Zanimljiva mesta gde ste vodili ljubav...

posto je meni ponestalo ideja htela bih da cujem da li postoji neko mesto gde nisam...ajde pisite.. bice zanimljivo.. :lol:

Padajuci padobranom, na nekom drvecu(samo da je veliko i sa puno listova), u nekoj crkvi(naravno, kad nema bogosluzenja), na selu u nekoj napustenoj kuci, a moze i na nekom malo prometnijem mestu cisto da se malo napravi pometnja i panika medju prolaznicima... vidite, raznih mesta ima bezbroj, samo treba malo angazovati um i eto ideje za extra provod.
 
Na petrovaradinskoj tvrdjavi, a vrlo blizu Akademije...I usred dana, i to radnog.. Tek kad smo zavrsili smo skapirali gde smo. Tacnije kad smo ustali i videli prozor i neke studente unutra.. A onda kazu da ljubav nije slepa... Pa ne znam ni kako smo dosli dotle a da nismo primetili da tu ima ljudi..
 
...na topchiterskom groblju u pola notji, po kishi, ona je bila starija od mene 20 godin , i tada sam se dwoumijo ali sada twrdim da sam trebao da je ostawim tamo.
a bila je lepa ko lootka samo je imala jednu nogu kratju, pa se trudila wishe ngo zdrawe dewojke jer ko zna kad tje joj se posretjiti sledetji poot, tako da se nije shtedela ni najmanje chak smo i okrnjili jedan spomenik jer ej bilo klizavo zbog kishe a ja mlad pa nawalijo da je zadowoljim za swih dwaj's maraka, pa se okliznila i zlatnim zoobom zakachila marmernu plochu, pa smo morali da prekinemo i da bezzimo da nas ne uvati chuwar jer je pooklo ko petarda :-D
 
Padajuci padobranom, na nekom drvecu(samo da je veliko i sa puno listova), u nekoj crkvi(naravno, kad nema bogosluzenja), na selu u nekoj napustenoj kuci, a moze i na nekom malo prometnijem mestu cisto da se malo napravi pometnja i panika medju prolaznicima... vidite, raznih mesta ima bezbroj, samo treba malo angazovati um i eto ideje za extra provod.
E ala me nasmeja sa ovim tvojim extra :mrgreen: mestima. :lol:
 
Pa davno je to bilo ( dok smo bili mladi i ludi jel? ) i to u putničkom vozu Beograd - Bar, noću, vrata od kupea poduprta torbama, eto da neko ne upadne mada su svi spavali, i mogu vam reći bilo je super. Možda i nije neko posebno zanimljivo mjesto ali meni je ostalo u vrlo finom sjećanju.
 

Back
Top