Вујановић: "Косово смо признали због могуће штете"

attenzione_prostitute1.jpg

Crna Gora jes malena,
al je časna i poštena!


jel ovo ispred zgrade vlade ?
 
šta je gologuzani
ajde fino da priznamo da nas boli to što nemamo para ni za crnogorsko ni grčko more
i nemojte da mi kvarite ovo sa filipom no puštite čovjeka da mi završi ovo sa dvojnim državljanstvom da se ođe ne bi osećao strancom

Ne dajemo nikakva priznanja,a kamo li lazna.......ako ti nemas ne mora da znaci da nemju svi......imamo,imamo itekako a tamo necemo ici.........kraj.
 
Licno sam protiv bilo kakvih beneficija za one koji su iz Crne Gore. Jednostavno ne vidim nikakav osnov niti vezu da se uopste ta prica i spominje a kamoli sprovodi u delo.
Pricamo o Kosovu u Srbiji a Albancima nisu priznate diplome sa pristinskog univerziteta dok ovi iz Crne gore orgijaju po Beogradu.

ma nemoj
a nije ti palo na pamet da ima nas srba koji živimo u crnoj gori. i ovamo mogu da isteknu dokumenta, znaš.
samo ti lamentiraj nad albanskim diplomama, a protiv braće (ipak) samo kategorično, zato nam je sve ovako.
 
šta je gologuzani
ajde fino da priznamo da nas boli to što nemamo para ni za crnogorsko ni grčko more
i nemojte da mi kvarite ovo sa filipom no puštite čovjeka da mi završi ovo sa dvojnim državljanstvom da se ođe ne bi osećao strancom

Ви милојевићи сте слине били - и слине и остали... а Филип јадник...

п.с. Него је л' он римокатолик??? :cool:
 
Ви милојевићи сте слине били - и слине и остали... а Филип јадник...

п.с. Него је л' он римокатолик??? :cool:

vidi ove avetinje
alooo
a viđe li ti jadan ne bio da sam napisao "...da ima nas srba koji živimo u crnoj gori..."
tebi je važno da napišeš nekome da je slina i sad si mangup, a?
i kakve veze ima je li filip rimokatolik. kao da je pravoslavlje bolje. sve je to iz jednog lonca. i jedni i drugi su učinjeli da zaboravimo svoje korijene i da se sjećamo samo svoje "vjere prađedovske" koja je samo to - prađedovska. prije toga smo imali svoj panteon, nijesmo morali da boga pozajmljujemo iz jevrejske istorije.nama su dali hrišćanstvo da budemo skrušeni i iščekujemo raj na nebesima a oni sa svojom pravom religijom ojadiše čitav svijet.
i zato ne mlatinjaj no spavaj ka i dosad
 
ma nemoj
a nije ti palo na pamet da ima nas srba koji živimo u crnoj gori. i ovamo mogu da isteknu dokumenta, znaš.
samo ti lamentiraj nad albanskim diplomama, a protiv braće (ipak) samo kategorično, zato nam je sve ovako.

Srbi malim početnim slovom :dontunderstand:,jel to po novom crnogorskom pravopisu ?

"Na Kosovu je napadnuta Jugoslavija. Kosovo je bedem srpskog i crnogorskog naroda koje ne može pasti dok je nas i pokoljenja naših potomaka. Nebrojeno puta smo rekli: Kosovo se mora braniti svim sredstvima”, Milo Djukanovic, Andrijevica 13. jul 1990"
 
Predsednik Crne Gore Filip Vujanović kazao je da Crna Gora priznala nezavisnost Kosova „onda kada je bilo jasno da bi u suprotnom u svojim integracionim i ukupnim interesima imala ozbiljne štete”.

http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/3/61209/vujanovic-kosovo-smo-priznali-zbog-moguce-stete.html

Господа из ЦГ би сада да се братиме саа Србијом, смо из интереса, јер им је сезона мање више пропала.

Опет се сетили да смо Браћа...ови *********....лепо од њих...
Само пре ни у Турску отишао...
 
Samo ti idi u bratsku Grcku :lol:
Najmanje mesta za Grčku u predsezoni


Oni koji su planirali da do kraja juna otputuju u Grčku, a još nisu uplatili letovanje, moraće brzo da reaguju jer je broj preostalih aranžmana za tu zemlju ograničen. Tačnije, većina agencija Grčku je već rasprodala, a one kod kojih za letovališta u toj zemlji još ima mesta, ističu da se situacija sa ponudom menja iz dana u dan. Ako je za utehu, mesta još ima za Tursku, Egipat i Tunis.



U agenciji „Sabra” koja se prvenstveno bavi prodajom aranžmana za Grčku, kažu da su aranžmani za tu zemlju do kraja juna skoro rasprodati.
- Mesta je ostalo još samo za Tasos sa polaskom 22. juna, Skijatos za 26. jun, Pargu za 25. jun i Levkadu za 15. i 25. jun. Radi se o desetodnevnim aranžmanima, a broj mesta je ograničen. Kada je u pitanju Turska, tu mesta uvek ima - kaže Todor Luković iz „Sabre”.
U agenciji „Kon Tiki” mesta za većinu grčkih ostrva ima, ali je njihov broj ograničen.
- Oni koji se odluče za Krit ili Skijatos treba da požure, jer tih aranžmana nema mnogo. S druge strane, mesta ima za Tursku koja se posle Grčke najviše traži, ali i za Egipat, Tunis i Dubai - kaže Milica Žarković, PR „Kon Tikija”.
U agenciji „Folou mi” mesta za Grčku ostalo je za Nei Pori, Peloponez i Eviju, dok za aranžmane sa avio-prevozom mesta ima za Krf, Krit i Rodos.
Svesni da postoji veliki broj onih koji se za odmor odlučuju u poslednjem momentu, u „Džoli travelu” su za određene aranžmane do kraja juna ponudili specijalne popuste.
- Tako, na primer, za Hurgadu, 10 dana, sa avio-prevozom, od 27. maja smeštaj u hotelu sa tri zvezdice košta 299, sa četiri zvezdice 399, a u hotelu sa pet zvezdica ol inkluziv smeštaj košta 499 evra. Zakintos sa avio-prevozom, 10 dana, košta 199 evra - kažu u „Džoliju”.
Grčka je u „Argus tursu” rasprodata, dok za druge destinacije mesta ima.
- Ono o čemu putnici treba da vode računa jesu vize. Tako oni koji žele da putuju za Bugarsku, zbog vize treba odmah da se prijave, a isto je i za autobuska putovanja za Tursku - kaže Aleksandar Vučković iz „Argus tursa”. Aranžmani za Grčku rasprodati su i u agenciji „Big blu”, pa su im u ponudi za ovaj period ostali Turska, Egipat i Tunis.
- Za Tursku smo u ovom periodu organizovali promotivnu ponudu za sedmodnevne aranžmane sa avio-prevozom - ističu u agenciji „Big blu”.
Slično je i sa agencijom „Ponte”, gde kažu da osim za Grčku, mesta ima gde god poželite.


http://www.blic.rs/drustvo.php?id=93022
 
Evo ti karta pa izaberi dijalekat, da ne bih gatao na koga konkretno mislis :P

Stokavski_dijalekti.jpg

Ova mapa ne valja... e ako rozajci i beranci pricaju mojim dijalektom ja sam meskaleros :mrgreen:

Btw, Crnogorci, obratite ovu perfidnost ljigavu Dijalekat Cetinja Podgorice i okolnih plemena i primorja se zove na ovoj mapi "zetsko sandzacki" :udriglavu::udriglavu::udriglavu:
A ne CRNOGORSKI kako i treba da se zove!


Mislim da je jasno ko je kriv za ovu gadost :think:
 
:kafa: kakvi gosti takva i ponuda.... da ste bolji bilo bi i bolja ponuda, zato sto bi se ugostitelji iz Crne Gore morali prilagodjavat :rtfm:
Ovako znaju da ce obala bit puna srbosa ka i svake godine pa se niko ne trudi, vec pohlepni ugostitelji samo nabijaju cijene :rtfm:
Nego fino, da im vi stvarno uskratite dolazak jednu sezonu da vidis kako bi se khurve ugostiteljske promijenile prema vana i cijene dolje i ljepsa usluga.... :rtfm:

PROBLEM JE STO STE VI SIGURICA GOSTI SVAKOG LJETA PA SE CRNOGORSKI UGOSTITELJI ULIJENE I NE TRUDE SE DA VAM PRUZE KOREKTAN TRETMAN...
 
PROBLEM JE STO STE VI SIGURICA GOSTI SVAKOG LJETA PA SE CRNOGORSKI UGOSTITELJI ULIJENE I NE TRUDE SE DA VAM PRUZE KOREKTAN TRETMAN...


kakva sigurica gosti, kad ste pukli.:hahaha:

prvo crnogorska obala je sam po sebi uglavnom ruzna, i nema mogucnosti za neke prelepe plaze...ima izuzetaka ali samo potvrdjuju pravilo.

cak i da ste najljubazniji na svetu, zasto bi neko isao tamo kad ima recimo u Grckoj mnogo lepse plaze.
ajde i da je ruzno i da ste ljubazni, ali opet zasto bi neko isao da ga otkidate sa cenama, onda budite realni i za to njesra naplacujte mnogo manje cene....

ali najgore je sto niti je lepo, niti ste ljubazni niti ste jeftini i da ne zaboravim vreba bolest sa svih strana;)
 
Poslednja izmena:
:kafa: kakvi gosti takva i ponuda.... da ste bolji bilo bi i bolja ponuda, zato sto bi se ugostitelji iz Crne Gore morali prilagodjavat :rtfm:
Ovako znaju da ce obala bit puna srbosa ka i svake godine pa se niko ne trudi, vec pohlepni ugostitelji samo nabijaju cijene :rtfm:
Nego fino, da im vi stvarno uskratite dolazak jednu sezonu da vidis kako bi se khurve ugostiteljske promijenile prema vana i cijene dolje i ljepsa usluga.... :rtfm:

PROBLEM JE STO STE VI SIGURICA GOSTI SVAKOG LJETA PA SE CRNOGORSKI UGOSTITELJI ULIJENE I NE TRUDE SE DA VAM PRUZE KOREKTAN TRETMAN...

Cudo tako ne razmisljaju ni Grci, ni Turci, ni Egipcani, ni Tunizani... Kako njima odgovaramo i kako gledaju svakog turistu kao malo vode na dlanu... Nego mislite da ako ste vi strokavi, prljavi, neuredni, i nekulturni da su svi takvi... Zato ste prosle sezone pukli... a bogami i ove cete...Mislis li da u najpoznatijim agencijama u Srbiji (Argus, Jolly i Kon tiki) neko uplacuje aranzmane za CG? Aha, meseca Limburga...
 
Cudo tako ne razmisljaju ni Grci, ni Turci, ni Egipcani, ni Tunizani... Kako njima odgovaramo i kako gledaju svakog turistu kao malo vode na dlanu... Nego mislite da ako ste vi strokavi, prljavi, neuredni, i nekulturni da su svi takvi... Zato ste prosle sezone pukli... a bogami i ove cete...Mislis li da u najpoznatijim agencijama u Srbiji (Argus, Jolly i Kon tiki) neko uplacuje aranzmane za CG? Aha, meseca Limburga...

Nemoj mene da vrijedjas i da ubacujes u taj kos "vi vi vi" ja nisam ugostitelj, nemam kucu na more koju izdajem gostima a namam ni hotel :mrgreen:

Problem je kazem ti opet, dzaba svi tunizani grci turci egipcani i talijani, sto su srbosi SIGURICA TURISTI NA NASEM PRIMORJU EVO 50 GODINA
A Srbi nisu ni njemci ni Skandinavci.... :roll:

I onda naravno te smrde od ugostitelja rade to sto rade
 
kakva sigurica gosti, kad ste pukli.:hahaha:

prvo crnogorska obala je sam po sebi uglavnom ruzna, i nema mogucnosti za neke prelepe plaze...ima izuzetaka ali samo potvrdjuju pravilo.

cak i da ste najljubazniji na svetu, zasto bi neko isao tamo kad ima recimo u Grckoj mnogo lepse plaze.
ajde i da je ruzno i da ste ljubazni, ali opet zasto bi neko isao da ga otkidate sa cenama, onda budite realni i za to njesra naplacujte mnogo manje cene....

ali najgore je sto niti je lepo, niti ste ljubazni niti ste jeftini i da ne zaboravim vreba bolest sa svih strana;)

Prvo, crnogorska obala je mala ali je prelijepa, ne sheri.

Drugo, pazi sto ti kazem, ako ko izvuce ovu sezonu to ce biti srbi :) ka i svake godine
 
Nemoj mene da vrijedjas i da ubacujes u taj kos "vi vi vi" ja nisam ugostitelj, nemam kucu na more koju izdajem gostima a namam ni hotel :mrgreen:

Problem je kazem ti opet, dzaba svi tunizani grci turci egipcani i talijani, sto su srbosi SIGURICA TURISTI NA NASEM PRIMORJU EVO 50 GODINA
A Srbi nisu ni njemci ni Skandinavci.... :roll:

I onda naravno te smrde od ugostitelja rade to sto rade

Sto se tice kulture, higijene i svega ostalog (najpre cistoce mora) tu ste iza svih koje sam nabrojao jedno 200 godina... Dakle morate da ucite i to jako puno.

Naravno da nisu ni Nemci ni Skandinavci, ali ne znam da li ti je neko rekao da smo i mi ljudi i da ne volimo da nas neko tretira kao marvu i da se tako odnosi prema nama. Ili su tebi samo Nemci i Skandinavci ljudi. Jer da nije nas tih 50 godina kao sto kazes, vi ne biste imali leba da jedete. S tim sto iz godine u godinu nas je sve manje.

Sve je do mentaliteta....
 

Back
Top