whatcha think about that?

911s [SK];12462049:
Pa digao sam prasinu zato sto svi pricaju o necemu sto ne znaju, a ono ekstremno malo sto znaju - znaju jer se tako prica i culi su od drugih koji isto ne znaju itd. I onda svi pricaju o necemu sto nije tacno, ili jeste ali u gorespomenutim procentima.
Lepo sam rekao - sto pre preuzmete stvar u svoje ruke bicet vam bolje.
Ovi po unutrasnjosti samo seru i kukaju kako im je lose, a Srbi su generalno jako lenj narod, ni na forumu nije nista bolje.

z:hm: izvini, ali ti si ovde neupucen...
nije uredu goviriti tako za ceo narod gledajuci ga kroz pojedince!
znas li da su Srbi, statisticki, narod koji ide na posao iako nije primio platu i po nekoliko meseci ?
hvala Bogu da cu da se bavim necim, jer se nadam da ce se situacija promeniti u drzavi, a ako se ne promeni, gledacu da odem odavde sigurno.
a ti zivis ovde u Srbiji ili jok ?
 
911s [SK];12462049:
Pa digao sam prasinu zato sto svi pricaju o necemu sto ne znaju, a ono ekstremno malo sto znaju - znaju jer se tako prica i culi su od drugih koji isto ne znaju itd. I onda svi pricaju o necemu sto nije tacno, ili jeste ali u gorespomenutim procentima.
Lepo sam rekao - sto pre preuzmete stvar u svoje ruke bicet vam bolje.
Ovi po unutrasnjosti samo seru i kukaju kako im je lose, a Srbi su generalno jako lenj narod, ni na forumu nije nista bolje.
pa bas zato sto je tema hipoteticka,ne mogu ni da znaju
i ti ovde pricas o necemu sto ne znas iz licnog iskustva,ili nisi spomenuo da si se oprobao preko
pa cekaj,ako ti mislis da je menjanje sredine toliko losa stvar,makar i u cilju sticanja novih iskustava,ili jednostavno,cisto radi promene sredine,ti onda vise nemoj iz rodnog mesta da izlazis,ipak je trava zelenija kod komsije samo fore radi
as simple as that
i u juznim krajevima srbije stvarno jeste dosta lose,barem tamo gde sam ja bila
911s [SK];12462081:
Evo primer Hator: pocni odmah da se bavis necim, edukuj se, ulazi napore u isto, potrosi dosta para i vremena, zavrsi neke skole, razmotri biznis, otvori firmu, zaposli ljude. Tako ja razmisljam i vec naveliko delam. Kada bi bilo vise ovakvih jednog dana bi nam bilo bolje.
Najlakse je okrenuti ledja problemu i otici, samo sto mi posebno drago bude kad resenja problema ne bude ni tamo. :)
da,sve je to lepo,i tacno,mada ja ne zelim da razmisljam u tom pravcu,ne vidim sebe kao biznismena,mislim da se ne bih snasla u tim vodama
ali,opet,to nije tema
vec licna odluka pojedinca po pitanju samostalnog zivota u nepoznatom drustvu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top