Zajednicki zivot=manje seksa?

Hmm..zanima me sta mislite i koja su vasa iskustva.
Jel tacno da kad mislite da mozete kad god pozelite (ima vremena, tu ste), onda nekako ipak nalazite manje vremena za to nego ranije kad je bilo koriscenje svake prilike-jer ko zna kad ce sledeca naici...

Netacno.Zajednicki zivot=vise seksa,a i bolji sex.Ukoliko je kao u tvom naslovu teme,onda tu nesto krupno nije u redu.

p.s. nisam znala da prilike nailaze...ja ih uvek stvaram ;)
 
i jos jedan savet baba olje :): nemojte dozvoliti da nemate vremena za jedno za drugo....cak ni kada dodju deca....jer rituali su vazni, vrlo vazni....

Lisica ucuta i dugo gledase malog princa:
-Molim te... pripitomi me, rece ona.
-Vrlo rado, rece mali princ, ali nemam mnogo vremena. Treba da pronadem prijatelje i da se upoznam s mnogim stvarima.
-Covek poznaje samo one stvari koje pripitomi, rece lisica. Ljudi nemaju vise vremena da bilo sta upoznaju. Oni kupuju gotove stvari kod trgovaca. A kako nema trgovaca koji prodaju prijatelje, ljudi vise nemaju prijatelja. Ako hoces prijatelja, pripitomi me!
-Sta treba da radim? upita mali princ.
-Treba da si veoma strpljiv, odgovori lisica. Najpre ces sesti malo dalje od mene, eto tako, na travu. Gledacu te krajickom oka, a ti neces nista govoriti. Govor je izvor nesporazuma. Ali, svakog dana, sesces malo blize....
Sutradan mali princ ponovo dodje.
-Bilo bi bolje da si dosao u isto vreme, rece lisica. Ako dolazis, na primer, u cetiri sata popodne, ja cu biti srecna vec od tri sata.
Ukoliko vreme bude odmicalo, bicu sve srecnija. U cetiri sata bicu uzbudjena i uznemirena; upoznacu cenu srece! Ali ako budes dolazio kad ti padne na pamet, nikada necu znati za koji cas da spemim svoje srce... Potrebni su citavi obredi za to.
-Sta je to obred? upita mali princ.
-I to je nesto sto se davno zaboravilo, rece lisica. To je ono sto cini da se jedan dan razlikuje od drugog, jedan cas od drugih casova. Kod mojih lovaca, na primer postoji jedan obred. Oni cetvrtkom igraju sa seoskim devojkama. Cetvrtak je, dakle, divan dan! Idem u setnju cak do vinograda. Kad bi lovci igrali kad im padne na pamet, svi bi dani licili jedan na drugi, i ja ne bih uopste imala odmora.

:) Mali princ

Mislim da je bi bilo idealno da se radi 5 sati dnevno a ne 8 ili 10 pa bi ljudi imali vise vremena za sebe i jedni za druge..
 
Netacno.Zajednicki zivot=vise seksa,a i bolji sex.Ukoliko je kao u tvom naslovu teme,onda tu nesto krupno nije u redu.

p.s. nisam znala da prilike nailaze...ja ih uvek stvaram ;)

Lako je reci ja stvaram prilike, ali kad radim ja 9-10 sati dnevno, a i on pa jos cimanje prevozom, pa uvek neke obaveze, nikako ih se resiti, nije bas lako stvoriti prilike kad god pozelis..osim ako mozes da izdrzis da budes mrtva umorna..ja ne mogu, onda nisam ni za sta
 
Zivim sa deckom tako nekih 6 meseci.. i taj seks ipak nije kao sto je bio na pocetku, kad smo se jos upoznavali..
Imali smo periode kad je bilo zastoja, pauza.. ali takodje ima i perioda da nam je jednostavno odlicno.

Ali, ne bih znala da kazem od cega sve to zavisi..
 
sve zavisi od navika vas DVOJE....tek sada kad cetye puno vremena provoditi zajedno uvideces da ima neke svoje rituale i da nije jedna veza samo sex. valjda i gledate tv, spremate klopu, pricate, smisljate raznorazne planove....

a kad vam se bioritmi poklope bice sexa da ce ti se smuciti. hebes sex zajednicki zivot ima toliko sadrzaja da je sex na polovini sheme ako ne i na kraju.

polako uhodacete se vec

Опет се морам сложити с кромпирком. Није секс само оно у кревету ,,турај-вади,, да простите на изразу. Све је што радите заједно секс или љубав. Кад је ту за тебе да ти помогне, да те орасположи, насмеје, да ти да раме за плакање, када заједно распремате сто, када радите милион ствари у току једне недеље. Заједнички живот заиста зависи од обоје, ако мислиш да је мање секса, преузми иницијативу, изазови...буди нова, маштовита провокативна...и нећеш имати проблема. Само се већ на почетку немој оптерећивати...препусти се и опусти се и УЖИВАЈ У ВАШИМ ТРЕНУТЦИМА z:girl:
 
Кад је ту за тебе да ти помогне, да те орасположи, насмеје, да ти да раме за плакање, када заједно распремате сто, када радите милион ствари у току једне недеље. Заједнички живот заиста зависи од обоје, ако мислиш да је мање секса, преузми иницијативу, изазови...буди нова, маштовита провокативна...и нећеш имати проблема.

Moram da se slozim.
Dobijas poen za ovo :lol:
 
Опет се морам сложити с кромпирком. Није секс само оно у кревету ,,турај-вади,, да простите на изразу. Све је што радите заједно секс или љубав. Кад је ту за тебе да ти помогне, да те орасположи, насмеје, да ти да раме за плакање, када заједно распремате сто, када радите милион ствари у току једне недеље. Заједнички живот заиста зависи од обоје, ако мислиш да је мање секса, преузми иницијативу, изазови...буди нова, маштовита провокативна...и нећеш имати проблема. Само се већ на почетку немој оптерећивати...препусти се и опусти се и УЖИВАЈ У ВАШИМ ТРЕНУТЦИМА z:girl:

Ma nisam ja neka koja stavlja sex na prvo mesto kao jedino sto je bitno :) NAravno ostalim stvarima sam zadovoljna trenutno, pa ih ne pominjem, tema je bas konkretno za sex vezana. A hvala vam svima na lepim zeljama
 
Lako je reci ja stvaram prilike, ali kad radim ja 9-10 sati dnevno, a i on pa jos cimanje prevozom, pa uvek neke obaveze, nikako ih se resiti, nije bas lako stvoriti prilike kad god pozelis..osim ako mozes da izdrzis da budes mrtva umorna..ja ne mogu, onda nisam ni za sta

Da,premor,obaveze,posao.Znam, zato i kazem da se prilike moraju stvarati,a ne cekati da naidju,jer nikad nece naici.Sto vise sexa,vise i zelje i obrnuto.Sex donosi energiju,ne oduzima je.Problem je pokrenuti tocak.Posle je sve lakse.
Naravno da u danasnjem tempu zivljenja nije lako,ali nije lako samo ako hocemo tako.
Isti tempo imas i kad ne zivis sa nekim,pa ti je do sexa.Dakle,nije toliko stvar u zivotu i obavezama vec u nama.Naravno obe strane se tu moraju ukljuciti.
Ponekad je sex najbolji kad smo najumorniji.
Ako imamo volju i zelju,prilika je uvek tu.

Sumnjam da je iko u stanju:nisam ni za sta.Ponekad nam samo fali motiv.Mislim da je najlakse reci nisam ni za sta.Hmm...da li je tako zaista....
 
Da,premor,obaveze,posao.Znam, zato i kazem da se prilike moraju stvarati,a ne cekati da naidju,jer nikad nece naici.Sto vise sexa,vise i zelje i obrnuto.Sex donosi energiju,ne oduzima je.Problem je pokrenuti tocak.Posle je sve lakse.
Naravno da u danasnjem tempu zivljenja nije lako,ali nije lako samo ako hocemo tako.
Isti tempo imas i kad ne zivis sa nekim,pa ti je do sexa.Dakle,nije toliko stvar u zivotu i obavezama vec u nama.Naravno obe strane se tu moraju ukljuciti.
Ponekad je sex najbolji kad smo najumorniji.
Ako imamo volju i zelju,prilika je uvek tu.

Sumnjam da je iko u stanju:nisam ni za sta.Ponekad nam samo fali motiv.Mislim da je najlakse reci nisam ni za sta.Hmm...da li je tako zaista....

Rekoh nisam ni za sta kad sam mrtva umorna, na to sam mislila..a ne inace. Nema veze, uvek ljudi odvuku teme u pravcu u kom oni zele..
 
i ja nemam iskustva ispalila me za stanchitj i adsl bweeee :(((((

sine,ti se opredeli sta si...:P

Rekoh nisam ni za sta kad sam mrtva umorna, na to sam mislila..a ne inace. Nema veze, uvek ljudi odvuku teme u pravcu u kom oni zele..

a sad si smorena,pa ljudi odvuku teme...kad si mrtva umorna onda si za masazu ;)


let's get loud ! Aj, chao :cao:
 

Back
Top