Zasto Bog voli vise drugog sina od prvog?

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.968
Bog je napravio Adama koji mu je bio prvi sin, proterao ga je iz raj,nikad mu nije oprostio, nije cak ni sa adamovom decom tj svojim unucima imao kontakt.
Medjutim svog drugog sina Isusa je obozavao, da ga vaskrasao, i danas je Isus odmah pored Boga, a Adamu nikada nije oprostio za prevaru ?
Zasto ?
:think:
Adam i Isus su braca samo po ocu ?
50789185_wide-89eff54bf55bbd3fb9422f9df123b8584e24cd7b.jpg

v2-5p8u9-rfofg.jpg
 
Bog je napravio Adama koji mu je bio prvi sin, proterao ga je iz raj,nikad mu nije oprostio, nije cak ni sa adamovom decom tj svojim unucima imao kontakt.
Medjutim svog drugog sina Isusa je obozavao, da ga vaskrasao, i danas je Isus odmah pored Boga, a Adamu nikada nije oprostio za prevaru ?
Zasto ?
:think:
Adam i Isus su braca samo po ocu ?
Pogledajte prilog 1543373
Pogledajte prilog 1543374
Otkud ti to da je Adam prvi sin?
 
kako ja to shvatam sinovi Božji u Starom Zavetu su sinovi vanzemaljca po imenu El u našem prevodu Višnji...Jehova ili Jahve je Elov sin koji je dobio Jakova i njegove potomke na upravljanje. Isus sa tom pričom nema veze osim što je tu priču učio po verskim školama Esena tokom svog obrazovanja. Isus it je jevrejski Sokrat koji je hteo da bude Mesija a postao je Bog za većinu svojih sledbenika a arhanđel Mihajlo za JS....A Adam je književni lik.

Ponovljeni zakon 32,8Kad je Višnji baštinu dijelio narodima, kad je razmještao sinove čovječje, odredi im međe po broju Božjih sinova:
Ponovljeni zakon 32,9tad Jahvu njegov narod zapade, Jakov bi njegova baština.
 
A Adam je književni lik.
jasno je meni zasto ti kazes "izmisljen", ali pravi razliku, JER vi ljudi izmisljate, a ja sam KREIRAN,, Bog je Kreator, ja sam Bozija kreacija, a vi ste svi nastali posle seksa, da ti ne crtam sad

eva je npr, genetski inzenjering, ona nije kreirana kao ja ADAM, nego klonirana od mog rebra, sto je drasticna razlika, a svi vi ostali znas vec kako ste dosli na svet
 

Back
Top