Za koga da glasam?

Vidiš meni se ne svida što su korumpirana izdajnička djubrad koja osporavaju teritorijalnu celovitost Srbije.
A i nemaju podršku Rusa......
Mislim nije ih odobrio Konuzin....

To je rezon.
Ko nema pečat Rusije džaba staje iza busije:cool:

E sad, što je pečatirana oker varijanta žute politike...i što nam je u izgledu vladavina nesposobnog Isposnika do jaja, umesto nesposobnog Manekena...takva je situacija:cool:
 
Posto ja ne znam za koga da glasam molio bih vas forumase da mi pomognete da se opredelim. Ostaje opcija da uopste ne izadjem na izbore, ali to mi je glupo, to je neodgovorno i podseca na zabijanje glave u pesak kod nojeva. Dakle izvolite, navalite sa argumentima, za koga bi jedan neopredeljeni trebao glasati.

Kandiduj se i glasaj za sebe.

Ja ću ti dati potpis za kandidaturu. A verujem i mnogi ovde.
 
Ima razlike. Od ovih za koje će sada većina glasati nema očekivanja.
Nikakvog.
Neće nas razočarati, jer nas nisu ni očarali:cool:

Oni će biti Poslednji mohikanci srpske parlamentarne demokratije.
Prave stavri stižu posle.
I to ne za 4 godine:cool:

Хммм, можда је боље да победи ДС, јер ће онда побуна бити права и чиста. Ако СНС добије изборе, и њих скоро сигурно чека револуција, али она ће бити више политички обојена, као у време Слобе. Самим тим и неискрена.
 
Хммм, можда је боље да победи ДС, јер ће онда побуна бити права и чиста. Ако СНС добије изборе, и њих скоро сигурно чека револуција, али она ће бити више политички обојена, као у време Слобе. Самим тим и неискрена.

Grešiš...ovaj, sinak...grešiš.

Važno je prekinuti kontinuitet žutih.
Bar malo.
Na to su računali i Ameri, pomažući formiranje oker-opozicije.
Ima na šta i nisu, ali o tom-jok.

Revolucija je uslovno tačan pojam.

Što se obojenosti tiče, biće čisto bela - bez ideologija:cool:
 
Grešiš...ovaj, sinak...grešiš.

Važno je prekinuti kontinuitet žutih.
Bar malo.
Na to su računali i Ameri, pomažući formiranje oker-opozicije.
Ima na šta i nisu, ali o tom-jok.

Revolucija je uslovno tačan pojam.

Što se obojenosti tiče, biće čisto bela - bez ideologija:cool:

Мислим да се неће прекинути континуитет жутих, него да ће ситуација бити пола-пола.
 
Pitanje je zasto se stranke zovu tako kako se zovu kad to ne sprovode u delo?
Ako se DS zove demokratska zasto onda nema demokratije,ako se SPS zove socijalisticka pa gde je tu socijalizam,liberalizam -pa gde je to i tako svaka ponaosob.
To je samo jos jedan dokaz da njih ne vodi idejna forma same stranke nego -lova.
Zato ne treba glasati ni za jednu jer nemaju osnovu nego samo gledaju da ostanu na vrhu ili pri vrhu nebili ugrabili sto vise kajmaka.
Zao mi je sto u ovoj zemlji ne postoji neko ko je posten!
I sam sam clan jedne stranke na sta me je nagovorio drugar ali nikad je nisam reklamirao i govorio pozitivno o njoj jer kad sam video ko je sve tu jednostavno mi se zgadilo!
Izacu na glasanje samo da mi neko ne i uzeo glas ali necu nikog zaokruziti nego cu dopisati nekog i jednostavno ispisati nesto pa nek citaju kad ga budu pregledali.
Necu glasati cak ni za svoju stranku jer nemam razloga za to i nisu me uverili u to sto rade.
 
:D

42.jpg
 

Back
Top