Vojvodina-veća autonomija za i protiv!

Слажете ли се да је ДС комунистичка клика?

  • Слажем се

  • Не слажем се


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Droid
Dobro. Tako je i Jevropa filozofirala pa je predlozila radikale kao opciju izlaza. Da se covek prenerazi. Sta ti predlazes. Jer lako je kritikovati. Treba biti konstruktivan.

Inace ok su ti zapazanja.
Власт није привилегија, већ одговорност.

Национални интерес је важнији од комунизма, демократије или било које друге идеологије.

Нико ти са стране није ближи, од твоје породице и твоје нације. У супротном, лажу те док те не искористе.

Србија је домовина и демократама, и радикалима, и социјалистима, и деесесовцима, и снсовцима... и свим осталим који у њој живе. Поделе је цепају, јединство изграђује.
 
Poslednja izmena:
DroidВласт није привилегија, већ одговорност.

Национални интерес је важнији од комунизма, демократије или било које друге идеологије.

Нико ти са стране није ближи, од твоје породице и твоје нације. У супротном, лажу те док те не искористе.

Србија је домовина и демократама, и радикалима, и социјалистима, и деесесовацима, и снсовцима... и свим осталим који у њој живе. Поделе је цепају, јединство је изграђује.

Znaci nemas pojma ... Koliko teksta za jedno "ne znam".
 
Bili su oni mnoooogo duze na vlasti :hahaha:

Pitaj malo po forumu mene sramota da pricam o tim sto se tice politike osnovnoskolskim stvarima. :mrgreen:

Godinu dana... :hahaha:

nek joj neko kaze ja nemam srca.:sad2:

pa eto kao sto vidish od marta 98 do pocetka bombardovanja..za vreme bombardovanja Vlada fakticki nije postojala..pa i da je dve a nije to nije kao sto ti kazesh mnoooooooooooooogo duze
tako da osnovnoskolsko obrazovanje decko moj nemas...ako ne racunash dva velika odmora na kojima si bio...mislim toliko o tvojoj obavestenosti

:hahaha::hahaha: Znaci od marta 1998 do marta 2000 ima jedna godina :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: Pa ti jos ne znas da brojis dete.

A i da su jednu godinu kako lazes, upropastili su vise Srbiju nego sto je iko ikada unistio Srbiju u celoj istoriji. :hahaha:


Srbija nije upropascena za tih godinu dve zhavljujici radikalima to sad ti lazesh..vec se zna ko je tako uporpastio Srbiju svojim bombama

to nisu bile dve najgore godine vladavine u istoriji Srbiji..da si malo isao na casove istsorije znao bi
ovako posto nemash pojma
posto si bio ubedjen da su vladali od 90 tih pa si se iznenadio ovim podatkom koji si veceras procitao..mislim da sa tobom o stvarima bar kada su potkrepljene cinjenicama ne vredi razgovarati
prvo i osnovno moras malo vise citati...pa malo razmisliti
pa na osnovu toga pisati

eto ja toliko
 
pa eto kao sto vidish od marta 98 do pocetka bombardovanja..za vreme bombardovanja Vlada fakticki nije postojala..pa i da je dve a nije to nije kao sto ti kazesh mnoooooooooooooogo duze
tako da osnovnoskolsko obrazovanje decko moj nemas...ako ne racunash dva velika odmora na kojima si bio...mislim toliko o tvojoj obavestenosti




Srbija nije upropascena za tih godinu dve zhavljujici radikalima to sad ti lazesh..vec se zna ko je tako uporpastio Srbiju svojim bombama

to nisu bile dve najgore godine vladavine u istoriji Srbiji..da si malo isao na casove istsorije znao bi
ovako posto nemash pojma
posto si bio ubedjen da su vladali od 90 tih pa si se iznenadio ovim podatkom koji si veceras procitao..mislim da sa tobom o stvarima bar kada su potkrepljene cinjenicama ne vredi razgovarati
prvo i osnovno moras malo vise citati...pa malo razmisliti
pa na osnovu toga pisati

eto ja toliko

Ma divne su to godine. Kad se setim bombardovanja... :roll::roll:
 
Ma divne su to godine. Kad se setim bombardovanja... :roll::roll:
Šta fali bombardovanju?Da je trajalo malo duže ti ne bi bio droid nego bi mutirao u terminatora.
250px-Terminator1001.jpg
 
Ma divne su to godine. Kad se setim bombardovanja... :roll::roll:

ja nisam rekla da su divne
ne mozes ni da zamislis u kom sam ja stanju bila btvv trudna sa jos dvoje male dece i kako sam docekala bombardovanje
ali ne podnosim kad neko ne znam a misli da zna
znaci moras znati elementarne stvari o tome..ko je kada i kako nas sve na gomili kecao
a ako mislis da je kecanje prestalo jer nema slobe i voje
e pa zahebao sise
sad ce nastupiti hebacina u tri cina
 
ja nisam rekla da su divne
ne mozes ni da zamislis u kom sam ja stanju bila btvv trudna sa jos dvoje male dece i kako sam docekala bombardovanje
ali ne podnosim kad neko ne znam a misli da zna
znaci moras znati elementarne stvari o tome..ko je kada i kako nas sve na gomili kecao
a ako mislis da je kecanje prestalo jer nema slobe i voje
e pa zahebao sise
sad ce nastupiti hebacina u tri cina

Da. Znaci ti zelis da nas opet bombarduju? :eek:
 
hebes mi sve da li sam ja luda ili sta na komjeziku pricam
ja samo pokusavam da ti kazem da niko ne gleda tebe i mene..vec samo sebe..upamti to
naravno da ne zelim opet bombardovanje..pa da li si ti lud
ima jos ruznih stvari koje mogu da nam se dese...aman covece..kako si to mogao da zakljucis uopste

Pa vidim opljuvavas sve demokratske napore naseg naroda. Narod treba da natera stranke da budu bolje itd. A ti mi pricas kako ti je bilo tesko tokom bombardovanja, al sad ti gore. ne znam kako sad moz da bude gore nego za vreme NATO agresije...
 
Pa vidim opljuvavas sve demokratske napore naseg naroda. Narod treba da natera stranke da budu bolje itd. A ti mi pricas kako ti je bilo tesko tokom bombardovanja, al sad ti gore. ne znam kako sad moz da bude gore nego za vreme NATO agresije...

dakle demokratske napore naseg naroda sa naglaskom na naseg to ne postoji..to je sarena laza..mi smo ih izabrali da sa naporisu za nasa a oni klepaju za njih

treba narod da ih natera da nam bude bolje..u pravu si U S R A N I M MOTKAMA
nisam rekla da mi je gore od tara nema niceg goreg..ali je jednako strasno ako pocnemo da gladujemo..umiremo od gladi..nateraju nas da se borimo protiv svojih sto svojom politikom bas evo rade na tome....znaci necu da budem ptica zloslutnica..da ce nam biti dobro..nece...oni..milim na politicare
podhitno nesto moraju da urede jer nam se propast smesi...i to opasno
 
dakle demokratske napore naseg naroda sa naglaskom na naseg to ne postoji..to je sarena laza..mi smo ih izabrali da sa naporisu za nasa a oni klepaju za njih

treba narod da ih natera da nam bude bolje..u pravu si U S R A N I M MOTKAMA
nisam rekla da mi je gore od tara nema niceg goreg..ali je jednako strasno ako pocnemo da gladujemo..umiremo od gladi..nateraju nas da se borimo protiv svojih sto svojom politikom bas evo rade na tome....znaci necu da budem ptica zloslutnica..da ce nam biti dobro..nece...oni..milim na politicare
podhitno nesto moraju da urede jer nam se propast smesi...i to opasno

Hajde Zemunko nije sve tako crno. Malo optimizma molim !
A pesimizam nije ok za vljezdra :D
 
upravo tako. DS vodi Srbiju u pravcu u kojem su nas vodile komunjare sve do 80tih i smene autonomaskih ********* i njihovih nalogodavaca iz inostranstva.

Pajtic ce verovatno uskoro krenuti u otvorenu secesiju Vojvodine jer za to ima podrsku iz inostranstva pre svega Nemacke Hrvatske i Austrije



tako je!!!!
-Zapadne imperijalistichke sile zele da razbiju jedinstvo, zajedno sa svojim petokolonashima u nashim redovima........jer.........drugovi, ne zaboravite -Neprijatelj nikad ne spava-
:dash::dash::dash:

ps.Josh uvek prisuran duh mrachne komunistichke ideologije chija ste zrtvapa kritikujuci taj komunizam pokazujete koliko mu se DIVITE
Tihi i Prle u akciji protiv kapitalistichkog imperijalizma, za povratak Mire -Elene- Markovic, oslobadjanje Sheshelja i monarhiju DOLGORUKOVUH


:hahaha::hahaha:
 
alergica
tako je!!!!
-Zapadne imperijalistichke sile zele da razbiju jedinstvo, zajedno sa svojim petokolonashima u nashim redovima........jer.........drugovi, ne zaboravite -Neprijatelj nikad ne spava-

ps.Josh uvek prisuran duh mrachne komunistichke ideologije chija ste zrtvapa kritikujuci taj komunizam pokazujete koliko mu se DIVITE
Tihi i Prle u akciji protiv kapitalistichkog imperijalizma, za povratak Mire -Elene- Markovic, oslobadjanje Sheshelja i monarhiju DOLGORUKOVUH
Ниси српкиња, не живиш у Србији, па што се онда мешаш у оно што не можеш да схватиш?
 
alergica
Ниси српкиња, не живиш у Србији, па што се онда мешаш у оно што не можеш да схватиш?

A kako si provalio da nisam Srpkinja, A?
Prochitaj malo bolje shta pishe ispod mog avatara....TRENUTNO.....nego imash li ti shta drugo da kazesh o temi ili su ti nekako miliji nacional (srs,sns)socijalisti(i sps i jul)
 

Back
Top