Вождовац је неважан

Ову тему сам поставио да зезам Демократе, и стрип зеза Деморкате- а Тадикали су се побунили против моје теме:hahaha:
Боли их пораз Демократа, шта ли?

Ja odreagovao na to sto aplaudiras jos jednoj namestaljci sa kvorumom i radikalima, tek sad vidim da ti je to potpis.

Inace, zna se ko su ciji ljudi, samo sto se tebi isplati da budes Tomina navijacica.
 
Poslednja izmena:
Ову тему сам поставио да зезам Демократе, и стрип зеза Деморкате- а Тадикали су се побунили против моје теме:hahaha:
Боли их пораз Демократа, шта ли?
Ovde je jedna (znas koja) napisala da "vise VOLI i Haradinaja" od Tomislava Nikolica, sta si ocekivao:lol:
 
Ову тему сам поставио да зезам Демократе, и стрип зеза Деморкате- а Тадикали су се побунили против моје теме:hahaha:
Боли их пораз Демократа, шта ли?

Човече...рекох ти..да нисам радикал...
Али што је пуно...пуно је....брате....;)
 
Ovo nije crtao ni pisao Sale, ako je puno, obratite se na pravu adresu
11.jpg
 
Znam šta su pisali sve znam!
A možda su i glasali za Haradinaja, šta mi znamo?

No sve u svemu ovo pokazuje ko su Tadikali.

Sale, otukd ikome pravo da naredjuje za koga smem da budem, za koga ne?
Da li sam ja ikada ikome rekla: Nemoj, ne smes, i sl?!

Jos uvek moj glas nije otisao SNS-u (nije bilo prilike, kad bude otici ce) ali me okrivljuju za sve zivo, pa i za to sto sam "za coveka koji je odgovoran za bombardovanje RTS-a" sto je van pameti, a i pritom, "zaborave" da je tada bio radikal, i da bi, da je to tacno, trebalo da budu odgovorni svi radikali zajedno sa Seseljem:roll:

Ali, meni je to zabavno, time samo iskazuju svoju nemoc, a ako im to pomaze, u redu, i necu ja biti ta koja ce reci da im upravo to odmaze:cool:
 

Back
Top