Замена за сим картицу

Inace Green Galaxy fino radi sa do 8 br. na JEDNOJ kartici ( ja nemam, ali sam cuo ).
Jedino ne dozvolite da PC kojim to radite nema izlaz na internet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zbog kradje kodova !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Takodje sam cuo...) Voleo bi kad bi neki operater to legalno radio. Stvar je vrlo prakticna i mogu se uzeti i pare.
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proizvid je revolucionaran.
Ako si ga izumeo ,patentirao i poceo proizvodnju svaka cast ja kupujem i odma nalazim bunar za jos stotinak komada tako da ti je plasman obezbedjenza prvo vreme.
Kakvi su ti kapaciteti proizvodnje i mozes li zadovoljiti trziste (ako je sve kako pise ovi sadasnji ovde ce brzo da ostanu bez musterija a i medjunarodna prodaja ti se smeska bar u okruzenju za prvo vreme a kad se procuje kuku Bil Gejtsu i kompaniji) Ma jos samo da RADI pouzdano (ja kupujem i prototip pa nek i stetim) i Brate predlazem te za neko Priznanje i Nagradu koja ce te podstaci na jos kreativnosti i da se zna da ima ovde kod nas pametna sveta.
 
Ljudi citajte pazljivo --- Pise JOS samo da RADI.....
Nisam procitao sve do kraja al sam s prve strane sumnjao da je to bas sve moguce... Ima malo sarkazma u mom pisanju al MOZDA JE IDEJA VALJANA pa ce neko na njoj valjda ozbiljnije poraditi i eksplatisati covekovu zamisao............
 

Back
Top