Vreme ekskurzija je tu...

love_girl:
Joj,pricaj mi o tome...
U mojoj skoli,fazon,direktor nam zeli srecan put,a na kraju pise:
"Napominjemo vas da exkurzija nije zabava,vec deo nastavnog programa.Svako ko bude pravio probleme ili bilo kako lose uticao na program exkurzije bice strogo kaznjen pri povratku.Srecan put"
>>>jos je ovo blago receno kako su oni srocili :roll:<<<
uzas!
a koliko placate? mi 4 500 za 2 dana (jednu noc).
i imamo glupave manastire. sraaanje.
 
Girl next door:
uzas!
a koliko placate? mi 4 500 za 2 dana (jednu noc).
i imamo glupave manastire. sraaanje.
Tako,oko 4500...ma sve su se stisli..
A to najveca fora,u toj agenciji preko koje ide moja skola je radila mama od moje naj ortakinje,i sad zvala njena mama da se raspita o toj exkurziji i pita ona za cenu,i saznaju da je cena oko 2000-2500...... a ja kad se nisam sokirala :shock:
Koliko li se samo ugradi skola..... :?
 
love_girl:
@MvS
E veruj mi,ako se samo malecno potrudis,ta exkurzija je nesto najlepse sto ce ti se desiti u osnovnoj skoli. Uzivaj,pravi gluposti,sve radi samo da ti bude dobro,a za ostalo posle razmisljaj,pogotovo probleme ostavi sa strane posto ce ti to najmanje trebati tamo! Kazem ti iz najbolje namere...
P.S.U koju skolu ides?

Tnx. Idem u Cirilo i Metodije
 
love_girl:
Tako,oko 4500...ma sve su se stisli..
A to najveca fora,u toj agenciji preko koje ide moja skola je radila mama od moje naj ortakinje,i sad zvala njena mama da se raspita o toj exkurziji i pita ona za cenu,i saznaju da je cena oko 2000-2500...... a ja kad se nisam sokirala :shock:
Koliko li se samo ugradi skola..... :?

a nama razredna rekla da su se cenjkali da nam spuste cenu...
iz mog odeljenja idu svi, i niko ne koristi bonus, pa ce svima da se smanji cena za nekih 200 dinara.8-)
 
Ja ne idem. Ide su 3. oktobra, ali ja sam rekla NOU. Zao mi je zbog drushtva, i zato shto znam da ce biti zezanje (ide se u Bech), ali ja stvarno ne mogu. Problem je do shkolske uprave... Ja sam vec isplanirala gde cu za to vreme i zabole me...
 
ja sa planinarskom sekcijom 29. dolazim u BG... na jedan dan-na Avalu...!

a slijedece godine dolazim na duuugu ekskurziju u vasu drzavu,a maturantska exk. sadrzi obilazak spanije,francuske i italije(traje oko 15-ak dana) ali ima do tooog... najmanje 4 godine! :)
 

Back
Top