zabrinuta

Samo da javim da mu se pokvario tel.i ostao je bez mog broja, pametnjakovic,nije ga nigde zapisao, i eto taman kad sam se ohladila srela sam ga za vikend u gradu i sve je ok.
Ako mu se pokvario telefon nije mu se pokvarila SIM kartica. OK, ako je tvoj broj u telefonu (sto je verovatno tako) zasto nije prebacio karticu u neki drugi i ukljucio se?

Ne znam zasto ali imam osecaj da te mulja. Izvini!
Hladi se ti tako i dalje jer mene osecaj nikad jos nije zeznuo....

A i da nakon mesec dana ne znas broj koji cesto zoves na pamet!?!?! Ne znam, mozda sam ja extrem ali nakon tri zvanja zapamtim broj, pogotovo ako je tako neciji ;-)
 
pa kako nakon mesec dana kad je prica stara par dana? :shock:
Ma pusti me, nesto sam se pobrkala, izvinjavam se! Nesto mi se ucinilo da ga vec nema mesec dana, a oni su tek mesec dana zajedno. Pa da je nakon mesec dana dosao u klub u kojem je ona... greska, desava se i pametnijima :-)
Izvinjavam se postavljacu ove teme!
 
drustvo,treba mi savet,mesec dana sam sa deckom i super nam je.ali nekoliko poslednjih dana mi se ne javlja,mobitel mu je skoro stalno iskljucen,zabrinuta sam da mu se nesto nije lose desilo,imam i njegov fiksni broj,ali ga nisam nikad zvala na taj broj,ne znam da li sad da zovem,zanima me sta se desava, brinem se, a opet plasim se da je on ok i da mozda hoce da me otkaci pa cu ispasti glupa.sta da radim, mozda je najbolje da cekam ili sta?hvala

pocni da slusash blues8-)
 
Sta ce ti takav decko?
Ako od pocetka ne funkcionise veza kako treba, od toga nema nista.
A to sto se muskarci posle ne javljaju, to ni ja ne razumem... brate, budi covek pa jasno i glasno reci - hej, Miro, Ljiljo, Seko, ne mogu vise s tobom...
 
drustvo,treba mi savet,mesec dana sam sa deckom i super nam je.ali nekoliko poslednjih dana mi se ne javlja,mobitel mu je skoro stalno iskljucen,zabrinuta sam da mu se nesto nije lose desilo,imam i njegov fiksni broj,ali ga nisam nikad zvala na taj broj,ne znam da li sad da zovem,zanima me sta se desava, brinem se, a opet plasim se da je on ok i da mozda hoce da me otkaci pa cu ispasti glupa.sta da radim, mozda je najbolje da cekam ili sta?hvala

Ma daj,..nazovi ga pitaj ga koji mu je K i sta se ne javlja danima!!! I ako hoce da te otkaci neka stisne ta muda i neka ti kaze a ne da pravi budalu od tebe!!! Neces ispasti glupa,..glupa si sto cekas...a ne znas ni sama sta se desava. Uzmi stvar u svoje ruke!
 
izvini ali i ti ALTEC druže nisi bolji
vidiš poruku i odmah počneš da kritikuješ
da si malo bolje pogledao video bi da je Samanta plavuša
ja joj opraštam
 
Ma javio se i videli smo se.Ali oboje smo u skripcu s vremenom, a niko nece od nas da se prilagodi drugom,pa bolje da se ne upustamo dalje i da prekinemo dok je jos veza u pocetku.
 

Back
Top