Zasto devojke vole da "PALE" momke?


Nije bas. To je samo jedna mogucnost. San snova mi je i ovo sad. Stan jedan cu dobiti sigurno, to mi je dovoljno. A postoji mogucnost da dobijem i dva. To cu malo kasnije da odlucim, u hodu. Ipak, nije zahvalno biti nekome gazda. Moras da prosis kiriju od stanara, da glumis policajca proveravajuci da li su ostetili stan, da li placaju racune. Ako budem mogla da prepustim to nekome drugom, na primer Igoru, a moguce je da cu moci, da se cima oko stanara, onda cu uzeti dva stana. Moguce je da ce mi biti sladje da dobijam pare na drugi nacin.
 
Nije bas. To je samo jedna mogucnost. San snova mi je i ovo sad. Stan jedan cu dobiti sigurno, to mi je dovoljno. A postoji mogucnost da dobijem i dva. To cu malo kasnije da odlucim, u hodu. Ipak, nije zahvalno biti nekome gazda. Moras da prosis kiriju od stanara, da glumis policajca proveravajuci da li su ostetili stan, da li placaju racune. Ako budem mogla da prepustim to nekome drugom, na primer Igoru, a moguce je da cu moci, da se cima oko stanara, onda cu uzeti dva stana. Moguce je da ce mi biti sladje da dobijam pare na drugi nacin.

...vidim razmišljaš o svakodnevnim stvarima....
...znači....:roll:
 
Nije bas. To je samo jedna mogucnost. San snova mi je i ovo sad. Stan jedan cu dobiti sigurno, to mi je dovoljno. A postoji mogucnost da dobijem i dva. To cu malo kasnije da odlucim, u hodu. Ipak, nije zahvalno biti nekome gazda. Moras da prosis kiriju od stanara, da glumis policajca proveravajuci da li su ostetili stan, da li placaju racune. Ako budem mogla da prepustim to nekome drugom, na primer Igoru, a moguce je da cu moci, da se cima oko stanara, onda cu uzeti dva stana. Moguce je da ce mi biti sladje da dobijam pare na drugi nacin.

Sirota...{Duhom}....:shock:
 
Nije bas. To je samo jedna mogucnost. San snova mi je i ovo sad. Stan jedan cu dobiti sigurno, to mi je dovoljno. A postoji mogucnost da dobijem i dva. To cu malo kasnije da odlucim, u hodu. Ipak, nije zahvalno biti nekome gazda. Moras da prosis kiriju od stanara, da glumis policajca proveravajuci da li su ostetili stan, da li placaju racune. Ako budem mogla da prepustim to nekome drugom, na primer Igoru, a moguce je da cu moci, da se cima oko stanara, onda cu uzeti dva stana. Moguce je da ce mi biti sladje da dobijam pare na drugi nacin.

pokušaj da pišeš knjige :idea:
 
ljubicica_zr-ru a sta ako ja budem brzi od tog igora?

Nista, bicemo neko vreme zajedno, posvadjacemo se, a Igor ce da saceka. Kad se veza izmedju tebe i mene zavrsi, ti ces na primer imati 300 bodova a Igor ima 5000, s tim sto ces ti verovatno biti toliko glup i debilan da ce da ti se izbrisu tih 300 a Igorovi bodovi se nikad ne brisu. Ako nekog ostavljas nije potrebno da ga izgubis, i da tako gubis bodove, to rade samo idioti.
 
Nije bas. To je samo jedna mogucnost. San snova mi je i ovo sad. Stan jedan cu dobiti sigurno, to mi je dovoljno. A postoji mogucnost da dobijem i dva. To cu malo kasnije da odlucim, u hodu. Ipak, nije zahvalno biti nekome gazda. Moras da prosis kiriju od stanara, da glumis policajca proveravajuci da li su ostetili stan, da li placaju racune. Ako budem mogla da prepustim to nekome drugom, na primer Igoru, a moguce je da cu moci, da se cima oko stanara, onda cu uzeti dva stana. Moguce je da ce mi biti sladje da dobijam pare na drugi nacin.

-ej..ti si ona koja je sa dva tipa ....igor i onaj drugi..kako bese...???
 
Imam prilike (pa i takve drugarice) koje u tome uživaju - ne uvek, ali ponekad... ili veoma često :) da...
Poigraju se, isflertuju, pa posle ih odbace (mada je to prejaka reč)...

Ali i muškarcima malo treba.
Neki specifičan kompliment, a oni već udaraju glavom u oblake.

Ne sviđa mi se kao u gorepomenutom slučaju, kad devojke to rade namerno. Osim ako se ne radi o ''nadobudnim'' uobraženicima, njih treba ''zavlačiti''...

Meni se nekoliko puta desilo da raspoloženje mene i nekog momka bude takvo, poklope se neke pozitivne energije, ali samo za jedno veče, pa se verbalno ''izmačujemo'', neko dosetljivo igranje lascivnim i dvosmislenim rečima... A neki od njih se tako ''napale'', iako je uvek u situacijama kada mi se neko ne sviđa i nemam pretenzija na njega umem to da stavim do znanja. Možda je moj način isuviše suptilan...

Neki put ''nesvesno'' palim osobu kojoj sam simpatična. Sinoć, kad sam izašla sa drugaricom i ''krdom'' :) njenih kolega, bio je u društvu jedan na koga mi je ranije skrenuta pažnja... Dečko stoji do mene, a sa strane se neka dvojica uhvatila u neki razgovor sa mnom koji mi je najpre bio duhovit, ali posle pola sata već iscrpljujuć (nisam mogla više da se zezam u njihovom stilu)... I pošto sa, je li, fina cura :), da im ne bih rekla to tako direktno (a i nisu ništa skrivili, najzad), ja sam počela - opravdavam sebe - refleksno da hvatam ovog momka za ruku. Mislim da smo se dvadeset puta uhvatili i zagrlili. Drugi put se vidimo u životu. To mi beše posle ružno sa moje strane. :(
Ali tad mi beše lepo. :)
 

Back
Top