X beogradska gimnazija

jeste deseta teska, tu nema spora ali da je drustvo dobro dobro je. profesori kao da nikada nisu bili djaci, kao da imamo samo jedan predmet pa udri dok mozes. ali kraj je ubedljivo najtezi, profesori su nervozni jer moraju da pitaju puno njih od jednom, mi imamo puno da ucimo po pet predmeta za manje od nedelju dana, strasno. ali kad sve to prodje ostane samo bleja :):):):):)
 
evo,poshto se zavrshilo prvo polugodishte mogu definitivno da zakljuchim sledece...druushtvo je extra,extra,extra!exkurzija takodje!bilo je fenomenalno!E sad..navodno su mi rekli da je mom odeljenju zapala dobra kombinacija..imamo ukupno tri debila profa...al bash,bash su uzasni..mnooogoo...sve u svemu,shkola me je naterala da uchim shto je jako dobro i da se borim za svoj uspeh..shto je takodje dobro...:D...teshko jeste,al se moze proziveti...i to sve zahvaljujuci extra ortacima..
 
Evo i ja upao u desetu...Ne znam kako,chuo sam sve najgore o njoj.Stavio sam je drugu na listu,odma posle zemunske.U zemunsku nisam upao jer su povecali ...eni broj bodova...Ne
znam samo zashto likovi sa 102 boda upisuju zemunsku,kada imaju 9. i 3. koje su za njih...
Mozhete li mi reci kakvu cu(otprilike) kombinaciju nastavnika imati? Msm,po smenama...
Samo da se psihichki pripremim...Chuo sam da je drushtvo ok? Da li se to nije promenilo? xD
 

Back
Top