Zasto je rock neshvatljiv?

E vidiš...tu se ne slažem.Ono po čemu su npr.metalci nalik jedni na druge je,u većini slučajeva,samo muzika i imidž.Sve ostalo varira od pojedinca do pojedinca.Stoga je nemoguće proglasiti jedne za potpune moralne dekadente,a druge za stroge moraliste.

Uostalom,takva obeležja,nadam se,polako nestaju po izlasku iz tinejdžerskog doba.
 
Koliko si siguran da ti nije promakla koja razlika? :roll:

Mozda si hteo da kazes da kritike koje metalci upucuju narodnjacima nisu sasvim opravdane, sto je slicno i u obrnutom slucaju. To je po meni glavna slicnost izmedju jednog metalca koji kritikuje narodnjake i jednog narodnjaka koji kritikuje metalca.

Ajde mi molim te navedi shta je to shto se pricha o tim klonovima koji slushaju tu nazovi muziku, narodnjake (naravno, govorim o novokomponovanim turbo folk, grand parada ili shta vetj sve ima), i ochigledno su suvishe glupi da bi imali neki svoj stav i stil u zhivotu, shto nije istina?
 
Ajde mi molim te navedi shta je to shto se pricha o tim klonovima koji slushaju tu nazovi muziku, narodnjake (naravno, govorim o novokomponovanim turbo folk, grand parada ili shta vetj sve ima), i ochigledno su suvishe glupi da bi imali neki svoj stav i stil u zhivotu, shto nije istina?

eee najvise mrzim to,SLUSAS GRAND ,,,,MA TI SI GLUP,,izvini bajo ko si ti da MENI kazes da sam npr glupa zbog toga,,,to su ljudi teski komplexi!
 
eee najvise mrzim to,SLUSAS GRAND ,,,,MA TI SI GLUP,,izvini bajo ko si ti da MENI kazes da sam npr glupa zbog toga,,,to su ljudi teski komplexi!

Pfff, ako mi kazhesh chega pametnog ima u npr. "Napravi mi sina pod svetlima kazina" ili "Ja bih svaki dan, dechko mi je umoran...", skidam ti kapu. A ako mi kazhesh da slushash to zato shto svi slushaju, nemam vishe shta da ti kazhem, dokazali si moju tvrdnju (klonovi bez mozga). Dodushe, i sam tvoj pravopis govori dosta.
 
Pfff, ako mi kazhesh chega pametnog ima u npr. "Napravi mi sina pod svetlima kazina" ili "Ja bih svaki dan, dechko mi je umoran...", skidam ti kapu. A ako mi kazhesh da slushash to zato shto svi slushaju, nemam vishe shta da ti kazhem, dokazali si moju tvrdnju (klonovi bez mozga). Dodushe, i sam tvoj pravopis govori dosta.

xaxa moj pravopis ne govori nista,,pokusavam da kucam na slepo
drugo,nisam klon bez mozga ne slusam samo tf i ne moze mi jedan balavac(dobro ajde mozda nisi)govoriti kako sam ja praznoglava jer nema apsolutna prava tj,razloge za to,,vi svi mislite da ste najpametniji,zato ste tako jao,,neshvatljivi,,:thumbdown:
izvinjavam se ostalima!:)
 
Ne, nije "glup". Umesto "glup" bih stavio "prost". Eventualno "seljak".

aha
pa dobro zato vas tako i shvataju,,,ne znam kako objasniti to,,ono kao ma rock je neshvatljiv,niko se ni ne trudi da shvati da je sve to samo stvar muzike,zato se desavaju ovakvi koflikti uvek!!!
vi ste pametni al neshvatljivi,a mi glupi prosti,i shvatljivi(ne):dash:

ako ste tako pametni ono kao sto vas niko ne kapira
to je zato sto je sve, to individualno,,,,,

zavisi od osobe:thumbdown:
 
Zato sto ste glupi i ne volite ono sto ne poznajete tj. ono sto nije stereotipno!! U tome je razlika Rock nema sta da se kapira to je muzika kao i svaka druga,e sad rock kao stil zivota to je druga prica! Rock nije da ja kupim starke,pocepane farkie i jednu majcu Riblje Corbe i da odslusam par grupa i to je to!! Rock je SEX,Droga i Rock'n'Roll,buran zivot,nesiguran,vecina rockera su teski alkoholicari,nemaju nikog svog(nemaju svoju prorodicu tj. nisu je zasnovali barem vecina),najcesce su bajkeri idu po drzavi ili svetu na motorima lutaju,idu na tako moto skupove ili na neke bolje svirke,jebu qurve piju kao stoke,nose kozne pantalone i jakne imaju veliku kosu i mogu i da imaju solidne brade!!
 
xaxa moj pravopis ne govori nista,,pokusavam da kucam na slepo
drugo,nisam klon bez mozga ne slusam samo tf i ne moze mi jedan balavac(dobro ajde mozda nisi)govoriti kako sam ja praznoglava jer nema apsolutna prava tj,razloge za to,,vi svi mislite da ste najpametniji,zato ste tako jao,,neshvatljivi,,:thumbdown:
izvinjavam se ostalima!:)

Balavac? Hahah, ne bih rekao.

aha
pa dobro zato vas tako i shvataju,,,ne znam kako objasniti to,,ono kao ma rock je neshvatljiv,niko se ni ne trudi da shvati da je sve to samo stvar muzike,zato se desavaju ovakvi koflikti uvek!!!
vi ste pametni al neshvatljivi,a mi glupi prosti,i shvatljivi(ne):dash:

ako ste tako pametni ono kao sto vas niko ne kapira
to je zato sto je sve, to individualno,,,,,

zavisi od osobe:thumbdown:

Pa pametne ljude glupi ne kapiraju, to je tako logichno. Evo ti najbanalniji primer. Shto su svi Galileja u njegovo vreme proglasili ludakom, chudakom, jeretikom i chime sve ne? Zato shto je bio pametniji od ostalih i utvrdio da se kosmos ne vrti onako kako je 99% ljudi tvrdilo. A chovek je bio u pravu.
 
Zato sto ste glupi i ne volite ono sto ne poznajete tj. ono sto nije stereotipno!! U tome je razlika Rock nema sta da se kapira to je muzika kao i svaka druga,e sad rock kao stil zivota to je druga prica! Rock nije da ja kupim starke,pocepane farkie i jednu majcu Riblje Corbe i da odslusam par grupa i to je to!! Rock je SEX,Droga i Rock'n'Roll,buran zivot,nesiguran,vecina rockera su teski alkoholicari,nemaju nikog svog(nemaju svoju prorodicu tj. nisu je zasnovali barem vecina),najcesce su bajkeri idu po drzavi ili svetu na motorima lutaju,idu na tako moto skupove ili na neke bolje svirke,jebu qurve piju kao stoke,nose kozne pantalone i jakne imaju veliku kosu i mogu i da imaju solidne brade!!

E, ti ga pa pretera. Zashto onda slushash rock, ako se opet uklapash u stereotipe kao i 90% populacije koja slusha turbo folk. Onda nisi nishta bolji od njih. Izgradi svoj stil, zhivi svoj zhivot, ne nechiji tudj.
 
Slušam rock, ne živim ga, u tome je poenta.

Nije bilo uputjeno tebi, nego Overkillu. A za ovo, podrzhavam. Slusham metal, ali se oblachim kako hotju, imam kratku kosu (dodushe, trenutno je zelena, al ne mari xD), s druge strane volim da izadjem i s metalcima i da pijem pivo i sedim na 'ladan beton, ali i da posetjujem neke fenserske zhurke - tamo ima najvishe pitja. xD Zhivim zhivot kako ja hotju, ne upravljam se po nekim standardima.
 

Back
Top