Волим те, Србијо! Твоја сестра Русија

Таквих имаш можда... хмм... 20-30 посто. Остале савршено заболе ко си и шта си. :) Али у принципу су скроз добар народ. :) Као и ми. :)

Брате....комунизам је код њих био 10 пута гори...овај део Руса Црквени..добро зна где Србија и ко смо и шта...као што рекох оној вештици све зависи од друштва...она видим се кретала у друштву алкохоличара...(не улазим у детаље за разлоге њеног бивствовања међу њима) али са људима са којима сам ја био у контакту....сасвим су били коректни према мени...мада сам им замерио што нису послали ИЦБМ ;)
 
pa naravno da mu nisam ostala dužna....to sve go alkoholičar...i ovde mi pričaju koliko nas oni vole....


lupas...to je deo zapadne propagande da su rusi alkosi?!
Rusi nikad trezniji nisu bili; Putin im je uveo razne restrikcije i kurs odvikavanja,
nesto na foru Banetove lopate....vec imaju nekoliko hiljada treznih u rusiji.....:think:
 
:super:
Па види, стварно има тамо људи који нас баш воле.. мада су они мањина... :(

ma ne..oni su apolitičan narod...ništa ih ne zanima osim provoda...to je meni i za razumeti...toliko dugo zatvoreni...svi su ludi....pa unazad par godina cela Rusija i staro i mlado idu na časove plesa...hoće ljudi da se zabavljaju...
 
lupas...to je deo zapadne propagande da su rusi alkosi?!
Rusi nikad trezniji nisu bili; Putin im je uveo razne restrikcije i kurs odvikavanja,
nesto na foru Banetove lopate....vec imaju nekoliko hiljada treznih u rusiji.....:think:

ne lupam...ja se lično uverila...ja radim u jednoj velikoj građevinskoj firmi i bila u više gradova a ne samo u Moskvi....svojim očima videla kako se valjaju pijani na ulici...to nigde u svetu nisam videla....
 
to sam shvatila....pa polovina Rusije nije čula za nas...oni još imaju zatvorene gradove...
Novokuznjeck u kojem sam bila je bio zatvoren grad i mi smo bili prvi stranci koji su ušli u njega...nisu imali pojma gde smo....

ti si , ocigledno , jedina koja je ovde bila u rusiji........mozes da napravis kruzok , seminar za ove nase rusofile sto nisu dalje dobacili od vasara u susednoj opstini .....:hahaha:
 
Брате....комунизам је код њих био 10 пута гори...овај део Руса Црквени..добро зна где Србија и ко смо и шта...као што рекох оној вештици све зависи од друштва...она видим се кретала у друштву алкохоличара...(не улазим у детаље за разлоге њеног бивствовања међу њима) али са људима са којима сам ја био у контакту....сасвим су били коректни према мени...мада сам им замерио што нису послали ИЦБМ ;)

nisam se kretala u društvu alkoholičara jer mi je takav položaj.....ja ne kažem da nisu korektni ali su apolitični a da im je alkoholizam problem-jeste...to i Putin priznaje....
 
ne lupam...ja se lično uverila...ja radim u jednoj velikoj građevinskoj firmi i bila u više gradova a ne samo u Moskvi....svojim očima videla kako se valjaju pijani na ulici...to nigde u svetu nisam videla....



rusi???.........ne verujem........to su bili neki checheni, garant........:hahaha:
rusi ne mogu od ljubavi prema srbiji da odvoje usta od srpske zastave da bi povukli gutljaj vodke........:hahaha:
 
ozbiljno...a što je Mesić dobio orden?????za koje zasluge????

Mesic je dobio orden iz sledecih razloga
1. Hrvati se trpaju u sve antifasstice forume , tela i proslave , po svaku cenu , kako bi ajnulirali svoje ucesce u ratu na strani Nemaca. Mi to ne cinimo .

2. U Hrvatskoj ne postoj ant-ruska histerija , kao sto postoji kod nas .

3. Mesic strasno voli svoj narod i svoju drzvu , sto Rusi cene , a sto nije slucaj ni sa jednom nasom vladom, a pogotovo ne sa trenutnom , koja se svog naroda stidi , a srpsku drzvu mrzi i rado radi proti nje .

4 Hrvati nigde nisu radili protiv bilo kakvih ruskih interesa , a Srbi jesu ,. 105 nasih ljudi ( otpor ) je bio u Ukraini , da skida pro-rsku vladu i dovodi prozapadnog diktatora . Isto se desilo i u Gruziji ,. Oni to znaju .

5. nema ba s sajtova i gfouma u Hrvatskoj , koji pljuju , ismevaju i sire mrznju uperenu ka Rusima . U Srbiji ima koliko oces .
 
ti si , ocigledno , jedina koja je ovde bila u rusiji........mozes da napravis kruzok , seminar za ove nase rusofile sto nisu dalje dobacili od vasara u susednoj opstini .....:hahaha:

to sam i ja shvatila...još sam se više iznenadila kada sam otišla u Egipat kad ono ruski jezik drugi zvanični jezik posle arapskog a ispred engleskog...
 
nisam se kretala u društvu alkoholičara jer mi je takav položaj.....ja ne kažem da nisu korektni ali su apolitični a da im je alkoholizam problem-jeste...to i Putin priznaje....

Да а ми Срби све трезни..код нас никога у кафани да видиш... :confused:
Опет кажем..одеш у Русију са Православним организацијама...обиђеш Козаке, Манастире Руске Православне Цркве... Православне заједнице у Русији...и да видиш како знају нашу Историју...комплет!
 
Да а ми Срби све трезни..код нас никога у кафани да видиш... :confused:
Опет кажем..одеш у Русију са Православним организацијама...обиђеш Козаке, Манастире Руске Православне Цркве... Православне заједнице у Русији...и да видиш како знају нашу Историју...комплет!



e ne može tako...ti moraš da vidiš narod...oni su te vodili tamo gde je sve pripremljeno za doček i sve bajno....
 
Да а ми Срби све трезни..код нас никога у кафани да видиш... :confused:
Опет кажем..одеш у Русију са Православним организацијама...обиђеш Козаке, Манастире Руске Православне Цркве... Православне заједнице у Русији...и да видиш како знају нашу Историју...комплет!


ma da.......kozaci ne piju........ne da im vera........:hahaha::hahaha:
 

Back
Top