Why?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neko se trudi oko tebe, a ti ga odbijaš jer ti se na prvu loptu ne sviđa. Hm, nisi egocentrična? :think:

Japajajac, što kaže profesor srpskog za egocentrične, samo ja, pa ja. Drugi nisu bitni.

ako mi se ne svidi fizicki,kao sto vec rekoh.........kod mene nema prve,druge lopte..........ne svidjas mi se-kraj.
to nije egocentricnost,vec realnost.....
 
ako mi se ne svidi fizicki,kao sto vec rekoh.........kod mene nema prve,druge lopte..........ne svidjas mi se-kraj.
to nije egocentricnost,vec realnost.....

U pravu si, nije samo egocentričnost, već i površnost i diskriminacija.
Tebi je onda potreban nabildovani boda tajson od 2 metra, sa punim džepovima i praznom glavom. :lol:

:bye:
 
Problem je u tome što Hator neće svakome da klekne na prvu loptu, onda oni počnu da se trude, a ona misli da oni hoće večnu ljubav, a sve se vrti u krug ili ti **** lud zbunjenog.
 
911s [SK];11636012:
Problem je u tome što Hator neće svakome da klekne na prvu loptu, onda oni počnu da se trude, a ona misli da oni hoće večnu ljubav, a sve se vrti u krug ili ti **** lud zbunjenog.

da......rasla sam na drvetu...........
 
i onda ti glumis tu nekog pacifistu?
cek,jer necu vise da imam posla sa tobom?
zalio si se,sto te mrzim?
sto sad provociras?
koje si ti licemerno *****..............

Ne bockam, ne šuškam... :per:

U se i u se (svoje) kljuse. :whistling:

Ti mene ne da mrziš, nego ne možeš da me svariš. Sama si kriva.

Nije potrebno da te provociram, ti se sama navadiš kad vidiš moj post.

:heart:, o'ladi malo, nemoj da se nerviraš. To me zabrinjava. :think:

Spusti loptu, udahni duboko, razmisli o svemu i vrati se da pričamo. Videćeš da sam u pravu.

Be good girl. Let God bless you. :ok:

:bye:
 
Ne bockam, ne šuškam... :per:

U se i u se (svoje) kljuse. :whistling:

Ti mene ne da mrziš, nego ne možeš da me svariš. Sama si kriva.

Nije potrebno da te provociram, ti se sama navadiš kad vidiš moj post.

:heart:, o'ladi malo, nemoj da se nerviraš. To me zabrinjava. :think:

Spusti loptu, udahni duboko, razmisli o svemu i vrati se da pričamo. Videćeš da sam u pravu.

Be good girl. Let God bless you. :ok:

:bye:

si ti normalan?
ko je sad ciji post citirao?
ti nisi zdrav,majke mi mile........
i ne laskaj sebi..........na tebe gledam kao na komarca.........
nikakav,beznacajan,galami na sve strane i iritira kao da je neka velicina,a kad god pozelim,mogu da ga zgnjecim..................
 
si ti normalan?
ko je sad ciji post citirao?
ti nisi zdrav,majke mi mile........
i ne laskaj sebi..........na tebe gledam kao na komarca.........
nikakav,beznacajan,galami na sve strane i iritira kao da je neka velicina,a kad god pozelim,mogu da ga zgnjecim..................

Je l' te to bockanje asociralo na komarca? :per:

Beznačajan, a iritira? Značaj: iritacija. Dakle ima značaja. Nemoj pogrešno da se protumači, ne želim da ikoga iritiram, problem je što je taj neko senzibilisan, pa reaguje u najmanjem prisustvu mene, pa dođe do anafilaktičkog šoka (posledice su šamarajući postovi).

Komarce gnječiš? :lol::hahaha::rotf: Krvoločna mala, sigurno uživa dok ga gnječi postupačno.

Je l' mu čupkaš prvo nožice? :roll: :sad2:

:bye:
 
Je l' te to bockanje asociralo na komarca? :per:

Beznačajan, a iritira? Značaj: iritacija. Dakle ima značaja. Nemoj pogrešno da se protumači, ne želim da ikoga iritiram, problem je što je taj neko senzibilisan, pa reaguje u najmanjem prisustvu mene, pa dođe do anafilaktičkog šoka (posledice su šamarajući postovi).

Komarce gnječiš? :lol::hahaha::rotf: Krvoločna mala, sigurno uživa dok ga gnječi postupačno.

Je l' mu čupkaš prvo nožice? :roll: :sad2:

:bye:
e,ne upotrebljuj ti perverzan smajli,keve ti...........jedino perverzno sto si ti u zivotu video je parenje kucica........
on je beznacajanj-njegovo duvanje,koje nije u skladu sa njegovim znacajem-iritira.
i ne poksavaj da budes duhovit,jedina reakcija na taj deo vog posta je sazaljenje.
 
e,ne upotrebljuj ti perverzan smajli,keve ti...........jedino perverzno sto si ti u zivotu video je parenje kucica........
on je beznacajanj-njegovo duvanje,koje nije u skladu sa njegovim znacajem-iritira.
i ne poksavaj da budes duhovit,jedina reakcija na taj deo vog posta je sazaljenje.

Parenje kučića je perverzno? Samim tim, kažeš da nije prirodno.

Jaoj, ja zaboravio, ti si emo.....

Ti apstiniraš..... :per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top