Vojska Srbije drži BH teritorij pod okupacijom?!

od Sremske Race na severu do Prijepolja na jugu :think: ne znam jel si bio tamo skoro al iznanadio bi se da postoji pravi granicni prelaz sa sve policijom i carinom , a da je sa druge strane prelaz sa nekom smesnom plavo zutom zastavom sa trouglom i zvezdicama , a i carinici imaju takve uniforme ,ako poneses pasos cak ti i lupe pecar na kome pise BiH , kao i na tabli na granicnom prelazu isto,a RS se nigde ne spominje :think:
mislim znam ja da vi u glavi zamisljate da nesto ne postoji ,al kad odes na teren vidis da nije sve bas tako

To sto pominjes je Federacija RS i BiH.

A taj pojam "federacija" u medjunarodnom pravu nesto znaci. Zbog tog pojma imali smo ceo jedan rat na teritoriji SFRJ gde je ispala Srbija kao okupator na teritorijima drugih republika.

E vidis sada je isti slucaj samo ovoga puta u korist Republike Srpske.
Ako je po tebi Srbija bila okupator u slicaju raspada SFRJ sada je svako mesanje iz Federacije BiH u stvari Republike Srpske isto tako pokusaj okupacije.

Znaci, prvo se sam sa sobom dogovori sta ti vise odgovara.
Da li je Srbija pokusala da okupira SFRJ ili Federacija BiH pokusava da okupira Republiku Srpsku.
 
Poslednja izmena:
To sto pominjes je Bosansko Hercegovacka federacija.

A taj pojam "federacija" u medjunarodnom pravu nesto znaci. Zbog tog pojma imali smo ceo jedan rat na teritoriji SFRJ gde je ispala Srbija kao okupator na teritorijima drugih republika.

E vidis sada je isti slucaj samo ovoga puta u korist Republike Srpske.
Ako je po tebi Srbija bila okupator u slicaju raspada SFRJ sada je svako mesanje iz Federaciju u stvari Republike Srpske isto tako pokusak okupacije.

Znaci, prvo se sam sa sobom dogovori sta ti vise odgovara.
Da li je Srbija pokusala da okupira SFRJ ili Federacija BiH pokusava da okupira Republiku Srpsku.

koliko ja znam jedini medjunarodno priznati subjekt u smislu drzave zapadno od Loznice se zvanicno zove Republika Bosna i Hercegovina ,a Federacija Bosne i Hercegovine se valjda zove njena veca federalna jedinica :think: a zvanican naziv cele zemlje tj. dva entiteta i jednog distrikta je RBIH :think:
 
koliko ja znam jedini medjunarodno priznati subjekt u smislu drzave zapadno od Loznice se zvanicno zove Republika Bosna i Hercegovina ,a Federacija Bosne i Hercegovine se valjda zove njena veca federalna jedinica :think: a zvanican naziv cele zemlje tj. dva entiteta i jednog distrikta je RBIH :think:



Aha ... tako znaci....

Koliko ja znam jedini politicki subjekat koji je bio medjunarodno priznat je bila SFRJ....

I ono boldovano sto si napisao znaci da Hrvati mogu odmah da istupe iz bilo kakve BiH unije samo ako na referendumu zazele....

A Republika Srpska kao vec druga clanica BiH ne moze !!!
Da li si ti uopste sebe razumeo sta si napisao ???
 
Poslednja izmena:

Back
Top