Xiaomi i miui 13 zovu policiju!

mario80

Legenda
Banovan
Poruka
61.695
Kako da sprečim ovaj telefon da zove policiju? Čim pukne neka aplikacija telefon zove policiju i uspostavlja poziv, ne mogu nikako da ga sprečim u tome! Potpuno je poludeo otkako je prešao na miui 13!

Kako da vratim telefon na miui 12?!?? Telefon ima očigledno lažnu memoriju i kinezi me još dodatno zlostavljaju!

Screenshot_2023-01-12-14-55-38-076_lockscreen.jpg
 
Javi se mašina i kaže da sam dobio policiju ali su svi operateri zauzeti prvi slobodan će se javiti. Kako da eliminišem ovu glupost? Ja prosto nemam reči kakvo su đubre ovi kineski telefoni!

Kako da vratim na miui 12 jer ovako nema smisla čim pukne neka app telefon sam od sebe zove policiju! Katastrofa!
 
Kako da sprečim ovaj telefon da zove policiju? Čim pukne neka aplikacija telefon zove policiju i uspostavlja poziv, ne mogu nikako da ga sprečim u tome! Potpuno je poludeo otkako je prešao na miui 13!

Kako da vratim telefon na miui 12?!?? Telefon ima očigledno lažnu memoriju i kinezi me još dodatno zlostavljaju!

Pogledajte prilog 1282964
Gallery isnt responding.
Savrseni Ksomi OS. :zblesav:
 
Kako da sprečim ovaj telefon da zove policiju? Čim pukne neka aplikacija telefon zove policiju i uspostavlja poziv, ne mogu nikako da ga sprečim u tome! Potpuno je poludeo otkako je prešao na miui 13!

Kako da vratim telefon na miui 12?!?? Telefon ima očigledno lažnu memoriju i kinezi me još dodatno zlostavljaju!

Pogledajte prilog 1282964
Pa oće da ti olakšaju prijavu miliciji. S*ao si svašta i bolje se javi i priznaje, reci jesam tri i to, tako i tako, pa ćeš kraće tucati kamen. Kršomi te odavno sve snimio,
 
Kako da vratim telefon na miui 12?!?? Telefon ima očigledno lažnu memoriju i kinezi me još dodatno zlostavljaju!

Iskreno, moj Xiaomi Redmi 10 ili 11 Pro, nisam sigurna... je moj najbolji telefon do sad.
Bukvalno nemam šta da zamerim.
Doduše, ne updejtujem po dugo.
Ako mi je dobar, zašto bih ga updejtovala? To može da čeka... I kapiram da se update vremenom popravi, srede se bagovi kao taj koji si opisao, jave se ljudi kao ti da prijave... i kad dođem na red, nemam te probleme.
Ima li logike moje razmišljanje?
 
Iskreno, moj Xiaomi Redmi 10 ili 11 Pro, nisam sigurna... je moj najbolji telefon do sad.
Bukvalno nemam šta da zamerim.
Doduše, ne updejtujem po dugo.
Ako mi je dobar, zašto bih ga updejtovala? To može da čeka... I kapiram da se update vremenom popravi, srede se bagovi kao taj koji si opisao, jave se ljudi kao ti da prijave... i kad dođem na red, nemam te probleme.
Ima li logike moje razmišljanje?
Znash kako, kad bi moj A10, Samsung apgrejdovao na Android 12, mogao bih da ga bacim u djubre :P
 

Back
Top