Zashto muskarci vishe vole sex od zena?

Aleksej_BASO:
MA to ti i kazem...

Nerviraju me ti tripovi, koji su moramo priznati cesci kod zena. Znas ono bitnije je izigravanje ribe nego neki normalan odnos...

Mislim kazem uopsteno, sve zavisi od mesta i vremena...
ako te odbije, onda glumi ribu? kakvi tripovi, ne zeli te, ne svidjas joj se, gloop si joj, odobojan, imas trule fazone i sta da prica s tobom ..ili ima decka..ovo generalno pricam..ako sam duze vreme bila sama, ne znaci da sam glumila nesto, vec da se nije nasao muski stvor koji nije smrdeo na sve ostale tupave pripadnike svog pola, utucan do granica nemoguceg..onako prosto da ne verujes..oni super prolaze kod slicnih primeraka zenske populacije...a mi koji biramo najbolje za sebe, ne zelimo da se upustamo sa idiotima, treba neko da nam udje u krv da bismo bilo sta imali s njim..mi smo istripovani..
 
Devilishgirl:

Aleksej, ocigledno da ti samo juris pi.cke..sta reci....

A neeeee, ja trazim u zeni iskrenog prijatelja, sa kojim cu moci da razgovaram bez obzira da li ona izgleda kao grob, ja cu u njoj spoznati unutrasnju lepotu... I slicna sranya...

Povraca mi se od ovakvog stava!

Pa normalno je da mi je sex ipak na 1. mestu, ne daj Boze da nije tako u mojim godinama...
 
Aleksej_BASO:
Devilishgirl:

Aleksej, ocigledno da ti samo juris pi.cke..sta reci....

A neeeee, ja trazim u zeni iskrenog prijatelja, sa kojim cu moci da razgovaram bez obzira da li ona izgleda kao grob, ja cu u njoj spoznati unutrasnju lepotu... I slicna sranya...

Povraca mi se od ovakvog stava!

Pa normalno je da mi je sex ipak na 1. mestu, ne daj Boze da nije tako u mojim godinama...
moze ona da bude gloopaca, ali je dobra za 'trpanje' (ili kako vec omladina kaze hehehe)..i ne moras da razgovaras...ili da bude grob, a da moze da se prica..znaci to je podela..aj' ok..sex na prvom mestu? gde je ono prvo da budem ziv i zdrav, pa sve ostalo...sta da ti penis pregazi npr.zadnji primerak fice u drzavi..i sta onda..dzaba ti sex..pa svi mi volimo sex i slicna sr.anja, vatanja, valjanja..
samo sto ga neki ukomponujemo sa mozgom..emocijama i slicnim yebadama..dok drugi mogu da se zadovolje i rupom..jbg ja uopste nisam skromna..
 
@devils

Dokle god mi penis ne pregazi fica, trudicu se da uzivam u sexu, koliko god mogu. Naravno da je za dobar sex potrebana ljubav, koja dolazi zbog "unutrasnjosti" zene, ali... Da moram da biram pre bih bio sa totalno glupom ribo koja dobro izgleda, nego sa super cool ribom koja je grob, i 99% muskaraca bi to ucinilo... Govori li ti to nesto...? :wink:
 
..ako sam duze vreme bila sama, ne znaci da sam glumila nesto, vec da se nije nasao muski stvor koji nije smrdeo na sve ostale tupave pripadnike svog pola, utucan do granica nemoguceg..onako prosto da ne verujes..oni super prolaze kod slicnih primeraka zenske populacije...a mi koji biramo najbolje za sebe, ne zelimo da se upustamo sa idiotima, treba neko da nam udje u krv da bismo bilo sta imali s njim..mi smo istripovani..
Mnooogo si ti istripovana :?
 
Aleksej_BASO:
@devils

Dokle god mi penis ne pregazi fica, trudicu se da uzivam u sexu, koliko god mogu. Naravno da je za dobar sex potrebana ljubav, koja dolazi zbog "unutrasnjosti" zene, ali... Da moram da biram pre bih bio sa totalno glupom ribo koja dobro izgleda, nego sa super cool ribom koja je grob, i 99% muskaraca bi to ucinilo... Govori li ti to nesto...? :wink:
ne govori, ne razumem :(

a ovo mislis 'unutrasnjosti' zene..to kad se kapirate ..pa onda ljubav se izgradi i tako to..e :?
 
Gogy80:
..ako sam duze vreme bila sama, ne znaci da sam glumila nesto, vec da se nije nasao muski stvor koji nije smrdeo na sve ostale tupave pripadnike svog pola, utucan do granica nemoguceg..onako prosto da ne verujes..oni super prolaze kod slicnih primeraka zenske populacije...a mi koji biramo najbolje za sebe, ne zelimo da se upustamo sa idiotima, treba neko da nam udje u krv da bismo bilo sta imali s njim..mi smo istripovani..
Mnooogo si ti istripovana :?
koji deo nisi razumeo? tvoj problem.kiss my ass.
 
Devilishgirl:
cLick - OR - Die:
Devilish.. bice$ super baba ja ti garantujem. U koji Penzionerski dom ti udje$ trecina odma pada u prvom naletu od srchke, druga pobozhna trecina ce da trazhi preme$taj da ne gleda zlo, a poslednja trecina ce da predje u heteroseksualce :)
click, sta sad ovo treba da znaci?

ju bre devilish koji ti je :) suva i bezazlena zajebancija $to je najochiglednije moguce, a koja chak i nema veze sa tobom vec htedoh akcenat da bacim na gerijatriju :lol:
 
Aleksej_BASO:
Devilishgirl:

Aleksej, ocigledno da ti samo juris pi.cke..sta reci....

A neeeee, ja trazim u zeni iskrenog prijatelja, sa kojim cu moci da razgovaram (dok se svlačimo) bez obzira da li ona izgleda kao grob, ja cu u njoj spoznati unutrasnju lepotu (lepotu iznutra)... I slicna sranya...(i to je iznutra, ali se kratko zove drugi razred)

Povraca mi se od ovakvog stava!

Pa normalno je da mi je sex ipak na 1. mestu, ne daj Boze da nije tako u mojim godinama...
(ja bre nisam čovek dok ne proveslam djokicom)

Kako bre toliko isključivosti ,(ne generalizacije , već 1,0 isključivost)

Pa i njima je je seks na prvom mestu.
Ustvari na drugom , na prvom je "muškarci su svinje"
 
Devilishgirl:
Gogy80:
..ako sam duze vreme bila sama, ne znaci da sam glumila nesto, vec da se nije nasao muski stvor koji nije smrdeo na sve ostale tupave pripadnike svog pola, utucan do granica nemoguceg..onako prosto da ne verujes..oni super prolaze kod slicnih primeraka zenske populacije...a mi koji biramo najbolje za sebe, ne zelimo da se upustamo sa idiotima, treba neko da nam udje u krv da bismo bilo sta imali s njim..mi smo istripovani..
Mnooogo si ti istripovana :?
koji deo nisi razumeo? tvoj problem.kiss my ass.
Pa jos sam ti podvukao...Imas problem sa inteligencijom?Ili vidom? :arrow: :roll:
 
Gogy80:
Devilishgirl:
Gogy80:
..ako sam duze vreme bila sama, ne znaci da sam glumila nesto, vec da se nije nasao muski stvor koji nije smrdeo na sve ostale tupave pripadnike svog pola, utucan do granica nemoguceg..onako prosto da ne verujes..oni super prolaze kod slicnih primeraka zenske populacije...a mi koji biramo najbolje za sebe, ne zelimo da se upustamo sa idiotima, treba neko da nam udje u krv da bismo bilo sta imali s njim..mi smo istripovani..
Mnooogo si ti istripovana :?
koji deo nisi razumeo? tvoj problem.kiss my ass.
Pa jos sam ti podvukao...Imas problem sa inteligencijom?Ili vidom? :arrow: :roll:
ocigledno ko ima probl.sa inteligencijom i vidom..pitanje je jasno..koji DEO nisi razumeo? po ovome zakljucujem da ne razumes ceo post, a ja ljudima koji ne mogu ukapirati neke stvari, bez obzira koliko im ke.njas..nema smisla da pojasnjavam..
 
Devilishgirl:
Gogy80:
Devilishgirl:
Gogy80:
..ako sam duze vreme bila sama, ne znaci da sam glumila nesto, vec da se nije nasao muski stvor koji nije smrdeo na sve ostale tupave pripadnike svog pola, utucan do granica nemoguceg..onako prosto da ne verujes..oni super prolaze kod slicnih primeraka zenske populacije...a mi koji biramo najbolje za sebe, ne zelimo da se upustamo sa idiotima, treba neko da nam udje u krv da bismo bilo sta imali s njim..mi smo istripovani..
Mnooogo si ti istripovana :?
koji deo nisi razumeo? tvoj problem.kiss my ass.
Pa jos sam ti podvukao...Imas problem sa inteligencijom?Ili vidom? :arrow: :roll:
ocigledno ko ima probl.sa inteligencijom i vidom..pitanje je jasno..koji DEO nisi razumeo? po ovome zakljucujem da ne razumes ceo post, a ja ljudima koji ne mogu ukapirati neke stvari, bez obzira koliko im ke.njas..nema smisla da pojasnjavam..
Nema potrebe sa tobom dalje da se raspravljam.Sa takvim devojkama sam na VI.
A da,you can kiss mine 8)
 

Back
Top