Zanima me vase misljenje... !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
101 ruza,parfemi,vecere,vauceri u XYZ,nakit,knjige,putovanja...ne zna se broj njegovih "dela"

A za ovo ima osecnja kod tebe..:zper:
78.godiste je..znaci nije klinac...Zahvali mu se za sve i lepo mu reci
da prema njemu sem prijateljstva ne osecas nista...i pusti coveka
da usreci neku drugu..
 
pa dobro,volela bih tebe da vidim u slicnoj situaciji... i kako bi se ti osecala...
Mislim da sam objasnila situaciju...manje vise pokloni,nego kako da oteram coveka iz mog zivota! Nema mesta za njega...:think:

ti da hocesh da prestanesh primati poklone ti bi rekla toj kurirskoj sluzbi ili cemu vec da odbijash da primish paket...
a on bi vjerovatno prestao slati :)

a ovako,ti primash poklone,hranish svoj ego..i izigravash pacenicu :)

obracam se tebi licno,iako znam da je ovo "jest',al' kad bi se grudvali banderama" tema
 
101 ruza,parfemi,vecere,vauceri u XYZ,nakit,knjige,putovanja...ne zna se broj njegovih "dela"

A za ovo ima osecnja kod tebe..:zper:
78.godiste je..znaci nije klinac...Zahvali mu se za sve i lepo mu reci
da prema njemu sem prijateljstva ne osecas nista...i pusti coveka
da usreci neku drugu..

Jel moram da se ponavljam...ja mesecima pricam,ma evo sad mi je poslao 20 poruka od jutros,ni na jednu nisam odgovorila... ma ne znam... jel on lud,glup da shvati ili ambiciozno uporan mladic?!
 
ti da hocesh da prestanesh primati poklone ti bi rekla toj kurirskoj sluzbi ili cemu vec da odbijash da primish paket...
a on bi vjerovatno prestao slati :)

a ovako,ti primash poklone,hranish svoj ego..i izigravash pacenicu :)

obracam se tebi licno,iako znam da je ovo "jest',al' kad bi se grudvali banderama" tema

Pa ti slobodno zaobidji ovu temu... Da,hranim svoj ego sa njim i sa jos desetak takvih "ma*muna" koji oblecu oko mene...Da,zato sam i postavila temu jer mi je bas "do jaja" :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Pa ti slobodno zaobidji ovu temu... Da,hranim svoj ego sa njim i sa jos desetak takvih "ma*muna" koji oblecu oko mene...Da,zato sam i postavila temu jer mi je bas "do jaja" :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

jadna :(
pa ne znam kako da ti pomognem...

mozda bi trebala da odesh neku plasticnu operaciju proruznjivanja...

vidjela sam ti slike,stvarno fatalno izgledash...
bila bi fatalna po moje slabo srce da te sretnem u mraku :lol:
 
:hahaha::hahaha::hahaha: ja bih se samo tako.... ali ne sa njim....:sad2:

Moras da krenes da drugacije razmisljas, vako

Muskarci u ustvari prasici sa crnim tufnicama e sad kad poraste zna se sta ce biti velika svinja no, svinje su pametne neka istrazivanja su zbilja pokazala da su svinje izuzetno pametne al samo poneke! Ti ustvari trebas da znas da imas dobre noge koristi ih za otvaranje vrata :D nemoj da zemis sta ti se nudi vec se bori za to sto ti se svidi :cmok2::heart:


p.s drugarski savjet upakuj svaku pricu u suptilni papir
 
Poklone prima moja mama koja misli da je on savrsen mladic...
Ja i ovako nikada nisam u zemlji...
Izbegavam vidjenja,objasnjavam,pricam,svadjam se...ali izgleda sve sama sa sobom..
Pokloni se prosledjuju dalje kojim sestrama... (uvek se nadje necija korist u prici)
I tako...
Zene,hranim svoj Ego... strava mi je... tako vec mesecima!!! I tako... kome ja sve ovo pricam...
Da,ja sam glavni krivac i najgora sam... tema je stavljena "tek tako" macku da visi o rep...:rtfm:
 
Moras da krenes da drugacije razmisljas, vako

Muskarci u ustvari prasici sa crnim tufnicama e sad kad poraste zna se sta ce biti velika svinja no, svinje su pametne neka istrazivanja su zbilja pokazala da su svinje izuzetno pametne al samo poneke! Ti ustvari trebas da znas da imas dobre noge koristi ih za otvaranje vrata :D nemoj da zemis sta ti se nudi vec se bori za to sto ti se svidi :cmok2::heart:


p.s drugarski savjet upakuj svaku pricu u suptilni papir

:zag::heart:
 
ode voz?kad bi mi neko tacno objasnio sta to znaci?i da li taj voz odlazi ikad vama muskarcima?ili vi uvek stizete na sve vozove?:zcepanje:

Kao sto vidis nama ne odlazi voz:cmok:
Hugh-Hefner-Playboy-girls.jpg
 
Jel moram da se ponavljam...ja mesecima pricam,ma evo sad mi je poslao 20 poruka od jutros,ni na jednu nisam odgovorila... ma ne znam... jel on lud,glup da shvati ili ambiciozno uporan mladic?!

Meni ne moras da se ponavljas..nesto me i ne zanima..
ono sto treba da uradis je da prestanes da primas poklone od coveka..
svaki poklon koji si navela je obavezujuci
objasni to sebi da time sto si iste primila dala si mu nadu
sto ne znaci da je glup..ali se glupo ponasa..shvatice to na kraju
a onda ce on tebe da odhebe..di zvines...na izrazu..
 
Poklone prima moja mama koja misli da je on savrsen mladic...
Ja i ovako nikada nisam u zemlji...
Izbegavam vidjenja,objasnjavam,pricam,svadjam se...ali izgleda sve sama sa sobom..
Pokloni se prosledjuju dalje kojim sestrama... (uvek se nadje necija korist u prici)
I tako...
Zene,hranim svoj Ego... strava mi je... tako vec mesecima!!! I tako... kome ja sve ovo pricam...
Da,ja sam glavni krivac i najgora sam... tema je stavljena "tek tako" macku da visi o rep...:rtfm:

Oh dobro je,da konacno ima i ovakvih zena..........a ne samo neke koje kuvaju rucak po ceo dan i peru tudje gace.............ima nade za Srbiju.........kiss........
 
Meni ne moras da se ponavljas..nesto me i ne zanima..
ono sto treba da uradis je da prestanes da primas poklone od coveka..
svaki poklon koji si navela je obavezujuci
objasni to sebi da time sto si iste primila dala si mu nadu
sto ne znaci da je glup..ali se glupo ponasa..shvatice to na kraju
a onda ce on tebe da odhebe..di zvines...na izrazu..

E posto nece da shvati i prihvati da ga odbija,svaki poklon prestaje da bude obavezujuci.........znaci poklone uzmi,kad ih vec daje,i otkaci ga ............naravno,ako ga vec ne zelis.......mislim na postavljacicu teme........:zper:
 
Poklone prima moja mama koja misli da je on savrsen mladic...
Ja i ovako nikada nisam u zemlji...
Izbegavam vidjenja,objasnjavam,pricam,svadjam se...ali izgleda sve sama sa sobom..
Pokloni se prosledjuju dalje kojim sestrama... (uvek se nadje necija korist u prici)
I tako...
Zene,hranim svoj Ego... strava mi je... tako vec mesecima!!! I tako... kome ja sve ovo pricam...
Da,ja sam glavni krivac i najgora sam... tema je stavljena "tek tako" macku da visi o rep...:rtfm:

ou maj Gad...

hibridna kombinacija Moderne i Hepi...
:dash:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top