Волим те, Србијо! Твоја сестра Русија

jos da nije copy paste....................:hahaha::hahaha::hahaha:

kada ste , bre , vi , znali da napisete ovako dugacak tekst, makar bio i ovoliko glup???:hahaha:

http://www.srpska.ru/article.php?nid=12929

ЋУТИ:rtfm::rtfm::rtfm:......................."НЕСРЕЋО"!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
А ТИ ПРЕ НЕКИ ДАН!?:eek::eek::eek:
Па се сад јављаш кад су обрисали!!!


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

П.С.
Најискреније, непријатно си ме изненадио!!!
Могао си да ставиш линк и све би било ОК!!!
 
ЋУТИ:rtfm::rtfm::rtfm:......................."НЕСРЕЋО"!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
А ТИ ПРЕ НЕКИ ДАН!?:eek::eek::eek:
Па се сад јављаш кад су обрисали!!!


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

П.С.
Најискреније, непријатно си ме изненадио!!!
Могао си да ставиш линк и све би било ОК!!!

P.S.

ja sam poznat kao copy paste........:hahaha:

fora je u tome da vam je postavljac teme opet podvalio tekst sa drugog foruma, koji je prikazao kao svoj ( to vam je , bre, izgleda , trade mark )........pa kada ste svi posvrshavali u gache na tudji tekst i kada je ponosni prepisivac procvetao kako je pametan......ja sam sa istog tog sajta , prekopirao odgovor , i valjao se od smeha na vase histerisanje..........posle mi bilo zao da vam kazem da ni tekst postavljaca , a ni moj "odgovor" nisu autorski...........

ti si bar provalio jedan deo .......iako nisi provalio postavljaca teme.......:ok:

pa preporucujem da te, kao najpametnijeg , postave kao poglavicu.....:mrgreen:
 
čak sam i ja koja zna toliko o njima očekivala da će nam pomoći a onda sam rekla sebi....ma nema šanse...i tako je i bilo i uvek će biti....

kako???

a kozaci i penzionisani dzenerali sto su bili??.....zdrali i pijancili po skadarliji za DZ.......i vikali "evo , samo sto nije stigao Aljosha sa S 300 u gepeku Lade ".....:hahaha::hahaha::hahaha:
 
P.S.

ja sam poznat kao copy paste........:hahaha:

fora je u tome da vam je postavljac teme opet podvalio tekst sa drugog foruma, koji je prikazao kao svoj ( to vam je , bre, izgleda , trade mark )........pa kada ste svi posvrshavali u gache na tudji tekst i kada je ponosni prepisivac procvetao kako je pametan......ja sam sa istog tog sajta , prekopirao odgovor , i valjao se od smeha na vase histerisanje..........posle mi bilo zao da vam kazem da ni tekst postavljaca , a ni moj "odgovor" nisu autorski...........

ti si bar provalio jedan deo .......iako nisi provalio postavljaca teme.......:ok:

pa preporucujem da te, kao najpametnijeg , postave kao poglavicu.....:mrgreen:

Маа сад мож' да прдиш колико хоћеш:mrgreen::mrgreen::mrgreen:....................обрисали све!!!:evil::evil::evil:
"Твој" текст био уводни!!!


П.С.
Хвала ти што не рече да сам ...................НАЈЈАЧИ!!!


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
a Rusija je i jedina zemlja na svetu koja ima TREZNILIŠTE....

Svedjhani se trezne na suvo . Znas kad su norvazeni, svedjani i finci prelazili za Rusiju , samo da bi bezocno lokali .
Stos etice alkolizma , to zaista jeste jedan veliki problem rusije ... no a ne vidim , kakve to veze ima sa temom. I ja sam bio u Rusiji vise puta .
 
Још тиња нада у срцима људи, још гори и греје срце пламичак Свете и Неуништиве Православне Вере. И сва очекивања српске браће везана су за нас - Русе! С надом и вером они изнова и изнова окрећу своје погледе, уморне од удараца судбине, ка нама - својој браћи.

ma dzaba nam bilo, i nama i rujama...sve ce to uskoro biti one world, one nation, kako i treba da bude..to ti je prirodan tok stvari, a kome se ne svidja nek se zali Tvorcu...
 

Back
Top