Zapad laže svoje građane kako se Rusi lako ubijaju e sada će im se sve osvetiti

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autorska
Prvo su na redu Francuzi a onda će i ostali doći na red bez guranja jer kako kažu u laži su kratke noge a i padaće glave zbog tih lažnih dezinformacija kako mogu lako da ratuju protiv Rusa.
Definitivno ispaštaće sam narod na Zapadu koji je naseo na propagndu svojih medija i sada će ih njihove vlade slati na front iz kojeg neće biti povratka.
 
Autorska
Prvo su na redu Francuzi a onda će i ostali doći na red bez guranja jer kako kažu u laži su kratke noge a i padaće glave zbog tih lažnih dezinformacija kako mogu lako da ratuju protiv Rusa.
Definitivno ispaštaće sam narod na Zapadu koji je naseo na propagndu svojih medija i sada će ih njihove vlade slati na front iz kojeg neće biti povratka.
Smaraš
Kako ti ne dosadi više da žvrljaš jedno isto.
rusija se raspada i nema joj spasa 😅
 
Nema vece propagande od nase i ruske.... Pogledaj samo zapadne medije cnn, bbc, dw, pa oni su posteniji, nezavisniji i imaju istinitije vesti neuporedivo sa nasim lazovima i ruskim...Dakle potpuno neuporedivo u smislu objektivnosti...Od prilike kao nebo i zemlja...Tako da je sasvim komicno kad neko od nas kritikuje zapadne medije, komedija....
Ma šta ćeš onda ovde preseli se u pošten Zapad ostavi lažove na miru da žive.
 
jim-halpert-face.gif
 
Nema vece propagande od nase i ruske.... Pogledaj samo zapadne medije cnn, bbc, dw, pa oni su posteniji, nezavisniji i imaju istinitije vesti neuporedivo sa nasim lazovima i ruskim...Dakle potpuno neuporedivo u smislu objektivnosti...Od prilike kao nebo i zemlja...Tako da je sasvim komicno kad neko od nas kritikuje zapadne medije, komedija....
Ovaj deo.....za cnn i bbc sto si napisao je nevidjena glupost. Sve ostalo sto si napisao je takodje glupost.
 
Autorska
Prvo su na redu Francuzi a onda će i ostali doći na red bez guranja jer kako kažu u laži su kratke noge a i padaće glave zbog tih lažnih dezinformacija kako mogu lako da ratuju protiv Rusa.
Definitivno ispaštaće sam narod na Zapadu koji je naseo na propagndu svojih medija i sada će ih njihove vlade slati na front iz kojeg neće biti povratka.
putin objavio spisak naroda koje će da bije
najpre su englezi, posle japanci, pa crnogorci, poljaci, nemci, meksikanci, vatikanci, australijanci, francuzi, novozelanđani, indijci
Za amerikance je reko da će da sačeka rezultate izbora pa će da odluči dali će i njih da tuče ili ne
 
Prvo su na redu Francuzi a onda će i ostali doći na red bez guranja jer kako kažu u laži su kratke noge a i padaće glave zbog tih lažnih dezinformacija kako mogu lako da ratuju protiv Rusa.
Definitivno ispaštaće sam narod na Zapadu koji je naseo na propagndu svojih medija i sada će ih njihove vlade slati na front iz kojeg neće biti povratka.

A u Rusiji inače nema propagande? Tamo postoji zakon po kome odeš u ćorku ako kažeš nešto što je suprotno režimskom stavu.

Ono što se priča jeste da Rusi "troše" daleko više ljudi da bi postigli cilj. U uslovima medijskog mraka teško je ustanoviti istinu.
 

Back
Top