Xiaomi i miui 13 zovu policiju!

Zamisli samsung daje ekrane jabuci za pare.
Немам ништа против, лепо купујте Самсунг или Епл.Ја иначе користим Самсунгов телефон и монитор.
Pa kinezi tamo se stancaju telefoni ili si vec zaboravio ono sto si tvrdio.
А ми се овде не трујемо од кинеских фабрика?

Глупи Кинези, зајебавају се са производњом, и нису послушали Лабуса, да је глупо производити, када се може јефтино увозити.И онда дођу глупи Кинези, и постану највећи капиталисти у паметној Србији?
 
Немам ништа против, лепо купујте Самсунг или Епл.Ја иначе користим Самсунгов телефон и монитор.

А ми се овде не трујемо од кинеских фабрика?

Глупи Кинези, зајебавају се са производњом, и нису послушали Лабуса, да је глупо производити, када се може јефтино увозити.И онда дођу глупи Кинези, и постану највећи капиталисти у паметној Србији?
Pa to su tvoje komunjare.
 
Shaomi se i podigao prodavajuci tezak krs ... znas kako kazu "jeftino meso slaba corba"
Зато данас користимо "Кршоми" PC и Windows, а не Амигу, Комодор, Атари и друге познате брендове од пре 35 година.

PC био "слаба чорба", сви остали бољи, а само PC опстао.
 
Зато данас користимо "Кршоми" PC и Windows, а не Амигу, Комодор, Атари и друге познате брендове од пре 35 година.

PC био "слаба чорба", сви остали бољи, а само PC опстао.
PC nikada nece umreti , tu sam ubacujes komponente koje zelis tj imas na trzistu.
 
Ovo me podseća na one balzame za reumu što 5 baba tvrde da ih više ne bolu kolena :lol:
Чекај, ти од августа прошле године овде отвараш теме о једном једином телефону и још ниси купио други???

Могао бих то да разумем да је у питању стан/кућа или неки скупљи ауто, али један телефон ниже класе...
 
Poslednja izmena:
Чекај, ти од августа прошле године овде отвараш теме о једном једином телефону и још ниси купио други???

Могао бих то да разумем да је у питању стан/кућа или неки скупљи ауто, али један телефон...
Очигледан је други проблем који нема везе са телефоном!
Погледај које је све теме отварао на овом делу форума?
Очигледно је да је тешка стипса и прилично технички неписмен.
Оно јеббо би се за жуту банку и зато виси на КП.
Убеђен сам да је на КП купио тај телефон а причу о куповини у А1 је измислио, оно, да досоли причу.
Није ми јасан модератор овог дела форума, који му дозвољава ово троловање са темама са истим садржајем?
 
Очигледан је други проблем који нема везе са телефоном!
Погледај које је све теме отварао на овом делу форума?
Очигледно је да је тешка стипса и прилично технички неписмен.
Оно јеббо би се за жуту банку и зато виси на КП.
Убеђен сам да је на КП купио тај телефон а причу о куповини у А1 је измислио, оно, да досоли причу.
Није ми јасан модератор овог дела форума, који му дозвољава ово троловање са темама са истим садржајем?
Imam račun i garanciju koja je istekla taman kada je telefon potpuno poludeo prema tome ti si teška lažovčina i manipulator. Osim toga to govori kakav si čovek i našta liči tvoj rad i postojanje.
IMG_20230221_091932.jpg
 
Poslednja izmena:
Чекај, ти од августа прошле године овде отвараш теме о једном једином телефону и још ниси купио други???

Могао бих то да разумем да је у питању стан/кућа или неки скупљи ауто, али један телефон ниже класе...
Nego treba ćutati i lagati kako je telefon izvrstan? Čemu ta pokvarenost? Jel konstruktivna? Zašto neko ko se dvoumi nebi znao šta kupuje? Po čemu stan kuća ili auto zavređuju pisanje po forumu a telefon ne? Zašto bi se pisalo samo o skupom automobilu a o jeftinijem bi trebalo da se ćuti? Razumeš li ti koliko si uvrnut i pun kompleksa a da to možda nisi ni primetio? Čemu forum ako treba da se krije kada te neko zajjebo? I po mogućnosti izmišlja i hvali da se zajebbe što više ljudi? Jel ti znaš da se to u narodu zove seljačka pokvarenost?
 
Imam račun i garanciju koja je istekla taman kada je telefon potpuno poludeo prema tome ti si teška lažovčina i manipulator. Osim toga to govori kakav si čovek i našta liči tvoj rad i postojanje.
Овде си ти једина лажовчина. Купио си тај тел на КП за сићу. Ок, ништа чудно, продају људи телефоне у гаранцији.
Отвори се и купи телефон који може да подржи твоје прохтеве. Отвараш гомилу тема са истим садржајем. Шта, хоћеш ли то да ти брате паре после две године коришћења телефона?
Јбт, не памтим да сам срео такву стипсу.
Ти, да се давиш и да ти људи кажу дај руку, ти би се удавио, не би дао руку. Ниси научио да дајеш. Да ти кажу на руку, е онда би то била друга прича.
Јевреји су за тебе расипници!
 
Овде си ти једина лажовчина. Купио си тај тел на КП за сићу. Ок, ништа чудно, продају људи телефоне у гаранцији.
Отвори се и купи телефон који може да подржи твоје прохтеве. Отвараш гомилу тема са истим садржајем. Шта, хоћеш ли то да ти брате паре после две године коришћења телефона?
Јбт, не памтим да сам срео такву стипсу.
Ти, да се давиш и да ти људи кажу дај руку, ти би се удавио, не би дао руку. Ниси научио да дајеш. Да ти кажу на руку, е онда би то била друга прича.
Јевреји су за тебе расипници!
Utvrdili smo da si lažovčina i manipulator, tvoji saveti imaju težinu prdeža na vetru.
 

Back
Top