Za Pocetnike

Probao sam po uputstvu,povezao sam com1 i reciver kablom,pokrenuo terminal,podesio konekciju,drzim Z,a probao sam i Y, upalio reciver,ali nista se ne desava,samo beo ekran terminala. U meniju recivera nemam istu putanju za proveru SW-a,kao u uputstvu,ali nasao sam nesto i pise: unit Digital compact FTA,software version S02.19.01.01.
Pomagajte molim Vas!
 
pozz svima, imam echolite dsb 790 i na njemu samo nagra1/2,
viasses1/2 cw, dcw, biss, irdeto, seca...
ali nema irdeto2, seca2 nds...
pa me zanima da li neko zna mozda kako da ubacim irdeto2, seca2...
dali je uopste moguce ubaciti u risiver.:confused::confused::confused:
hvala unapred8)
 
Pitanje za DanijelVR
Koji resiver da kupim da dobijem i "kvalitet"(koliko je to moguce) i cijenu.
rezmisljao sam o opticumu, pa mi reci nesto vise o njemu, ako nije problem,kako se otključavaju kanali, kojim programom,jel zahtjevno i komplikovano,jer sam teski pocetnik u ovoj oblasti.
Unaprijed Hvala!!!
 
Moze li mi neko reci kako su se pokazali opticum resiveri i koji mi je program potreban za otkljucavanje kanala,jel komplikovano i zahtjevno posto sam pocetnik al pravi.pa ako nije problem da mi neko objasni.
Unaprijed hvala!!!
 
Poz za Danijela i njegov trud,svaka cast na strpljenju!
Posto sam i ja teski pocetnik,treba mi jedan info.Devojka mi ima DigiTV risiver,cini mi se da je Hjundaijev,koji je dobila od provajdera.
Posto ima puno zakljucanih kanala koje bi rado gledali,interesuje me ima li neki nacin da ih otkljucamo?

Hvala unapred
 
Posto sam iz RS,kako da znam jel kopija ili je orginal.Moze mi svasta uvaliti posto se bas ne razumijem u to.i hvala ti na trudu DanijelVR,nadam se da nisam dosadan.
 
Imam sat-receiver nokia 9800 s
-- Koji mi je software potreban za ubacivanje kljuceva u receiver i gde mogu da ga downloadujem
- U kom su formatu ti kljucevi
unapred zahvalan
 
lolazoca@ptt.yu ja jos nisam uspeo preko emulatora da pustim multivision.Ubacio sam cccam 2.0.7 ali se nista ne desava u drimu....ako mozes opisi mi u par recenica sta tacno treba gde prebaciti pa da mi proradi.I treba li stalno ubacivati kljuceve ili emu to radi sve sam.pozz
 
Zdravo svima. Imam resiver ONYX. Stavio sam pogreshan sofwtver u njemu. Sa ne radi, samo sveti zelena lampica na njemu. Rekli su mi da mozhe se popraviti sa JTAG-kablom. Molim da mi date upute za rad sa ovim kablom.Ja sam iz macedonije, i gde u Macedoniju mogu da naxhem ovaj kabel.
 

Back
Top