Weapon against sadness

Cek da se vratim na temu: treba mi samo da se zaludim za nesto drugo... A ja se lako zaludim, tako da mi nije problem ako sam tuzna ili sta ja znam. Jeste da to samo potiskujem i da cu jednog dana prsnuti, ali, dok ne dodje taj dan... Iha-haj... :D
 
dobro sport,drustvo,ali sta radite kada ostanete sami?
ljudi niste 24 sata zauzeti.nemojte da pricate price.
kad stvarno boli tu ne pomaze nista nego da se rasclani i odboluje bol
samo tako moze da se odraste.
e sad neko voli da ostane na nivou kisne gliste ceo zivot
ne moze uvek da se skakuce i kezi sa onim tupavim izrazom koji govori "nije mi nista nije mi nista"
kada kazes jeste sve mi je i nije mi dobro jer sam ga voleo kao boga,a nema ga vise
e tu pocinje druga prica
ali nije svako pomilovan istom.
 
yexxx:
Bilo da je u pitanju raskid,najobicnija svadja ili nagomilani problemi koji vas teraju na spucavanje...imate li resenje za sputavanje tuge i suza ili se jednostavno prepustite bolu i isplacete se...kao kisa?

Svako to prezivljava na svoj nacin.
Neko uz gomilu papirnih maramica,srceparajucih balada...
Neko,pak,izadje medju ljude i sto bolje se trudi da jednostavno ne misli na sve to.
...sh*t happens... :roll:

Pretočim tugu i bol u fizički umor, a onda otplačem i spavam. To uglavnom pomogne.
 
*BlueLove*:
Uglavnom se isplacem. . . uz gomilu tuznih pesama,za koje i sama znam da ce me pogoditi... blah... sve stvari koje radim kada mi je jako tesko su prilicno mazohisticke i uglavnom mi odmazu....

Meni to pomaze. Al' mora do poslednje suze. Posle sam ko nova. :razz:

Ne moze mi niko nista, jacha sam od sudbineeeee! :lol:
 
Napiti se....uh...ono,na foru:,,S'd cu se urokam ko svinja,da utopim tugu!" :evil:
-I nije neka fora!
Bar sto se mene tice. ;-)
Da,napijem se ja...noc,kucna varijanta,sama k'o odzak,cidze,alkohol,muzika*pusti me da vrisnem*...ali tada jos vise placem,sve se skupi,dodje i ono od pre 2 godine sto me je skenjavalo...i onda vristim,urlam,crkavam!!! :cry:
A ujutru placem zbog glavobolje i pevam,,a to mi nije trebalooo" :|

Ne treba plakati zbog gluposti,kasnije sve te suze postanu smesne i pitamo se zbog cega su prolivene.Ali ono sto nas tisti drugi obicno nazivaju glupostima,dok nama,u tom trenutku deluju kao najvaznija stvar na svetu...vredna suza.

Dici glavu gore i glumiti neku snagu,kiselo se smejati dok u vama sve kljuca od besa i bola...nezdravo je to.
Svako na svoj nacin.Wh Th Fu...
Nije luzer onaj ko padne,luzer je onaj ko ne ustane posle pada. :wink:
 
Klin se klinom izbija .. ako je tuga rezultat raskida .. i tako sam jednom cmizdrila zbog jednog celih 24 sata, a onda rekla sebi - e, necesh vishe .. i organizovala kre-sanje, s tim da sam tom liku rekla da sam u bedaku zbog raskida i da mi treba uteha, da ne ochekuje nishta mnogo od mene, ali da cu da se rado podam mazenju .. i ovaj k`o zapeta pushka, jedva dochekao, jer me je i inache cimao josh dok sam bila u toj vezi ... i bilo je to sasvim solidnih tri orgazma te noci, i bar na nekoliko sati prekinut tok misli koji me vodio u beznadje. Sutradan je zivot vec izgledao mnogo lepshe i otvarale su se neke nove mogucnosti.
 
U tim trenucima... jadni oni koji su uz mene... slušaju me kako plačem, psujem... najteže im, kažu, pada kad ćutim... dakle, prve dve varijante su daleko bolje... onda... tražim da mi mnogo nežnosti i pažnje svi drugi poklanjaju... prosto iznuđujem to iz njih... :)
Trudim se da ne budem sama. Ponekad, samo, volim sama da do aerodroma prošetam ili u prirodu... to me smiruje... razbistri mi misli...

Kad sam tužna i nekako se mogu istrpeti (i drugi me mogu istrpeti)... Ali kad se osetim kao budala, emotivno iskorišćena... tad sam nepodnošljiva, jer sujetu uključim na 300 stepeni, provrim... provrištim...
 
yexxx:
Bilo da je u pitanju raskid,najobicnija svadja ili nagomilani problemi koji vas teraju na spucavanje...imate li resenje za sputavanje tuge i suza ili se jednostavno prepustite bolu i isplacete se...kao kisa?

Svako to prezivljava na svoj nacin.
Neko uz gomilu papirnih maramica,srceparajucih balada...
Neko,pak,izadje medju ljude i sto bolje se trudi da jednostavno ne misli na sve to.
...sh*t happens... :roll:
izadji iz kuce,zajebi suze..zapucaj se medj ljude i provodi se kao nikad..uz put zaboravi budalu
 
Kakvo bih zensko bila kada ne bih plakala..:-D Prvo se isplacem dobro ..i kao za inat sebi pustam onu muziku za koju znam da ce me dotuci ..posle je etapa setanji pa pocenm da izlazim sa drustvom i natovar sebi posla preko glave..i..nekako se sve prebrodi..do neke nove ljubavi..:-D
 

Back
Top