Zanima me vase misljenje... !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa jel zna taj nesto drugo osim da salje poklone i uplacuje kredit??

Koji pacenik...

Ma nije normalan...ne bih ovo podelila sa vama,da se zaista ne osecam lose... ja npr.puno putujem sto poslovno sto privatno...kada se vratim sa putovanja doceka me brdo poklona...
Ma sada je to putovanje aktuelno...a ja necu,ne zelim... a pritom,moram da naglasim kako je namazan bolesnik,jer smo mi kao drugovi,i naravno da poznaje moju cerku i on je toliko njoj svacega kupio i oko nje se lomi ,da ga je dete zavolelo...na sve nacine pokusava da zauzme mesto u mom zivotu...
 
Ma nije normalan...ne bih ovo podelila sa vama,da se zaista ne osecam lose... ja npr.puno putujem sto poslovno sto privatno...kada se vratim sa putovanja doceka me brdo poklona...
Ma sada je to putovanje aktuelno...a ja necu,ne zelim... a pritom,moram da naglasim kako je namazan bolesnik,jer smo mi kao drugovi,i naravno da poznaje moju cerku i on je toliko njoj svacega kupio i oko nje se lomi ,da ga je dete zavolelo...na sve nacine pokusava da zauzme mesto u mom zivotu...

Brani dete svim sredstvima.
 
Kako god
ti si ta koja mora da podvuche crtu
ili da da ichke
ali da znash da
poshto pokushava da te kupi i da kupi tvoje dete
ako pristanesh onda si roba
a sa robom se radi shta god hchesh
jer kad platish onda si vlasnik

Mislim da tu najvise koristi imaju moje sestre i drugarice... jer one dobijaju njegove poklone...
A crni humor...zamisli da se pojavi na nasem letovanju i da mi sa jahte masu on i moja mama :dash::dash::dash:

Joj zene,da li kapirate da je meni bilion puta lepse da cavrljam ovde na forumu sa vama,nego da sa njim prozborim dve recenice...
 
Ovako...
Postoji jedan udvarac u mom zivotu,
decko je 78' godiste,lep,obrazovan,zgodan,uspesan...recimo "bez mane"
Jedina mana je da mene ne uzbudjuje kao muskarac,da me ne privlaci-da ga gledam kao brata,da ne osecam nista kad ga vidim i "hladna kao led"
E sad,on na sve moguce nacine pokusava da mi se svidi,primeri- 101 ruza,parfemi,vecere,vauceri u XYZ,nakit,knjige,putovanja...ne zna se broj njegovih "dela"
Ja sam mu stavila do znanja da nemam nikakve ambicije ka njemu,a sa druge strane mi je zao,imam grizu savest jer znam i osecam da bi svaka druga zena na mom mestu letela po oblacima... ali jednostavno nista,ama bas nista ne osecam...
Pokusavam da se redje vidim sa njim,ali i to nema efekta (kurirska slizba mi je svaki dan pred vratima)
Zanima me vase misljenje... mozda jednostavno moram na srpski nacin da mu kazem "mars u tri lepe..." da bi shvatio ... A ponavljam,mislim da taj muskarac uopste to ne zasluzuje,a ja jednostavno nisam spremna da se zrtvujem za muskarca koga bih danas-sutra vec ostavila zbog drugog...
:rtfm::dash::dash::dash:

videla sam ti slike i mogu ti reci dobra si ti riba i stim tesko ces naci coveka koji ce te uzbudjivati:neutral: medjutim nije ni to za jadikovanje kreni da trazis coveka sa lovom koji ce te staviti na podest boginje uzgred ti dati platin karticu sto ti osavlja prostora da ubijas dosadu i da ispijas kafice u milanu ili dje vec

ajd srecno
 
Ovako...
Postoji jedan udvarac u mom zivotu,
decko je 78' godiste,lep,obrazovan,zgodan,uspesan...recimo "bez mane"
Jedina mana je da mene ne uzbudjuje kao muskarac,da me ne privlaci-da ga gledam kao brata,da ne osecam nista kad ga vidim i "hladna kao led"
E sad,on na sve moguce nacine pokusava da mi se svidi,primeri- 101 ruza,parfemi,vecere,vauceri u XYZ,nakit,knjige,putovanja...ne zna se broj njegovih "dela"
Ja sam mu stavila do znanja da nemam nikakve ambicije ka njemu,a sa druge strane mi je zao,imam grizu savest jer znam i osecam da bi svaka druga zena na mom mestu letela po oblacima... ali jednostavno nista,ama bas nista ne osecam...
Pokusavam da se redje vidim sa njim,ali i to nema efekta (kurirska slizba mi je svaki dan pred vratima)
Zanima me vase misljenje... mozda jednostavno moram na srpski nacin da mu kazem "mars u tri lepe..." da bi shvatio ... A ponavljam,mislim da taj muskarac uopste to ne zasluzuje,a ja jednostavno nisam spremna da se zrtvujem za muskarca koga bih danas-sutra vec ostavila zbog drugog...
:rtfm::dash::dash::dash:

da se ne zove Mo?
 
jel ovo stvarna prica ,..,

jes zar nisi video njene fotke!? ja mislim da nije tesko naci coveka sa jahtu i 10 cm u gatjama tesko je naci jahtu i 20 cm u gatjama (ti su vecinom zauzeti) e sad treba birati kamiondzija i 18 cm u gatjama ili ipak jahta ali se treba biti zadovoljno sa tim 10 cm u gatjama a ne da izvoleva i trazi uzbudjenje neko


ma sta ja znam ali ja mislim da je tako
 
Lajterka, ponekad pogodiš pravo u centar :D

ha! bullseye...
bullseye.jpg
 
U mom slucaju ni uporan ne *ebe...
:worth::worth::worth: kako bre da ga oteram,cak se i naljutim na njega,onda se ne javljam,pa mi stizu uplate kredita po 1000 dinara uz pozdrave "cmokic"
jaoj ... roknucu se..:besna:

Taj je zaeban igrac..........hoce na finocu da te pridobije po svaku cenu..........ali nemoj da te on manipulise.......i ti isto tako fino i uvijeno polako sve manje imaj vremena za njega,izmisljaj brate neke obaveze.........ne javljaj se svaki put na mob,kao ne cujes........i vremenom ce shvatiti.......mada ja kapiram da vec shvata,nego ne prihvata,sto je teza varijanta......ali nije smak sveta.....samo opusteno:cool:
 
Taj je zaeban igrac..........hoce na finocu da te pridobije po svaku cenu..........ali nemoj da te on manipulise.......i ti isto tako fino i uvijeno polako sve manje imaj vremena za njega,izmisljaj brate neke obaveze.........ne javljaj se svaki put na mob,kao ne cujes........i vremenom ce shvatiti.......mada ja kapiram da vec shvata,nego ne prihvata,sto je teza varijanta......ali nije smak sveta.....samo opusteno:cool:

To sebi mozes ti priustiti sa 13 god..al kad ode voz bice daj sta das
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top