Why?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Parenje kučića je perverzno? Samim tim, kažeš da nije prirodno.

Jaoj, ja zaboravio, ti si emo.....

Ti apstiniraš..... :per:

pa za tebe je i majcina sisa perverzan pojam............
a meni o seksu govori neko ko je o musko-zenskim odnosima saznao nesto citajuci anu karenjinu i romea i juliju.....................i naravno.....tu su uvek knjige iz biologije i anatomije.......sto se seksa tice..................
 
pa za tebe je i majcina sisa perverzan pojam............
a meni o seksu govori neko ko je o musko-zenskim odnosima saznao nesto citajuci anu karenjinu i romea i juliju.....................i naravno.....tu su uvek knjige iz biologije i anatomije.......sto se seksa tice..................

Za pohvalu je što čitam knjige i edukujem se iz sadržaja koje je propisano ministarstvom.

Možda se ti edukuješ na drugi način, recimo kao što si pomenula, posmatranjem parenja životinja.

Nije to toliko slično kod nas. Pas ima kost u penisu.
 
Za pohvalu je što čitam knjige i edukujem se iz sadržaja koje je propisano ministarstvom.

Možda se ti edukuješ na drugi način, recimo kao što si pomenula, posmatranjem parenja životinja.

Nije to toliko slično kod nas. Pas ima kost u penisu.

:roll:
samo napred...............
 
Овде нико није нормалан.
Ни Алекс са својом јебеном едукацијом.
Ни ови што стално пљују Алексову јебену едукацију.
Постоји ли тема на којој се не расправља о његовој едукацији?:neutral:
Ја хтела да отворим тему о цртаћима, ако је нема већ, ал' сад не смем, бојим се да ће се може наћи неко ко би односе измеџу Тома и Џерија сматрао перверзним.

realno,on stalno tu edukaciju trpa u prvi plan.....tako da...................
 
pa za tebe je i majcina sisa perverzan pojam............
a meni o seksu govori neko ko je o musko-zenskim odnosima saznao nesto citajuci anu karenjinu i romea i juliju.....................i naravno.....tu su uvek knjige iz biologije i anatomije.......sto se seksa tice..................

Za pohvalu je što čitam knjige i edukujem se iz sadržaja koje je propisano ministarstvom.

Možda se ti edukuješ na drugi način, recimo kao što si pomenula, posmatranjem parenja životinja.

Nije to toliko slično kod nas. Pas ima kost u penisu.


:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
kako se samo ispaljujes...........................:zcepanje::zcepanje:
ae sad.............hvataj maglu....smatraj ovo moj zadnji post upucen tebi.................:bye:
 
ti si rtd...

slobodno me prijavi..

Činim dobro delo.

Zašto bih te prijavio? Zato što si mi napisala da sam retard?

Ne, nemam dokaza zahvaljujući tvom kukavičluku. Kad bi te moderator pitao šta to rtd znači, ti bi izmislila nešto peto, umesto odmah da si napisala retard. :rtfm:

According to :rtfm: , moderator ne treba naokolo da priča ko je šta i koga prijavio.

Sumnjam da je neki moderator to rekao ovde (prilično javno), inače masa vas ne bi sada atakovala tim povodom.
 
Uopšte ne prilazim djevojkama... Kada pomislim na to da bih trebao da sebi nađem djevojku ovo ono, automatski u glavi se javi barijera stvari koje imam u planu a još uvijek ih nisam uradio... i onda djevojku odlažemo za koju godinu još... jest' da ništa dobro to ne donosi ali nema veze...
 
Čuj otkrili.

To dugme postoji tu da bi se prijavile poruke neprikladnog sadržaja. (tačka)

Uvek možemo biti kulturni.

Back to topic, mene ne privlače devojke tog tipa. Cenim umerenost.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top