менталне неспособности... Шта си ти неки геније??? Нити сам позиција нити опозиција једноставно ми је пун ку... свега... Устанеш једног дана видиш шта се дешава, да је задњих 500 година исто и пукнеш... Зар неам право на то? Или да их хвалим о хваљена власт и пут ка Европи... О да бог да влада 100 година а следећих 500 опет било исто... Да бог да председник живео 500 година и владао земљом без људи... О хваљени били... Слава им...
 
Ono što ti zapravo želiš da kažeš da ljudi odnosno Srbi iz Bosne Crne Gore i Kosova kontrolišu Srpsku politiku i Srpsku vladu pa daj reci više čitav dan stenješ tu nit te ko zna niti pozna. Stani iza svojih stavova gedžo ako si to uopšte

Ма нема човек шта да објашњава када је тако... Српске патриоте радикали возају се кроз град и шире неку пропаганду, а регистрација на аутомобилу босанска... Занимљиво... Глуп пример, али тако је у пограничним местима, а да су се уфурали и у остале делове Србије чуо сам али нек потврди неко други... Мада била је прича о томе овде...
 
Et босанац или црногорац (не знам шта си) мени говори шта ја да радим у мојој земљи брука...

Nisam Bosanac nekad sam bio sad ,sam Srbin iz Republike Srpske i neboj se nemam namjeru dolaziti u Srbiju da ti otimam posao ili da bilo kome u Srbiji govorim šta da radi.Ko će vam više ući u trag kad čovjek niti zna šta ste ni ko ste ni s kim priča ,elem najbolje da se izjašnjavate kao građani
 
Ма нема човек шта да објашњава када је тако... Српске патриоте радикали возају се кроз град и шире неку пропаганду, а регистрација на аутомобилу босанска... Занимљиво... Глуп пример, али тако је у пограничним местима, а да су се уфурали и у остале делове Србије чуо сам али нек потврди неко други... Мада била је прича о томе овде...

Pa to ti kažem imaj muda pa reci čitav dan se natežeš :hahaha::hahaha:
 
Ма нема човек шта да објашњава када је тако... Српске патриоте радикали возају се кроз град и шире неку пропаганду, а регистрација на аутомобилу босанска... Занимљиво... Глуп пример, али тако је у пограничним местима, а да су се уфурали и у остале делове Србије чуо сам али нек потврди неко други... Мада била је прича о томе овде...

Stvarno ti je glup primJer:besna:
 
Nisam Bosanac nekad sam bio sad ,sam Srbin iz Republike Srpske i neboj se nemam namjeru dolaziti u Srbiju da ti otimam posao ili da bilo kome u Srbiji govorim šta da radi.Ko će vam više ući u trag kad čovjek niti zna šta ste ni ko ste ni s kim priča ,elem najbolje da se izjašnjavate kao građani

Одлично немој долазити и позови браћу босанце да се врате... А ви знате ко сте... Начуо сам нешто да сте добили нове новчанице са све зеленим жигом.. Српска боја нема шта... Баш се зна ко сте... (босанци)
 
Ono što ti zapravo želiš da kažeš da ljudi odnosno Srbi iz Bosne Crne Gore i Kosova kontrolišu Srpsku politiku i Srpsku vladu pa daj reci više čitav dan stenješ tu nit te ko zna niti pozna. Stani iza svojih stavova gedžo ako si to uopšte

vidim da si ti ovde nov i da me ne poznajes. kod mene nema uvijanje i stenjanje.
na iljadu mesta ovde na forum sam rekao sta mislim o tadicu djelicu milosevicu itd. ne krijem nista jer se na forum jos nije nasao neko ko me je mogao demantovati iz cist razlog jer ja govorim istinu a ona danas mlogima bode oci. pa i tebe.
srbija je sita takvih uljeza koji na najprimitivniji nacin sprovode svoju plemensku politiku ne hajuci za srbiju vec za svoje saplemenike. istina je da smo mi srbi glupi cim trpimo tu stranu gamad vec decenijama.
 
vidim da si ti ovde nov i da me ne poznajes. kod mene nema uvijanje i stenjanje.
na iljadu mesta ovde na forum sam rekao sta mislim o tadicu djelicu milosevicu itd. ne krijem nista jer se na forum jos nije nasao neko ko me je mogao demantovati iz cist razlog jer ja govorim istinu a ona danas mlogima bode oci. pa i tebe.
srbija je sita takvih uljeza koji na najprimitivniji nacin sprovode svoju plemensku politiku ne hajuci za srbiju vec za svoje saplemenike. istina je da smo mi srbi glupi cim trpimo tu stranu gamad vec decenijama.

Ajde begaj sad sam pročitao negdje da si Iron Lord toliko o tome da nekriješ ništa :dash::dash:
 
Одлично немој долазити и позови браћу босанце да се врате... А ви знате ко сте... Начуо сам нешто да сте добили нове новчанице са све зеленим жигом.. Српска боја нема шта... Баш се зна ко сте... (босанци)

Što da ti nisu oteli posao na građevini ?

Nikad nećete biti Srbi dovoljno veliki kao mi ali to je već nešto drugo
 
Što da ti nisu oteli posao na građevini ?

Nikad nećete biti Srbi dovoljno veliki kao mi ali to je već nešto drugo

Шта сад ја треба теби да предочим своје дипломе и своје звање??? Неком средњошколцу који нема паметнија посла нег да пискара по форуму са нета који су му платили родитељи...
 
svaka cast postavljacu teme.

ovo pokazuje zasto srbija propada.

jer pekar oce da je trener, a trener oce da je ministar odbrane i tako u krug.

ova tema pokazuje najbolje da su demokrate u stvari neznalice i da nemaju ljude za resavanje bilo kakvih problema u srbiji.

oni su samo lopovcine zeljne vlasti, para, moci i funkcija.

a kakve "eksperte" imaju pokazuje upravo ova tema.
 
Mnogo me boli sto braci Srbijancima najvise bodemo oci mi, prekodrinski Srbi. Uvijek smo Srbiju smatrali maticom i bili okrenuti njoj.Zasto smo vam, braco, trn u oku? Molim za jedno iskreno obrazlozenje:dontunderstand:

iskrenije ne moze biti.
1991 teli smo i nas i vas spasiti od rat i ubijanje a vi ste nam zabili noz u ledja
navukli nam sankcije rat smrt pomor bombardovanje i maltene istrebljenje. i sad se pozivas na srpstvo i jedinstvo . ne ide burazer. vi u bosnu zaboravite sve za minut al mi u srbiju pamticemo vas ko turke najmanje 600 godina kao narod koji je pomogao milosevicu i stranim neprijateljima da razori jugoslaviju srbiju i srpsko bice. brez vas sloba ne bi uspeo ni terazije da osvoji a kamoli da unisti celu jednu zemlju i narod.
nemo se ljutis ako si ovo primio licno. ja sam rekao uopsteno. znam da medju vama ima i dobrih i losih ko i kod nas al kako nas srbe svet sve stavlja u isti kos tako i ja moram vas.
 
koje gluposti, pa ministar je politička ličnost, niti on popravlja računare, niti priprema taktiku za rat, niti leči građane...

koje obrazovanje je nužno za premijera :think:

burazeru ministar je radno mesto ko svako drugo.

ko sto neces u svojoj sutra firmi sigurno zaposliti na mesto recimo shefa racunskog centra nekoga sa srednjom pekarskom ili srednjom sumarskom , tako isto tako je debilno i idiotski da odbranom rukovodi masinski inzenjer, diplomatijom fizicar, poljoprivredom ekonomista, zastitom zivotne sredine medicinar i tako dalje

osnovna logika kaze da za neko mesto postavljas coveka koji prvo ima odredjenu skolu i radno iskustvo za obavljanje te funkcije

tako u ministarstvu odbrane normalni ljudi obicno zaposljavaju bivse penzionisane generale
a ne masinskog inzinjera smer hidrogradnja

u ministarstvu ekologije i zastite zivotne sredine zaposle ekologa a ne doktora opste prakse

u ministarstvu telekomunikacija zaposle nekog sa recimo saobracajnim fakultetom smer telekomunikacije ili nekog sa eto makar ETF-om smer informatika


u ministarstvu sporta zaposle nekog obicnog za minsitra bivseg dokazanog sportistu a ne profesora knjizevnosti

u ministarstvu spoljnih poslova obicno zaposle nekog ko radi u diplomatiji makar 20 godina, sa fakultetom politickih nauka smer diplomatija a ne fizicara, hemicara ili profesora opstenarodne odbrane i zastite....
 

Back
Top