Замена за сим картицу

ЧИЧА ДРАЖА:
Ти немаш појма уопште мрежу не бира телефон већ програм са сим картица, недостатак меморије не омогућава рад више мрежа а не техничка решења телефона.
Može da bira program, ali ako ima hardverske mogućnosti... nismo mi ovde nepismeni...
 
ti adapteri se i sada mogu naci, kostaju oko 5 eura, i uglavnom su za starie modele gde moze da se ubace izmedju baterije i maske (c25,3310 itd.) ali opet ne mogu obe istovremeno da rade! klonirane kartice mogu brimiti oko 25 brojeva na jedan sim, i razlicitim pin kodovima se startuje razliciti broj ili mreza, nikako sve istovremeno! a to sto vas cica draza lozi je cista glupost!
 
E cica, dobra ti je ideja ali ima nekoliko zvrcki. Da kazemo za one koji ne razumeju. Wafer, Fun, Titanium ili neke Mosc karte su neupotrebljive zbog male memorije, ali flash memorija da... znaci treba naci flash memoriju jako malu da fizicki stane tamo gde joj je mesto. Mozes i da stavis i minijaturni hitachijev externi hard i onda ces imati 100.000.000 telefona ili poruka ili muzike ili vec cega zelis. Sto se tice flasha, ideja je zanimljiva ali ne za 6 jevreja, to je masti u susret. Najveci problem je u identifikaciji iste. Znaci ako preflesujes cip sa svojim softverom koji radi to sto kazes, kod provajdera se upali malo, sto nas narod kaze svetlance :lol:, to se desavalo i kad su ljudi kopirali Sim od dve mreze na jedan, pa birali koji ce broj da koriste. Znaci zakonski-zabranjeno, ako te otkriju sto je veoma lako, skidaju te sa mreze, a ako ne.... onda uzivas.
 
Sve sto vas interesuje, a niste smeli da pitate imate na: www.ns-elektronika.com pa potrazite Wafer kartice i da ja sad ne duzim sve je to stara stvar. Ne znam sta je Cica Draza tu inovirao. Sto se mene smatra, on je placeni provokator od nekog mreznog operatera, a mi treba da se upecamo..."Oooo, pa da imam ja to vec 2 godine".
Inace Wafer (blanko SIM kartice) npr. Green Galaxy, zaista funkcionisu. ALI ne sme se istovremeno ukljuciti dva ista broja. Klon i original. Cak i tajming igra ulogu. Itd, itd.
Ako Cica Draza malo bolje objasni situaciju oko "patenta" ja cu mu se javno izvinuti !
 

Back
Top