Вујановић: "Косово смо признали због могуће штете"

Oni su priznali nezavisnost Kosova iz najnižeg mogućeg poriva a to je da se uvuku Amerima.Nikakve stvarne koristi nemaju niti će imati.

nisu ni zbog amera nego samo nama da naprave stetu i zabiju noz u ledja

crnogorci nas mrze sad izuzetno , samo smo braca kad im trebaju nase pare....

al i tad samo na recima

tu gamad moje oci ne mogu da vide - poturica gori od turcina davno rece njegos za takve smradove kao sto su oni
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ne vidim nikome da su potekle suze, a ''zahtjevni'' SrBski turisti su vec poceli da dolaze bez icije molbe ;)
...

...u veoma malom broju, a ostale ne mozete ni motkom naterati u te vashe selendre po moru pune kicha, prljavih plaza, nabusitih konobara, bez pijace vode i bez ikakvog turistickog kulturnog sadrzaja.
 
...

...u veoma malom broju, a ostale ne mozete ni motkom naterati u te vashe selendre po moru pune kicha, prljavih plaza, nabusitih konobara, bez pijace vode i bez ikakvog turistickog kulturnog sadrzaja.

Еее...........немој ............тако!!!

Али имају...................купатила.............и то на сваком спрату!!! :ok::ok::ok:
 
A ne, ovi, zbog kojih sam ja jos onomad pocela da kupujem na kiosku sokic sa cevcicom za plazu, imaju malo jugozapadniji naglasak.

Evo ti karta pa izaberi dijalekat, da ne bih gatao na koga konkretno mislis :P

Stokavski_dijalekti.jpg
 
ma super shto je on jadan morao...nego koji moj sad oce od nas?
koji ce nam racqu bilo kakvi odnosi s tom gomilim shvercera cigara?
nek se nose u tri lepe i saradjuju i shire ekonomsku saradnju sa shiptarima

upravo tako nek se nosi i tera kod siptara tako razmislja 90% srba danas , 90% nas ili mrzi ili prezire milogorce i stvarno vredja sve nas ovaj boris tadic sa primanjem ovog siptara vujanovica uu nasoj zemlji! pogani nam drzavu!
 
vole i mene svaki dan samo meni to nije bitno kao tebi:mrgreen:
Lako je tebi kada si mlad !
a sto ne promenis politiku u skladu DPS-a pa ne okrenes paznju prema siptarkama? siptari su sad tvoja braca
Ja nikada nisam bio DPS. A ima zgodnih albanki zaista. Prije neki dan gledam turistkinje iz Albanije, mnogo zgodne, emancipovane. Bez zezanja.
 

Back
Top