Vreme ekskurzija je tu...

Naravno.Zar si sumnjala?
_sure.gif
 
@Master
pa pre tog vremena je bilo veselo :lol: salim se,nikada nisam nesto posebno cesto pila,sem kad sam bila na letovanju sa drustvom :lol:
A sada jedno mesec dana sigurno nisam pila uopste,i picu MOZDA na exkurziji ;)

@dadimar
iskreno da ti kazem,mnogo si pun sebe...;) mozda ne u ovom slucaju,ali inace se dosta hvalis...ne valja to!
 
a da si probao jos nesto mozda bi ti se i to svidelo :mrgreen:
e,ne kazem ja da neko treba da loce ko nenormalan,ja isto ne pijem cesto ali to "necu nista da probam" mi je poznato...obicno takvi ljudi nista ne piju jako dugo i onda kada krenu posle ne mogu da stanu. :lol:
 
Ja isto ne pijem toliko cesto....a kada pijem,pijem uglavnom da me uhvati i tu stanem...obicno zato sto nemam vise para :lol:
Ne,ozbiljno,imam kontrolu nad sobom,a to pijanchenje da bi se neko kurcio pred drustvom mi se smucilo,imam jednog "druga" koji se redovno pravi da je pijan kao da bi ispao faca :roll: ali dobro-ima nas raznih!
 
dadimar:
Ja ga mrzim.............volim jedino LIKER........Od COKOLADE...............Njega sam jedino probao................i cool je.....

Ufff...Ne spominji mi...Dugo ga nisam pila, a obozavam ga...Jedino to volim od alkohola i Bakardi, mada je on niskoalkoholan...Inace, liker od limuna je FUJ! Pre neko vece sam se malo napila od njega i ispovracala se...Ukus je katastrofalan!

E da, za exkurziju idem na Kopaonik (:() i posecujemo Studenicu i Zicu...Samo tri dana...A to mi je poslednji put da idem sa drustvom iz razreda, posto smo osmi...!
 
love_girl:
Ja isto ne pijem toliko cesto....a kada pijem,pijem uglavnom da me uhvati i tu stanem...obicno zato sto nemam vise para :lol:
Ne,ozbiljno,imam kontrolu nad sobom,a to pijanchenje da bi se neko kurcio pred drustvom mi se smucilo,imam jednog "druga" koji se redovno pravi da je pijan kao da bi ispao faca :roll: ali dobro-ima nas raznih!

E u Crnoj Gori se neki lik kog sam upoznala uvek folirao da je pijan i kad idemo u Majami kao nasloni glavu na zvucnik i nesto se gubi...
 
@MvS
E veruj mi,ako se samo malecno potrudis,ta exkurzija je nesto najlepse sto ce ti se desiti u osnovnoj skoli. Uzivaj,pravi gluposti,sve radi samo da ti bude dobro,a za ostalo posle razmisljaj,pogotovo probleme ostavi sa strane posto ce ti to najmanje trebati tamo! Kazem ti iz najbolje namere...
P.S.U koju skolu ides?
 
joojjjjjjj osnovna kada se setim tih lepih vremena niko mi nista nije mogao , palili smo rusili smo lomili smo i samo smo ukore mogli da dobijemo , a u srednjoj te izbace kako oce i kad oce :)
@MvS
provedi se sto bolje mozes, niko ti nista nemoze ;D
 
Joj,pricaj mi o tome...
U mojoj skoli,fazon,direktor nam zeli srecan put,a na kraju pise:
"Napominjemo vas da exkurzija nije zabava,vec deo nastavnog programa.Svako ko bude pravio probleme ili bilo kako lose uticao na program exkurzije bice strogo kaznjen pri povratku.Srecan put"
>>>jos je ovo blago receno kako su oni srocili :roll:<<<
 

Back
Top