Vojna akademija?

Mozda i oni sto su ovo pustili je daleko od price koja stvarno postoji. Svi momci imaju priblizno isti kapacitet. Ne mogu njihovi da budu superiorni a da nasi budu toliko ispod njih. Mozda smo mi u nekim segmentima i jaci mada koliko vidim dobra im je praksa. Kod nas vuces opremu od sto kila i ne shvatis sustinu a oni rade stvari iz savremenog ratovanja . Mada sumljam da im je internat u dvorcu i da tamo zive. Ko zna sta se tu krije:per:
 
Kad nekom hoces da kzes da je glup... kazes mu da ima mesta za napredovanje... to se zove politicka korektnost...

Kada posmatramo dva naroda, ja mislim da smo mi i bolji... kako u fizickom tako i u mentalnom sklopu... ali ako znas koga mi primamo na Akademiju, a koga oni... Onda dobijes porazavajuce rezultate...

Naravno da su deca najmanje kriva... kriv je sistem koji ih laze da su dobri, ne da im nikakvo znanje, a sutra im da 30oro necije dece da vode ili avion od mnogo miliona evra da lete... e to je najgore...

A sto se tice verodostojnosti snimka... zamaka i slicno... Veruj mi da je bolje nego na slici... :ovca:
 
Ajde da te vidimo panto kada si bio mlad dzedaj, a ne sada kada si majstor Joda:per: Nije mi tu skener ubacio bi neke moje slike da vidis ima i tu interesantnih:roll: odo ocekujem slike da malo bacimo pogled na nato savez. Meni je jednom profesor rekao kada smo mu trazili pauzu posle 100 minuta predavanja @ pa u Belorusiji imaju blok nastave neprekidno od 3 sata a vi hocete pauzu posle 100 minuta @
 
ono sto je sigurno jeste da nece snimiti kojekakve gluposti pa staviti na net...vec da ce izvuci naj. tako da budite sigurni da to sto gledate jeste vrh, ko sto nasa vojska lozi masu klipovima specijalne brigade a ne onoga gde ces ti biti...
da oni imaju bolje od toga sa snimka, sigurno bi to stavili...
nego, dosao nam francuz jedan ovde. Njegova uniforma nas sve sije... covek izgleda onako kako pravi vojnik treba da izgleda u svecanim prilikama. a danas se pojavio u maskirnoj, koja opet ubija koliko je bolja od ovog smeca sto mi nosimo. ubilo me u pojam da ga gledam. bio sam ja dosta dugo u francuskoj (i drugim zapadnim zemljama) ali me to nije doticalo jer nisam bio obucen u M93... a sad kad jesam sad me pogadja :D
neka ga obuku u M93 da ga ne prepoznajem vise :D
koja smo mi tuga naspram njega...
 
ono sto je sigurno jeste da nece snimiti kojekakve gluposti pa staviti na net...vec da ce izvuci naj. tako da budite sigurni da to sto gledate jeste vrh, ko sto nasa vojska lozi masu klipovima specijalne brigade a ne onoga gde ces ti biti...
da oni imaju bolje od toga sa snimka, sigurno bi to stavili...
nego, dosao nam francuz jedan ovde. Njegova uniforma nas sve sije... covek izgleda onako kako pravi vojnik treba da izgleda u svecanim prilikama. a danas se pojavio u maskirnoj, koja opet ubija koliko je bolja od ovog smeca sto mi nosimo. ubilo me u pojam da ga gledam. bio sam ja dosta dugo u francuskoj (i drugim zapadnim zemljama) ali me to nije doticalo jer nisam bio obucen u M93... a sad kad jesam sad me pogadja :D
neka ga obuku u M93 da ga ne prepoznajem vise :D
koja smo mi tuga naspram njega...

Teze je njemu nego tebi. Zamisli da tebe posalju u neku exoticnu VA u Africi. Smorio bi se ko rezervni tocak.

A sto se snimanja tice, istina je to sto kazes. Nije tajna da se za snimanje bira najbolje sto imas. Nas problem je sto mi biramo za snimanje ono sto nemamo.

Ja sam bio na Norveskoj akademiji i veruj mi da ljudi rade mnogo ozbiljnu pricu, bas kako na filmu. Jedino sto nisu sve prikazali. Imam ceo film o njihovoj obuci u zimskim uslovima :worth:

Jednom recju, za ozbiljne zemlje mi smo salabajzeri... dase ne lazemo dzabe :dash:
 
Teze je njemu nego tebi. Zamisli da tebe posalju u neku exoticnu VA u Africi. Smorio bi se ko rezervni tocak.

A sto se snimanja tice, istina je to sto kazes. Nije tajna da se za snimanje bira najbolje sto imas. Nas problem je sto mi biramo za snimanje ono sto nemamo.

Ja sam bio na Norveskoj akademiji i veruj mi da ljudi rade mnogo ozbiljnu pricu, bas kako na filmu. Jedino sto nisu sve prikazali. Imam ceo film o njihovoj obuci u zimskim uslovima :worth:

Jednom recju, za ozbiljne zemlje mi smo salabajzeri... dase ne lazemo dzabe :dash:

Ma neeee.... Nemaju oni pojma... Mi smo doyaya... Truli zapad... Da nam nije Rusa jeli bi gloginje:hahaha:

Kad taj Francuz bude video kako cistite krug ima da padne u nesvest... u San Siru nema ciscenja kruga jer ga niko i ne prlja...

Odvedite ga u neku jedinicu da vidi kako smo najbolji na svetu... a moze da vidi i muzejsku postavku naoruzanja...

Jadan covek... ima da se vrati pun utisaka... Ko "jedan decko" iz Obale Slonovace...

 

Back
Top