Zapanjujuća sličnost .

Zapanjujuca slicnost :mrgreen::lol::per:


14934-slicnost.jpg
na dao mu Bog da bude slican sa baksuzom Nikolajem
 
Mi smo lakse opstali 500 godina pod Turcima nego sto bi preziveli masonsku zapadnjacku vlast 5 godina.

Ovde kod nas treba da nastane revolucija i bunt. Jer samo to garantuje opstanak srpskog etnikuma.

Logično.
Ne možeš Srbina uništiti tako što ćeš ga nabijati na kolac, i odvoditi mu decu u ropstvo. Onda u Srbinu proradi ona luda žica, i ne hebe živu silu.
Ali, podaj Srbinu neku šarenu lažu i sam će se nabiti na kolac, i dati ti dete.
 
Logično.
Ne možeš Srbina uništiti tako što ćeš ga nabijati na kolac, i odvoditi mu decu u ropstvo. Onda u Srbinu proradi ona luda žica, i ne hebe živu silu.
Ali, podaj Srbinu neku šarenu lažu i sam će se nabiti na kolac, i dati ti dete.

Da su to Turci shvatili na vreme, mi sad ne bi kukali, vec bi gledali na Srbiju kao na Vizantiju...nesto sto je postojalo pre 1.000 godina
 
A sto da ne bude slican Caru Nikolaju II??? i kakav baksuz je bio Nikolaj???
ma nikakav ,samo je ispusio u ratu , izgubio vlast i presto koji je njegova porodica drzala u prethodnih 300 i kusur godina , ozenio se za budalu koja se kurvala i verovala ludom raspopu ,na kraju se nagutao olova zajedno sa celom svojom nesrcenom familijom i zavrsili su svi zajedno zakopani u nekoj sumetini ko kerovi
al mozda je imao samo los dan , a inace je bio bas talican :think:
 
Kod nas se nekoliko vec nekoliko puta na crkvenoj televiziji Lgos emitoje ruski dokumentarac o padu Vizantije.Ostao sam zapanjen koliko su dogadaju koji su se desili u vizantiji slicni sa onima koji su se desili ili se jos desavaju medju nama .
Molim vas pogledajte isto sto se desava ovde sa nama ,vec davno se nekom desilo nebi da nama pridajem neki znacaj mi nismo bili ni blizu sjaja koji je imala Vizantija ali nacin na koji se urusila je veoma slican ili isti nacin na koji propada Srbija .
Tema nije za istoriju jer se radi o politici koja je vodjena a koju sada ovde vode i hvale demokratske vlasti.
Ja sam gledao na Srpskom ali na netu nema verzije na Srpskom ali ima na engleskom i Ruskom.
Ovaj deo je na mene ostavio najeci utisak a vi pogledajte sve delove.
Византијска лекција је одличан документарац, и сличност је невероватна са данашњим стањем...и код нас и Руса...
Гледам га минимум 1 месечно...имам на ДВД-у!
 
izvinjavam se postavljacu, nisam gledao video, al me zanima nesto drugo

negde sam citao da su turke pozvali carigrad tj vizantija, radi sopstvene politicke nevolje i potrebe, a da su ih onda turci preplavili i unistili

mozda bi turci i sami dosli, ali ako je istina, rezultat je ubi boze
 
izvinjavam se postavljacu, nisam gledao video, al me zanima nesto drugo

negde sam citao da su turke pozvali carigrad tj vizantija, radi sopstvene politicke nevolje i potrebe, a da su ih onda turci preplavili i unistili

mozda bi turci i sami dosli, ali ako je istina, rezultat je ubi boze

Video ima 9 delova i sve objasnjava nije sve tako jednostavno ustvari jeste isto sto se nama desava .
Pogledaj pocetak sve su oni znali kako treba samo nisu to uradili.
 
Car Nikola II Romanov je svetac. Postradao je sa celokupnom porodicom i ovencao se stradalnickim vencem kao i njegova porodica.

Pa meni je ovaj komentar promakao strasno ,da neko napise tako nesto covek je zbog Srbije uveo nespremnu rusiju u rat sto ga je kostalo gubitkom dinastije i smrtcu cele porodice .Za mene je svetac zrtvovao se za nas iako su mu svi govorili da ne pocinje rat.
 
Pa meni je ovaj komentar promakao strasno ,da neko napise tako nesto covek je zbog Srbije uveo nespremnu rusiju u rat sto ga je kostalo gubitkom dinastije i smrtcu cele porodice .Za mene je svetac zrtvovao se za nas iako su mu svi govorili da ne pocinje rat.

Ne znam jel si citao o prorocanstvu Sv. Serafima Sarovskog o poslednjem Ruskom caru, car Nikola II je znao sta ceka njega i celu njegovu porodicu i svesno je na poziv regenta Aleksandra Karadjordjevica krenuo u rat.
 
Car Nikola II Romanov je svetac. Postradao je sa celokupnom porodicom i ovencao se stradalnickim vencem kao i njegova porodica.
jako mu vredi sto je svetac kada su ih sve pobili ko pilice , a zemlju preuzeli crveni , za sta je velika krivica i u nesposobnosti samog Nikolaja , koji se bas kao i Luj XVI slabije mesao u svoj posao ,a vise se zamlacivao nekim drugim nedrzavnickim aktivnostima .
 

Back
Top