zabrinuta

drustvo,treba mi savet,mesec dana sam sa deckom i super nam je.ali nekoliko poslednjih dana mi se ne javlja,mobitel mu je skoro stalno iskljucen,zabrinuta sam da mu se nesto nije lose desilo,imam i njegov fiksni broj,ali ga nisam nikad zvala na taj broj,ne znam da li sad da zovem,zanima me sta se desava, brinem se, a opet plasim se da je on ok i da mozda hoce da me otkaci pa cu ispasti glupa.sta da radim, mozda je najbolje da cekam ili sta?hvala

hahaha, pre par meseci sam i ja tako postupio, ali nije mi drago, čak se i stidim,
međutim situacija je zahtevala.....

ma kakva bre situacija, ja sam ispao totalni seronja.
 
Da,drustvo,zvala sam i na fiksni i necete verovati,bilo je zauzeto ili niko se nije javljao tako da sad vise necu ni zvati ni slati poruke,pa ako se javi, javi, a ako ne,nista,nemam vremana za igrice i gluposti. A naravno,ako se nesto desi,javi cu, posto se radoznali
 
I nesto da za onog decka sto kaze da je slicno potupio,zanima me zasto su momci toliko navaletni kad nesto hoce i onda bas smaraju, i tad znaju reci da im se neko svidja, a kad hoce da se udalje ili prekinu jednostavno samo su ravnodusni i nema nikakve komunikacije.Zanima me zar nije jednostavnije i iskrenije reci da ti se neko vise ne svidja i sl nego cutati?! Ja volim uvek iskreno da kazem kako se osecam bez obzira kako ce to delovati na druge ali isto tako volim da znam na cemu sam i ja, a ne da nagadjam.
 
Njima je tako lakše, a i mnogim curama - nažalost. Moraš da naučiš da se ne zalećeš - posmatraj "plen" i upoznaj ga, ako je zainteresovan čekaće te, a ako ne i ne treba ti - mislim za jednu vezu sa dobrom komunikacijom - a ako ne želiš da čekaš i to je OK, ali se ne nadaj previše, što ne znači da ne možeš da imaš sreće.
 
Da,drustvo,zvala sam i na fiksni i necete verovati,bilo je zauzeto ili niko se nije javljao tako da sad vise necu ni zvati ni slati poruke,pa ako se javi, javi, a ako ne,nista,nemam vremana za igrice i gluposti. A naravno,ako se nesto desi,javi cu, posto se radoznali

Ma nastavi dalje ko da ne postoji,sta ce ti takav.;)
 
Bitno je koliko ti je sada bitan, po tome se upravljaj i po onome šta je tebi bitno u vezi sa nekim, šta možeš, šta hoćeš, šta nećeš a šta ne možeš da progutaš..
Ako je zdrav i prav, mogao je da te pozove od nekog druga ili sa halo govornice, prema tome na tebi je da odlučiš šta ćeš dalje
 
Ma samo ti uzivaj...bolje je sto se tako desilo ....zamisli da si se bas zaljubila i da ste proveli dosta vremena zajedno....vise bi bolelo....ovako znas da je k*eten....a sledeci put dobro otvori oci......;)

Ne razbijaj glavu.....nema smisla....nije zasluzio ni da pomislis na njega, da se ga uopste setis....;)
 
I nesto da za onog decka sto kaze da je slicno potupio,zanima me zasto su momci toliko navaletni kad nesto hoce i onda bas smaraju, i tad znaju reci da im se neko svidja, a kad hoce da se udalje ili prekinu jednostavno samo su ravnodusni i nema nikakve komunikacije.Zanima me zar nije jednostavnije i iskrenije reci da ti se neko vise ne svidja i sl nego cutati?! Ja volim uvek iskreno da kazem kako se osecam bez obzira kako ce to delovati na druge ali isto tako volim da znam na cemu sam i ja, a ne da nagadjam.
Draga onix,
nisu svi isti.
Postoje i muškarci da se izjasne iskreno.;)
A ti koji ne umeju, ili nisu zreli ili nisu vredni.
To je suština.
Uživaj, naćićeš drugog, život je lep i pun iznenadjenja.;)
 
I nesto da za onog decka sto kaze da je slicno potupio,zanima me zasto su momci toliko navaletni kad nesto hoce i onda bas smaraju, i tad znaju reci da im se neko svidja, a kad hoce da se udalje ili prekinu jednostavno samo su ravnodusni i nema nikakve komunikacije.Zanima me zar nije jednostavnije i iskrenije reci da ti se neko vise ne svidja i sl nego cutati?! Ja volim uvek iskreno da kazem kako se osecam bez obzira kako ce to delovati na druge ali isto tako volim da znam na cemu sam i ja, a ne da nagadjam.

Sad lepo uzmi dva kera za ruku i daj im laksativ. Onda ih stavi ispred njegovih vrata da se olakšaju. Sledeća stvar je da mu vežeš žicom kvaku od vrata za gelender u hodniku i zaglaviš zvono šibicom da drnda. E kad konačno uspe da ih otvori i besan izleti i ugazi.... :lol:
 
Samo da javim da mu se pokvario tel.i ostao je bez mog broja, pametnjakovic,nije ga nigde zapisao, i eto taman kad sam se ohladila srela sam ga za vikend u gradu i sve je ok.
 
Samo da javim da mu se pokvario tel.i ostao je bez mog broja, pametnjakovic,nije ga nigde zapisao, i eto taman kad sam se ohladila srela sam ga za vikend u gradu i sve je ok.
A i fixni mu se pokvario? I, jel zna on gde stanujes? Mesec dana rece da se znate, nije malo da ne dodje ni jednom do tebe... Ja mislim da ti on prodaje kvalitetnu maglu, pa ti vidi :)
 
Ma ne znam moj broj napamet, a da budem iskrena ni ja njegov.Dosao je u
klub u kojem ja uvek budem.Necu vise da razmisljam sta ce biti svejedno mi je,
ako mu se svidjam neka se sad on trudi.
 
eh, pa kako da se ne sretnu.. pa nisu se smuvali preko telefona nego u gradu.... valjda...
Pazi, ja mog prvog komšiju ne vidim i po tri meseca.:D Jbt. telefon se da lako nabaviti, bele strane i te fore, u krajnjoj liniji dodješ na kućni prag.
Nego, ne bih da ubacujem devojci crvić u glavu, ali verovatno se on nešto razmišljao i premišljao...pa se na kraju, ipak, odlučio ZA vezu.;)
Ali sve je to legitimno...sem što ja nikad nikog ne bih držala u neizvesnosti....mada muško od 25- to je moja generacija- ima nezrelih primeraka, ali nesnalažljivih...hmmm....:-|
 
Samo da javim da mu se pokvario tel.i ostao je bez mog broja, pametnjakovic,nije ga nigde zapisao, i eto taman kad sam se ohladila srela sam ga za vikend u gradu i sve je ok.

Malo mi je toooo otrcan izgovor.Da nije mogao doci kod tebe...sto kaze moj dragi,kad je neko zaljubljen,i kad mu je stalo,prepjesacice 7 gora,preplivace 7 mora.;)
 

Back
Top