Vredi pogledati.....CERNOBILJ

PAWLLE:
Najgore je sto mi smrtnici nemozemo ama bas nista da uradimo i mozemo samo da se nadamo da nas nece zadesiti ovakva zla sudbina PS. Krsko nam je tu jako blizu.

Najgore od svega je shto svaka zemlja osim Srbije i svih bivshih SFRJ republika osim Slovenije ima nuklearne elektrane. Nas ljude izgleda ova tragedija nije bash nishta naucila. Umesto da koristimo i istrazujemo prirodne izvore energije, mi idalje pravimo nove nuklearne centrale. Mada verovatno bi se i u Srbiji moglo izmeriti pojacano zracenje. Ko zna cime nas je Evropa i SAD bombardovala.
 
Blackaquarius:
Najgore od svega je shto svaka zemlja osim Srbije i svih bivshih SFRJ republika osim Slovenije ima nuklearne elektrane. Nas ljude izgleda ova tragedija nije bash nishta naucila. Umesto da koristimo i istrazujemo prirodne izvore energije, mi idalje pravimo nove nuklearne centrale. Mada verovatno bi se i u Srbiji moglo izmeriti pojacano zracenje. Ko zna cime nas je Evropa i SAD bombardovala.
grafitom, kasetnim bombama, i nekim osiromasenim uranijumom ali kad si vec tamo sto se sekiras :lol:
 
Strasno...neverovatno, ali i fenomenalno.
Zaintrigirala me ova prica jos prosle godine, i sad jos sa S.T.A.L.K.E.R-om , bas bih voleo da jednom odem i posetim Pripjat...grad duhova, mrtvi grad...neverovatno
taj filing da si sam u gradu....neverovatno
 

Back
Top