Za koga da glasam?

Мистер НО

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.451
Posto ja ne znam za koga da glasam molio bih vas forumase da mi pomognete da se opredelim. Ostaje opcija da uopste ne izadjem na izbore, ali to mi je glupo, to je neodgovorno i podseca na zabijanje glave u pesak kod nojeva. Dakle izvolite, navalite sa argumentima, za koga bi jedan neopredeljeni trebao glasati.
 
E to bre.Treba pokupiti sve prijatelje, rodbinu, komsiluk, sve koje mozes i onda ides od stranke do stranke da se cenjkas, pa ko da vise.
А јашта, барам да има човек неке користи од хоштаплерске багре на политичкој сцени Србије.



Stranka za koju bih ja glasao treba da je patriotska, proevropska, da se zalaze za socijalnu pravdu...nesto kao SPO, ali mi se kod njih ne svidja sto su monarhisti i elitisti.
А тако, па онда нема проблема ... прави избор за тебе је: ДЛР
 
Posto ja ne znam za koga da glasam molio bih vas forumase da mi pomognete da se opredelim. Ostaje opcija da uopste ne izadjem na izbore, ali to mi je glupo, to je neodgovorno i podseca na zabijanje glave u pesak kod nojeva. Dakle izvolite, navalite sa argumentima, za koga bi jedan neopredeljeni trebao glasati.

Za Madjare, oni se neće zajebavati sa zemljoradnicima u Vojvodini...
 
Radikale sam simpatisao kao dete, dok nisam shvatio da je Rusija pukla i da je prakticno nemocna na Balkanu. Programski se uglavnom slazem sa naprednjacima, ali mi se ljudi iz te stranke gade.
Крста је мајка. Шта овде човек може да прочита то нема факат нигде. Живела Крста и анонимни форумаши.
Брате, рођаће, луђаче ... шта те боли рацку ... пиши шта код хоћеш ... анониман си и удри бригу на весеље ... чуј програм СНС-а ... јебoте за неповеровати.

Хуу ... обожавам Крсту. Јача је од Вукајлије.

 
Poslednja izmena:
Stranka za koju bih ja glasao treba da je patriotska, proevropska, da se zalaze za socijalnu pravdu...nesto kao SPO, ali mi se kod njih ne svidja sto su monarhisti i elitisti.

Хаха... То су две контрадикторне ствари. Није могуће бити патриотски и про-окупаториски настројен.
Саветујем ти да не идеш на изборем јер си слабог знања и разумевања.

Ти си класичан пример како окупатор делује , тј. чини окупацију могућом путем преваре "избора", док претходно онеспособи људе да разлучују зло од добра и истину од лажи. Зато не може свако да врши избор и не треба свако да гласа.
 
Poslednja izmena:

Back
Top