Vojska Srbije drži BH teritorij pod okupacijom?!

Republika Srpska je deo Bosne i Hercegovine...To je slicno kao da kazes,ako Vojvodjanima ne smeta madjarska vojska sta ima Srbija tu da se pita:roll:


Ovo sto si napisao dokazuje da si bas totalno neupucen u drzavnno uredjenje i BiH i Srbije.

Vojbodina je AP u sastavu Srbije.
A Republika Srpska je jedna od dve clanica Federacije BiH.

Ovo su sasvim dva razlicita slucaja.
 
Stvano ne vidim sta ima nasa vojska da trazi na tih par hektara teritorije BiH ? ono ne zato sto muje vriste i to , nego koji ce nam da livada qurac uopste ,ono ne verujem da se tamo nalaze neka velika prirodna bogatsva ili epohalno bitni istorijski spomenici i slicno ,pa da moramo tamo da budemo


Ako je i uopste tamo !!!

Uostalom i nije na teritoriji BiH. Moguce je samo da je na teritoriji Republike Srpske.

Da li uopste neko moze da mi kaze gde se to fizicki dodiruju granice Srbije i BiH ?
 
Ako je i uopste tamo !!!

Uostalom i nije na teritoriji BiH. Moguce je samo da je na teritoriji Republike Srpske.

Da li uopste neko moze da mi kaze gde se to fizicki dodiruju granice Srbije i BiH ?
od Sremske Race na severu do Prijepolja na jugu :think: ne znam jel si bio tamo skoro al iznanadio bi se da postoji pravi granicni prelaz sa sve policijom i carinom , a da je sa druge strane prelaz sa nekom smesnom plavo zutom zastavom sa trouglom i zvezdicama , a i carinici imaju takve uniforme ,ako poneses pasos cak ti i lupe pecar na kome pise BiH , kao i na tabli na granicnom prelazu isto,a RS se nigde ne spominje :think:
mislim znam ja da vi u glavi zamisljate da nesto ne postoji ,al kad odes na teren vidis da nije sve bas tako
 
Poslednja izmena:

Back
Top