zadovoljni/nezadovoljni

kada je neko toliko dugo zajedno to vetj i jeste brak u neku ruku, ostalo je formalnost...

meni je bio bedak za moju komshinicu...bila je sa dechkom 8 godina u vezi i raskinuli su na kraju....upoznala je dechka, i posle 2 meseca su se venchali....evo, sad imaju dve predivne tjerkice i sretjni su zajedno....


sudbina?
ili joj bio smor opet toliko da cheka? i da ne docheka =)
:lol:
 
Da li ste zadovoljni vasom trenutnom vezom, vasim deckom\devojkom, da li se osecate srecno ili smatrate da je ta vasa veza smo onako jedna obicna veza?I da odmah odgovorim na ova pitanje DA ja sam prezadovoljan trenutnom vezom, devojkom i osecam se zaista srecno:D:D:D

Pa, sta da ti kazem osim da sam PREZADOVOLJAN!!! :D Osecam se veoma srecnim, jer znam da mene moja ljubav voli i da me nece ostaviti ili prevariti! Ova moja veza nije nimalo obicna, svaka stvar u njoj je posebna! :lol: :heart: Sudbina nas je odredila da budemo zajedno!
 
Poslednja izmena:
Ja sam jedva uspela da ostvarim neku dužu vezu....Traje nekih šest meseci i prezadovoljna sam sa njom.....Znam da me on nikada neće izneveriti i ostaviti.Prevara kod njega ne postoji u rečniku....Presladak je, mekan.....Bićemo dugo, dugo zajedno....Znam sigurno da neće odati ni jednu moju tajnu.....Prosto obožavam svog plišanog medu, tako nam je lepo zajedno...
 
Anarho-sistem jel tebi neko rekao da pomalo,ali samo malo nisi normalna a???????
Ili se foliras sto jeste 100% i pokusavas da se predstavis nenormalno,sto ti i uspeva da ti kazem.Protivrecis sama sebi,kao da si sizofrena...
Tvrdi dokazi za moju tvrdnju su:

Da li postoji savršen dečko?- Naravno da NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE postoji................
Da li je moguće nemati prijatelje?-Da moguće je nemati prijatelje, ja nemam prijatelje.Imam gomilu ljudi oko sebe, gomilu poznanika, neki čak pričaju da su mi prijatelji, ali za mene reč prijatelj predstavlja mnogo više nego za neke...
Ljubav?-Nisam nikada volela, možda neka zaljubljenost, ali ljubav ne....
 
Poslednja izmena:
Samo ti izmišljaj i zanosi se...Imaš dužu vezu,a pričala si da nemaš momka...Daj ne prozeravaj se ovde na forumu...I da postoji taj momak,sigurno da nije toliki papučar,on ima neke koristi i već gleda drugu,ili je ćorča sa đozlucima...

Ne bi da se mesam ali IBM njen decko je PLISANI MEDA (lutka jbte),ona je feministkinja!!:lol:

A u vezi onog posta (njenog) sto si citirao vrlo je slicno kao i kod mene 20% se samo razlikujemo!!
 
Ja sam jedva uspela da ostvarim neku dužu vezu....Traje nekih šest meseci i prezadovoljna sam sa njom.....Znam da me on nikada neće izneveriti i ostaviti.Prevara kod njega ne postoji u rečniku....Presladak je, mekan.....Bićemo dugo, dugo zajedno....Znam sigurno da neće odati ni jednu moju tajnu.....Prosto obožavam svog plišanog medu, tako nam je lepo zajedno...

Mozda se u tome krije tajna uspesnih veza. Nemaju rec prevara u recniku i ne slusaju sta se prica o njima i sta im drugi govore.
 

Back
Top