X beogradska gimnazija

prosto ne znam sta da ti kazem..................ja sam je prosle god zavrsila.............
namucices se ko stoka!ubices se od ucenja,odrace te za prosek-jedino sto ces se navici i bices spremna na sve i svasta(lose) od profesora-ima da ocvrsnes!nikad se ne bih vratila niti je ponovo upisala.ima stvarno ok profesora,ludih,opustenih,dobrih-al treba da ti zapadnu-zlatna kombinacija ne postoji.ucis sve-sve prirodne i drustvene predmete max!
primer:FIZICKO:da li si ikad cula da se uci teorija iz fizickog?!(ako ti ta prof zapadne)TEORIJA!!!!!!kul je meni da znam pravila basketa,odbojke al dal mi je bitan bas obim lopte il visina sipke iznad mreze.................
al moze i da ti bude zezanje do ludila,bezanje....pazi-ako ti je drustvo krs-ne vredi ti da se mucis zbog profesora.
naravno moram reci-cast izuzecima!razredna,Cale,Devicka,Raunicka-CAREVI !!!!!!!!!!!!!!!!!
zbog njih ti bude zao sto si otisao...............njih jedino i posecujemo(cemo posetiti :) )
oh,i mladi Srecko 80god iz ustava.............
al na kraju ti ostanu lepa secanja..............
 
mada razredna,Cale,Rauna,e i Endzi odose u penziju,mada moozda tek za par god pa ti se posreci............bedak,e iz biosa je je kul zenica-tu nije bilo muke
ako te zanima nesto pitaj,ocrneh skolu,ali...............sve zvisi,bilo je ludoo i nezaboravno
al da ces uciti-oces
 
Meni je u Xoj predavao Pera Sklek koji je otishao u penziju...Bilo nam je opushteno,a chovek je nevidjeni car.Josh uvek bleji u Xoj,sheta se u papuchama,a nekada i u bade mantilu :lol: :lol: :lol: Jedno vreme je stalno nosio chiniju sa chvarcima sa sobom...
 
Cale car!!!ako ti on upadne ima da se svakog casa valjas od smeha!urnebesno!
deseta jeste teska,ali ako je drustvo ok onda ces se navici....meni su upali neki bas cool profesori,ali ima svakakvih(svuda ih ima)
veruj mi,deseta je carica u odnosu na neke druge skole...
 

Back
Top